Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Moriteri foto albüm :)

moriteri

Öne çıkan mesajlar

said:
elvyn, 19 Haziran 2005 07:15 tarihinde demiş ki:
Bak orada şikayet butonu var. Çok istiyorsan şikayet de edebilirsin.

Orda sertleşme var, şikayette olacak.
Hatalı cümle bu.
C şıkkı.
Şikayette şey gibi, scarlette, bisiklette, mobilette.
[signature][hline]g3nk.

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 19 Haziran 2005 14:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında elyvn'in threadinde de araya cacık olmuştum , kendisi benzer bir şekilde konumu katlediyorsun demişti.

ama görüyorum ki bambaşkaymış.[signature][hline]valandil ownz j0o!
she is the one that i adore
creed of my silent suffocation .

WoW - Kelvin , Archmage of Nerull
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olay fazla uzamadan hemen başka bir foto göndereyim ben. Sanatsallık falan yok bunda. Sırf laf olsun diye yolluyorum. Ders çalışmam lazım zaten... Zaten öbürlerine de yorum yapmadınız.. :(

Ahanada benim bu :)

[spo1=Lion Rider][/spo][signature][hline]Shomenuchi Kaitennage

[Bu mesaj moriteri tarafından 19 Haziran 2005 14:50 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 19 Haziran 2005 14:39 tarihinde demiş ki:
zamanında elyvn'in threadinde de araya cacık olmuştum , kendisi benzer bir şekilde konumu katlediyorsun demişti.

ama görüyorum ki bambaşkaymış.

Hayır sadece kendi çalışmalarını kendi topicine koy demiştim. Hatırlamıyorsan kendi sorunun.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

yeter kardeşler, canlar... nooluyo? bak çok uzarsa kitlenecek topic he.. yaw keşke silebilsem yazılarınızı...

bakın size öneri: hazır yarım saat geçmemişken editleyin yazılarınızı ve fotoğraflara yorum yazın. "sanatsal değil" deyin, laf atın falan... :p[signature][hline]Shomenuchi Kaitennage

[Bu mesaj moriteri tarafından 19 Haziran 2005 15:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
tonlar, renkler şahane olmuş, horace kaliteli çalışmış gene. tam olarak çerçeve eklenmemiş ama nedense.

ama pozlandırmada kusur var sanki ne tam olarak yapının tamamını almak ne de sol kısmını dışlayamamışsın gibi. kessen de hoş durmayacak, sol kesitinden fazlaca almışsın ama yapının geri kalanının eksikliği hissediliyor bakınca. daha dar bi açı verip yapının tamamını da alsaydın daha hoş olabilirdi bence.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...