Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

411 nereli bilen varmııı???

tornardo

Öne çıkan mesajlar

said:
oytun, 18 Eylül 2005 21:01 tarihinde demiş ki:
411 den damege alan varsa buraya 1 tane ss koysun

uzaktan gelip yenında 1 bilemedin 1.5 sn durunca 13-14 dmg verebiliyor... Eğer bulabilirsem koyarım vardı bitane... Bu arada gerçekten abartmıyorum adam çok hızlı diyebilirim.... Keşke beni arenada yatırırken video falan çekseydim :D[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: xxxx
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_bulldog, 18 Eylül 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
catastrope harbi ya 411 çok akıllı oynuyo

ehehhe :)... doğru söze ne denir... gerçekten iyi oyuncu ;)[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oytun, 18 Eylül 2005 21:16 tarihinde demiş ki:
bak sen hiç progsassive yanından geçtin mi adam da program var spike vurduğun an skill lerib hepsi 1 sn içinde tak tak vuruyo.

evet ve bunu oyunda bilmeyen de yoktur.... strokes da aynı şekilde... onların ssleri verilmişti sanırım daha önce burda... ama 411 in program kullanmadığına dair garanti verebilirim...[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oytun, 18 Eylül 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
garantiyi ver yalnız strokes program kullanmıyo kim program kullandığı adam nasıl biliyosa biliyo program olana programla programsıza programsız biz daha önce den kullandık ondan biliyom

abi hiç bişey anlamadım biraz nokatalama işareti kullan lütfen ve bi daha yaz... yemin ediyorum anlamadım tekerleme gibi :D:D[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

bak stokes kimlerin program kullandığını biliyo programın adı macro ne işe yaradığını biliyon biz macro programını kullandık ve strokes biz nasıl vurduysak aynı şekilde bize vurdu programı sildik sonrada ban tehlikesinden sonra ondan sonra kombo atmadı warrior gibi tank olarak kapıştı (tabi tekrar kesti) bu programı eskiden kullanmıştık ama şimdi kullanmıyoz[signature][hline]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oytun, 18 Eylül 2005 21:25 tarihinde demiş ki:
Do You understand me??

anladım... ama ben bi kere strokesu gördüm ve saldırdım.... adam döndü ve ilk dmgı gördüğüm anda pota bastım... pot heal veremeden ölmüştüm... bu kadar hızlı olaibliceğini düşünmüyorum şahsen... ama öyleyse helal olsun ne diyim...[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

bak macro sen ziyaretcii yi bilirsin onla strokes kapıştı ikiside tank gibi ama ziyaretci yenildi o zaman kombo atmadı ziyarettci atmadı diyo daha sonra bowl da karşılaşınca ziyatretcii kombo atmaya başladı ama strokes de atmaya başladı bunları bizim istanbulla giden bi abimiz anlattı ziyaretcii abinin arkadaşıydın(aşkın gerçek adı bilirsin)[signature][hline]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oytun, 18 Eylül 2005 21:34 tarihinde demiş ki:
bak macro sen ziyaretcii yi bilirsin onla strokes kapıştı ikiside tank gibi ama ziyaretci yenildi o zaman kombo atmadı ziyarettci atmadı diyo daha sonra bowl da karşılaşınca ziyatretcii kombo atmaya başladı ama strokes de atmaya başladı bunları bizim istanbulla giden bi abimiz anlattı ziyaretcii abinin arkadaşıydın(aşkın gerçek adı bilirsin)

hmm aşkın abiyle bi dalga geçiyim o zmn hemen:D:D... hmm doğrudur... aşkın abide comboyu kullanmasını iyi biliyor... Çok iyi tanır bilir sever sayarım... ;)... ve sorarım.. ;)... ss yok galiba... puff olmuş uçmuş... :D[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oytun, 18 Eylül 2005 21:41 tarihinde demiş ki:
sen aşkin abinin cafesinden misin yalnız olay eski biraz

hayır diilim ama türk clanının çok eski üyelerindenim... clanda en çok online olanlar ben ve aşkın abiydik... çok iyi tanırım... eski olsun ben yinede sorarım.. zaten inanmadım diye diil bide ondan dinlemek için.. az dalga geçerim:D... hatırlamassada mühim deil..[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

strokes %100 macro kullaniyor. neden derseniz bi ss gostereyim

yalnizca ve yanlizca 1 hp pot icebildim. 2. kullanamadan oldum. bir de anlam veremedigim lvl 70 dual +8 shardli bi sin (progressive) bana max 800 vurabilirken, 930 ac ve +6/25 dd fp ile bu adam nasil bana 900+ vurabiliyor.
tabi macro ile dmg'lerin boyutu arasinda bir bag yok. dikkatli baktiginizda arada mana recovery yok. 2 saniye bile surmedi bu olay (def'imi felan yazdim fp dd o an ustumdeydi. ustelik 3k kadar hp var). bowlda karsilastik. kimsede yoktu, yaklasti bana dogru ve hareket etmeden 3'er 3'er vurmaya basladi. zaten bi tane hp pot anca icebildim.

en son 2 gun once karsilastik 12 tarafindaki beast'de. hatta o beni lure etti. bikac saniye olmadan kendisi town cekti. daha sonra bowlda kapistik 2-3 saniye duramadan town cekti gene. ama 2'sinde orclar gelmeye baslamisti. ama kacmak yerine direk town cekti.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan:
Server: Diez

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...