Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ACI HABER: karakterim heklenmish :(

mrproblem

Öne çıkan mesajlar

MErhaba arkadaslar,
Bu aralar yogun derece calishmaktan dolayi sadece haftasonlari bir kafeye gidip sabahlamak suretiyle oyun oynayabildigim kafeden bir arkadas benim karakterim ile birinin oynadigini gormush ve bunun uzerine bana mail ile ulashmish.Sanirim bayagi bir np sini goturmush.Ancak tekrar haftasonu girebileceimden de uzerindeki item ve parasini calmish mi onu bilemiorum buyuk ihtimal gitmishtir.
Aklinizda olsun eger benim karakterimi haftaici oyunda gorurseniz o ben deilim onu calan ve sifatlardan sifat yakishtiramadigim sahsiyettir.Zaten oyuna geldigimde de burada mesajlarim oluyor ayni gun icerisinde genelde.
Hekleyenler utansin ne diim :([signature][hline]ottoman_prince
Moradon serbest piyasa broker ı
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi dakak sen ciddimsisn_? hafta içi sabah kaç defa konuştum seni soyan adam türk o zmn...benle çok cidii konuşuyodu kıllandım ztn (sen ciddi konuşmassın)...bence o gittiğin cafede gariplik var keylogerdan şifre öğrenilmiş ve soyulmuş olabilri am seni soyan kesin türk bunu biliyorum ama clandan çıkmamış....[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

arkadashlar saolun.Zaten gittigim sabit bir int cafe wardi.Ancak ish yuzunden haftasonlari gidebiliorum.Cuma gecesi gideceim ve bakacaim o kafeye artik.Bu arada sifrenin karakter sayisi pek onemli olmuor keylogger durumlarinda.Yeteri kadar uzundu benm shifre zaten.Karakter ne durumda bilmiorm umarim pek birsey eksilmemishtir be sifreleri vesaireyi deishtirene kadar.Hala karakteri goren olursa bi konushsursa sevinirim.Biraz bilgi edinirse cok rahat olur benm icin.En azından yashını ogrenen olursa bana cok yardımcı olmush olur.Shuphelendigim bir kac kishi war.Bir haftasonu zewkim bu oyun wardi ish yuzunden bashka bir seye wakit ayiramiodm.Onun da icine ettiler saolsunlar.[signature][hline]ottoman_prince
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw cocuum gibiydi be bu karakter.Neredeyse bir sene olcak.Hic heklenmemishti simdiye kadar o kadar korumushtum kem gozlerden.Simdi icim bi kotu oldu.Bakalm data rollback icin KOL supportla da haberleshtim bilmiom nolcak bekliom artk :([signature][hline]ottoman_prince
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 20 Eylül 2005 09:43 tarihinde demiş ki:
Yaw cocuum gibiydi be bu karakter.Neredeyse bir sene olcak.Hic heklenmemishti simdiye kadar o kadar korumushtum kem gozlerden.Simdi icim bi kotu oldu.Bakalm data rollback icin KOL supportla da haberleshtim bilmiom nolcak bekliom artk :(

Benimde evlatlıgım gibiydi. 3. kez hack yedim sayılır. Yeter ama ya!!![signature][hline]AccuraCy_Lord
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 61
SatıLıQ
http://img369.imageshack.us/img369/7136/antyturkpendant6pg2ba.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...