Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Besiktas - Fenerbahce [BJK TRIBUNU]

Zegna

Öne çıkan mesajlar

- Sadece derbiler icin yapilan bir uygulamadir.

abuk subuk kavgalar cikmamasi icin, mac sirasinda ve sonrasinda BESIKTASLI arkadaslar yorumlarını buraya yapacaklar.

Fenerbahceli arkadaslar burda yorum yapmayacaklar. Her hangi bir provakasyon yapan veya bu topige gelip fenerbahce lehinde yorum yapanlar bolumden 1 hafta uzaklastirilicaklar.

Diger takimlari tutan arkadaslarimiz , PROVAKASYON ve laf sokmamak kaydiyla iki topigede yorum yazabilirler.Aksi halde onlarda uzaklastirma cezasi alacaklar.

Kusura bakmayin , ama madem bir arada adam gibi yorum yapamiyoruz, her macta bi kacimiz ceza aliyorsa , boyle bir uygulamaya kacinilmaz olmustur.

Iki takimada basarilar.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bir önceki maçın suçlusu olarak sessiz kalıcam bu sefer=)

bir gs li olarak bjk ya da başarılar dilerim ama[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
CusTodeM 3 Eylül 2005'te Rock'n Coke'da demiş ki:
Karı istiyorum yaa
Sosyal ağlarda paylaş

Bu maçı alacaz başka yolu yok..!

Bu sene şampiyon görelim sizi ölmeden mezara koymayın bizi Korkutmaz bizleri musalla taşı öümüne seviyoruz biz BEŞİKTAŞI

Bir Siteden alıntıdır cok hosuma gitti sizinle paylasayım dedim...

SEVEMEDİM KARAKARTAL SENİ DOYUNCAAAAA
HEP PEŞİNDEN KOŞTURDUK YILLAR BOYUNCAAA
SEVİNMEYE ARAMIZA KİMSE GİRMESİN
BEŞİKTAŞIM SEN BİZİM ŞEREFİMİZSİN

HERKEZ BİZE DELİ DİYE GÜLÜP GEÇİYORRRR
BEŞİKTAŞIM SENİN AŞKIN DELİ EDİYOR
KARTALSIN SEN BEŞİKTAŞA SEMBOL OLMUŞSUN
BİR ASIRDIR İNÖNÜYE YUVA KURMUŞSUN

FENERBAHÇE CİMBOMBOMA GÖNÜL VERMİŞSİN
YILLARYILI YÜREĞİNE YAZIK ETMİŞSİN.....

BEŞİKTAŞ SEN BİZİM ŞEREFİMİZSİNNNNN...[signature][hline]Bir değil bu dünyada dert
Bir değil çekilen hasret
Kalbimle oynama ne olur
Ya sev beni ya terket

Sosyal ağlarda paylaş

Pankartlar super olacak aksama.
Dun geceden berı mac modundayım.
Sıyahla beyaz ortak olmus
Kartalın askı boyle dogmus
Hadi hisset Bu hislerimi
Hadi hisset bu hislerimi...
Ah birde statta olmak vardı olmadı neyse Besıktaslılar dernegınde loncamız hazır.
BESIKTAS SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN!!![signature][hline]Absolut, 09 Eylül 2005 01:55 tarihinde demiş ki:
TV Show yapmaksa futbol, FB bu alemin dansözüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar,

Pankartımız bugün saat 15'te inönü stadındaki yerini alacaktır.

Bugüne kadar 2. 700 YTL ( Milyar ) para toplanmıştır, pankartı 3000 YTL'ye yaptırdık, yurtdışından gönderilen postalar hala tarafımıza ulaşmadı, postalar gelince kalan 300 YTL'yi ödeyeceğiz.

Pankartımıza 500 YTL destek veren Grup Siyah Beyaz'a Teşekkür Ederiz.

Para yatıranların listesi p.tesi günü açıklanacaktır.

Herkese Teşekkürler..

forzabeşiktaş dan alıntı dır bankart nasıl ki[signature][hline]$aHin K derki !
ya bu almanlar çok kültürlü insanlar benim buraya geldiğimi biliyorlar dövüze ekonomiye katkı yapıyo bide nüfusa katkı yapsın diye özel kadın gönderiyolar .

:tup:şŞşŞşŞ Çar$ı BurDa:tup:
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

Dün akşam kapalı tribünde klasik maç öncesi muhabbetlerimizi yapıyorduk Toprak ağbiyle. Kendisi gazetelerin kesinlikle vereceğimiz reklamı kabul etmediğini söyleyince bütün düşüncelerimiz pankart yaptırmaya doğru yöneldi.

Bir kaç önerimi rakiplere fazla yüklenme olacağından Sn. Yıldırım Demirören misali "yok yok bu olmaz" diyerek çürüttü Smile İçinde ironi yüklü pankart istedi. Bende hemen yarattım Smile Ama en sonuncusunu oda beğendiki hiç düşünmeden "budur" dedi sevgili Topak abimiz.

Şimdi dilim döndüğünce anlatim siz kafanızda canlandırın. Bu pankart kapalının çatısından aşağı doğru bırakılacak. Ebatlarıda duruma göre değişebilir ama kafandaki düşünce 12 m. X 12 m.

Şimdi 12 x 12 bir bez düşünün tam ortasında 2 Beşiktaşlı, 2 Fenerli ve 2 Cimbomlu birbirine sarılmış arkadaş. Tabi Beşiktaşlıyla fenerli fenerliyle cimbomlu sarılmıyor. Beşiktaşlı Beşiktaşlıya. Fenerli fenerliye. 3 Takım taraftarı arasında 1-2 metre boşluk var. Hepsinin üzerinde kendi kulüp mağazalarında satışı yapılan ürünleri olacak. Cimbomlunun birinin üzerinde en son yaptırdıkları "UEFA KUPASI MÜZEMİZDE" tişörtü. Diğer cimbomluda 3 Yıldızlı "HERKES KIDEMİNİ BİLECEK" TİŞÖRTÜ.

Fenerlinin birinin üzerinde "Republic of fenerbahçe" diğerinin üzerinde bi sürüyıldızı olan o en büyük biziz biz kocamanız tişörtü Smile

Ve gelelim Beşiktaşlı delikanlılara Smile

Birinin üzerinde Mağazamızda yeni satışa sunulan iki tişörtümüz.

Birinde "SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK"

Diğerinde "BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN"

Ve bu pankartın en tepesinde yani taraftarların üzerinde yazan yazı.

"ARAMIZDAKİ FARK"

Ve pankartın en altında cevabı.

"AŞK"

böyle bişey olucak[signature][hline]Nukem_Verite, 09 Eylül 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
ya 1 kişiye salak denir
2 kişiye salak denirde
30.000 kişiye salak demek nasıl bi salaklıktır ya?

http://www.fenerasyon.com/

[Bu mesaj ReDDoG tarafından 18 Eylül 2005 13:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bugün kapalıda açılacak süper pankart şöyle

http://forum.forzabesiktas.com/viewtopic.php?t=25307

Şimdi 12 x 12 bir bez düşünün tam ortasında 2 Beşiktaşlı, 2 Fenerli ve 2 Cimbomlu birbirine sarılmış arkadaş. Tabi Beşiktaşlıyla fenerli fenerliyle cimbomlu sarılmıyor. Beşiktaşlı Beşiktaşlıya. Fenerli fenerliye. 3 Takım taraftarı arasında 1-2 metre boşluk var. Hepsinin üzerinde kendi kulüp mağazalarında satışı yapılan ürünleri olacak. Cimbomlunun birinin üzerinde en son yaptırdıkları "UEFA KUPASI MÜZEMİZDE" tişörtü. Diğer cimbomluda 3 Yıldızlı "HERKES KIDEMİNİ BİLECEK" TİŞÖRTÜ.

Fenerlinin birinin üzerinde "Republic of fenerbahçe" diğerinin üzerinde bi sürüyıldızı olan o en büyük biziz biz kocamanız tişörtü

Ve gelelim Beşiktaşlı delikanlılara

Birinin üzerinde Mağazamızda yeni satışa sunulan iki tişörtümüz.

Birinde "SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK"

Diğerinde "BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN"

Ve bu pankartın en tepesinde yani taraftarların üzerinde yazan yazı.

"ARAMIZDAKİ FARK"

Ve pankartın en altında cevabı.

"AŞK"
Sosyal ağlarda paylaş

işte gercekten aramısdakı fark budur.Bide febelılerın havalarını alıp yollayalım bugun tammadır.
Haydı bastır sanlı kartal oooooo[signature][hline]Absolut, 09 Eylül 2005 01:55 tarihinde demiş ki:
TV Show yapmaksa futbol, FB bu alemin dansözüdür.

[Bu mesaj Passanger tarafından 18 Eylül 2005 13:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sergen aynı yazıyı bende okudum harbi kim düşündüyse manyaq düşünmüş tebrikederim demek o pankart bu pankart [signature][hline]$aHin K derki !
ya bu almanlar çok kültürlü insanlar benim buraya geldiğimi biliyorlar dövüze ekonomiye katkı yapıyo bide nüfusa katkı yapsın diye özel kadın gönderiyolar .

:tup:şŞşŞşŞ Çar$ı BurDa:tup:

[Bu mesaj thug_life tarafından 18 Eylül 2005 13:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...