Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Beğendiğiniz Film Türü?

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

bilimkurgu,fantastik,mistik ve dinsel ogelerin içiçe geçtiği filmler,Kemal Sunal filmleri.......fantastik korku vb.bak bazen romantik komediler de guzel olabiliyo[hline]A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise and a ferrari f1 car which stays in front of the heaven's fire gates is the reason of death
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle bilim kurgu, bazen action (ama boş action deil yani sadece birilerinin başrolde bi tarafını oynatmasıyla ünlü olmuş actionlar deil) bazen de romantik komedi yani
Kirsah +1 :-)[hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

fight club , donnie darko gibi olanlardan :) , bi de korku filmleri tabi hehe ring fln da güzeldi yani[hline]And I find it kinda funny, I find it kinda sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had

[Bu mesaj metboy tarafından 20 July 2003 12:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ortaçağ savaş sahneleri bol olan filmleri severim. Bole iki ordu girecek birbirlerine kılıç kalkan falan...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Orta çağ unsurlu,korku-gerilim ve komedi.Tabi bu saydıklarımın arasına girmeyen birçok sevdiğim filimde var.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dextra, 20 July 2003 13:39 tarihinde demiş ki:
fight club tarzı diye bişey yok bence. yani ben hiç bi kategoriye sokamıyorum. :)[hline]Arnie "Artxed" Civardagezer
MISCHIEF. MAYHEM. SOAP.

o yüzden fight club tarzı dedim eheh :)[hline]And I find it kinda funny, I find it kinda sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had
Sosyal ağlarda paylaş

Kemal Sunal kesinlikle! ikinci dünya savaşı filmleri,entel kuntel sanatsal filmler (uzak züperdi),bilimkurgu(ama içmantığı sağlam olcak).yahudilerin ikinci dünya savaşında başlarına gelenlerden dolayı ağlayıp sızladığı filmlerden nefret ederim!!![hline]...adeta bir yaşam tarzı !!
Sosyal ağlarda paylaş

lotr serisi,sw serisi,matrix en sevdiklerimden..
tür olarak ayırt etmem güzel film güzeldir türü yuzunden film secmem pek..
ama illa sıralama yapıcak olursam gerilim,komedi,bilimkurgu,fantastik vs.. diye gider sıralama..[hline]aente is alone on this way..
aente aka banshee..
mycq:110299655
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...