Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KabloNet Bağlantı/Kopma Sorunsalı

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

2 gündür annemin evinde yaşıyorum . Burada kablonet kullanmaktayım . Diğer evde Adsl kullanıyordum . Şimdi sorun şöyle . Bilgisayarı açtığımda otomatik zaten internete bağlı , ancak devamlı olarak (yaklaşık 2 dakikada bir) sağ alt köşedeki tasbar da Yerel Ağ Bağlantısı : Ağ kablosu takılı değil , mesajını alıyorum ve normal olarak internetten düşüyorum . Bu sorun baya süredir mevcut ancak burda yaşamadığım için ilgilenmedim . Dün akşamüstü aynı sorun vardı ancak çok uzun sürmeden düzeldi ve bu sabaha kadar hiç bir sorun olmadı .

Kablonet'i ara diyeceksiniz elbet . Fatura otomatik ödemeye bağlı olmasına rağmen 6. 7. aylarda ödenmediğinden yardımcı olamıyorlarmış .

Fikri olanlar paylaşırsa sevinirim .[signature][hline]...to ascend , you must die , you must be crucified , for our sins and our lies...goodbye...
Sosyal ağlarda paylaş

kablonetin 2 faturası var telefonla gelen otomatik ödemeye bağlanıyo ama diğeri bağlanamıyodu sanırım(ben bağlatamadım en azından) yapabileceğin tek şey garanti bankasına falan gidip tüm borçları ödemen. Sorunun AYNISI bana oldu. faturayı ödedim (normalde bankaya ödersen ödediine dair belge istiyolar ekontu faks çekecen yada 1 gün kadar beklicen) ptt den faks çektirdim kabloneti arayıp düzelttirdim. en kısa zamanda ADSL ye geçcem (üşenmezsem) kablonetin kadıköydeki şubesi bile içler acısı camdaki harfler düşmüş ön tarafta çalışan kişi yok falan.[signature][hline]Alo-matik
Pati - ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...