Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

411 nereli bilen varmııı???

tornardo

Öne çıkan mesajlar

said:
rApbOyZ, 18 Eylül 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
beyler ajanstan gelen habere göre 411 in hakkari den oynadıgı tespit edildi.artık ogrendiniz mutlumusunuz.

çok mutlu oldum bu haberi verdin diye haydiyin ben gidiyom hakkari ye 411 itemlere bakacam +7 shard mı diye bakınca sölerim size[signature][hline]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_bulldog, 18 Eylül 2005 20:34 tarihinde demiş ki:
ben 411 bei biçti ordan biliyorum baktım 2 tane shardı var

evet ve o shardlar gerçekten +7 de olabilir... marifet silahda deil oyuncuda arkadaşlar... Onun nasıl oynadığını bilmeden lütfen sağda solda atıp tutmayalım... Magelerle priestları kesiyormuş.. Doru evet kesiyor ama sonuçta warrior kesince 200 mage kesince 50 np gelmiyor... Hepsi eşit... Ayrıca sadece onları kesiyor anlamında söylemedim... Sadece o charları kesmek de öyle kolay deil (örnek The_Storm!;))

Oyunu gerçekten oynuyor ve sıralamadaki yerinide sonuna kadar hak ediyor... Kolay olduğunu düşünüyorsanız buyrun er meydanına... :-)

Ayrıca adam koreli bende resmi vardı ama formatta yedeklemeyi unutunca puff oldu :D... bir daha alırsam gönderirim..[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 18 Eylül 2005 20:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_bulldog, 18 Eylül 2005 20:39 tarihinde demiş ki:
catasrope ewt The_sTRom çok iyi ama ben 411den daha iyilerinin olduğunu düşünüyorum ama akıllı tabi koreliymiş 411den iyiler ÖRNEK:warriror üstü shell nicki kreg o adm bence 411den iyi raptoruda var

Kreg... çok iyi bir warrior ve iyi bir insan... umarım iyi oynamayı birebir kapıştığında yenen taraf olarak görmüyosundur... Haa kreg gerçekten iyi oynuyor ama ben bugün czde turlarken alttan ölenlerin ismine baktım... Bi ara sanırım apos partisine falan daldı adam ve gerçekten en az 15 adamı 3 dkda falan aldı ve ben inanamadım... Gerçekten iyi oynuyor ve kaçacağı yeri... kime ne skilli ne zaman kullanıcağını falan çok iyi biliyor... Solo yaparkende atılan duffından tut kimin ne skilli kullandığına kadar takip ederek saldırıyor...

Tekrar söylülyorum kreg iyi bir oyuncu.. İtemları, oynayış şekli,pk yapışı vs vs... Bir çok oyuncudan daha iyi.. Ama yinede ben oyumu 411 tarafından kullanıyorum :D

Ama tabiki fikrine saygı duyuyorum...[signature][hline]Server: Diez
Clan: Türk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oytun, 18 Eylül 2005 20:49 tarihinde demiş ki:
hayır

evet biliyor hemde çok iyi olduğunu düşünüyorum... adam resmen mause kullanmıyor... tüm işi klavyeden hallediyor... :D:D arenada denemiştik gerçekten yapabiliyor... yere serilmem kısa sürmüştü :lol:[signature][hline]Server: Diez
Clan: xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...