Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

411 nereli bilen varmııı???

tornardo

Öne çıkan mesajlar

411 adam patagunya telekomikasyon şirketinin sahibi hem blinmeyen numaralara bakıyo hemde insan doğruyo oyunda çok pis npsi var...

şaka biyana özentilik nie bu kdr hat safada size ne adamdan_?kendi oyununuza bakıp lvl kasın pk yapın biz türk milleti işte böle özeniyoz başka bişey yapmıyoz her zmn ileri ileri daha ii olmaya çalışmıyoz:([signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oytun, 18 Eylül 2005 17:37 tarihinde demiş ki:
ya adamın kanadalı olduğuna neden inanmıyonuz?

amaç kanadalı olup olmadığı değil benim demek istediğim millete özenmeyinn...o kdr hayvan olalımki onlar bize özensin ama heralde bu 872734614714 sene sonra anca olur:([signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 18 Eylül 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
said:
oytun, 18 Eylül 2005 17:37 tarihinde demiş ki:
ya adamın kanadalı olduğuna neden inanmıyonuz?

amaç kanadalı olup olmadığı değil benim demek istediğim millete özenmeyinn...o kdr hayvan olalımki onlar bize özensin ama heralde bu 872734614714 sene sonra anca olur:(

oLm adamLar 3 senedir oynuyoLarmış ben daa 4ay anca oLdu :D[signature][hline]Nick : Fukara [ HACKLENDi] :( :( :( içim yanıyo
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 18xxx
Server : Diez
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

olsun öle altına ne mutlu türküm demkele bitmiyo bu işler bak ben şu an hem çalışıyom hemde size laf yetiştiriyom...
nalyabildinmi herşeyi 2x yapmamaız ve en ii yapmamaız lazım...konuyu dağıttık ama bence bu olay konundanda önemli ve bidaha unutmaki kimseye özenmeyin o kdr ii olunki gavurlar size özensin...[signature][hline]MaGe :tdown: Pr!3St :tup:
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar 411 iyi oynuyor lütfen mok atmayalım.
sadece mage ve priestlara dalıyor diyen arkadaş
o halde sende sadece mage ve priestlara dal :)
daha öncede yazmıştım yeniden yazayım
diezde blood clanındaki 411
koreli fakat kanada'da yaşıyor.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...