Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eminem Türkiyeye geliyor !!!! Hemde yanında 50 centte var...

mentalman

Öne çıkan mesajlar

Mockingbird veya Mosh u dinlemedin sanırım.Ayrıca tepki gösteren arkadaşlar büyük ihtimalle rockçıdır.Şunu söyleyebilirmki çok iyi rockçılar olduğu gibi çok salak-komik saçma rockçılarda var.Neyse ya sonuçta bu adam dünyada çok beğenilen ve albümleri milyonlar satan bi şahıs isteyen beğenir isteyen beğenmez.Ayrıca Eminem dinleyenlere velet diyen arkadaşın yaşını merakta etmiyor değilim hani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ayrıca sevmeyebilirsin ama adam hakkında öle şeyler yazıyosunuz ki boş insanlar olduğunuz gösteriyo.Yani şahsım adıma söyleyeyim hiç öyle Slipknot taki üyelerin maymuna benzediğinden Ozzy Osbourne,Marilyn Manson ve diğer birçok rockçı ve metalcinin insandan çok hayvana benzediğinden bahsetmiyorum :D :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Truth, 29 Temmuz 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
Ya ayrıca sevmeyebilirsin ama adam hakkında öle şeyler yazıyosunuz ki boş insanlar olduğunuz gösteriyo.Yani şahsım adıma söyleyeyim hiç öyle Slipknot taki üyelerin maymuna benzediğinden Ozzy Osbourne,Marilyn Manson ve diğer birçok rockçı ve metalcinin insandan çok hayvana benzediğinden bahsetmiyorum :D :D :D :D

yaşım 16 :). Ben dinlediğim insanları seçerken görünüşlerini pek önemsemem. Maryln Manson, Ozzy Osbourne nefret ettiğim insanlar. Bide ben farkedememişim sanırım bende yanlış bir şeyler söylemişim. Mesajımı quote layarak gösterirmisin?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cleglaw-, 29 Temmuz 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
said:
Truth, 28 Temmuz 2005 21:37 tarihinde demiş ki:

Arkadaşlar bi kere şunu kabul edin.Eminem büyük bi rapçi hatta Dünya rap endüstrisinin şuan en iyisi.

Hayır en iyi değil in popüler.

Ayrıca burada eminem e saldıran arkadaşlar Eminem i tam tanıyomu bilmiyorum.Hani şu Bush a laf sokan Christina&Britney Gibi Aptal Şımarık O.....larla dalga geçen.Yeni yetmelere ve aptal tiplere Laf sokan eminem den bahsediyoz biz siz hangisinden bahsediyosunuz bilmiyorum.O adamın ne kadar hayranı olan popüler bi insan olduğunu bilmiyosunuz
sanırım.

Sanırım biliyoruz. Veletlerin tv de görüp bağlandıkları adam bu...

Ve eminem ve 50 cent i pompalıyla bekleyen arkadaş Kötü bi haberim Var.Sen mermiyi ağzına vermeden muhtemelen G-Unit tarafından delik deşik edilmiş olmuş olursun :) Ve yaptıkları müziğe müzik demeyen arkadaşlar bunu belirleyecek kadar otorite olduğunuzu sanmıyorum ama düşüncenize saygım var ve bu bir zevk meselesi herkes istediğini dinler.Szölerinde anlam yok diyemessiniz hepsinin ayrı anlamı var biri alycı diğeri şiddetli diğeride duygusal olabilir.Bknz:Mockingbird,like toy soldiers,Real slim shady...Asıl cevabı eminem Türkiye'ye gelince vericek.

Savaş karşıtlığı falan bunlar sadec e eminemin şarkı sözlerinde anlatılmıyor. Daha fazla vakit olsa savaş karşıtı şarkıları olan mükkemel gruplar, insanlar örnek verilebilir çok rahatça.

50 cent'in yaptığı şarkılar, şarkı sözleri kadar basit şarkı sözleri görmedim desem sanırım yeri olur. Yani adamın şarkı sözlerininn nasıl anlamı var ya allah aşkına :lol: Çok yüzeysel ve basit konular...

Böyle yazmışsın işte...

[Bu mesaj Truth tarafından 30 Temmuz 2005 09:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şekerci dükkanına götüreceim seni
lolipopu yalamana izin verecem
hadi kızım durma sakın
ben varana kadar gitmeye devam et

vay be çok anlamlı,içim huzur doldu.[signature][hline]Kapansın camiler açılsın meyhaneler
İçin dostlarım benim için
için için...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu emineye oldum olası kılım bıblılbıblbıbıbıblbıb dıyo kopuo mıllet annamadım gıttı ya...Turkıyeye gelsın vurcam valla Sapanla..[signature][hline]MSN:[email protected]

Karanlıkta yürümek istiyenlerden degilim...Karanlık olmak isteyenlerdenim....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Truth, 30 Temmuz 2005 09:34 tarihinde demiş ki:
said:
-Cleglaw-, 29 Temmuz 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
said:
Truth, 28 Temmuz 2005 21:37 tarihinde demiş ki:

Arkadaşlar bi kere şunu kabul edin.Eminem büyük bi rapçi hatta Dünya rap endüstrisinin şuan en iyisi.

Hayır en iyi değil in popüler.

Ayrıca burada eminem e saldıran arkadaşlar Eminem i tam tanıyomu bilmiyorum.Hani şu Bush a laf sokan Christina&Britney Gibi Aptal Şımarık O.....larla dalga geçen.Yeni yetmelere ve aptal tiplere Laf sokan eminem den bahsediyoz biz siz hangisinden bahsediyosunuz bilmiyorum.O adamın ne kadar hayranı olan popüler bi insan olduğunu bilmiyosunuz
sanırım.

Sanırım biliyoruz. Veletlerin tv de görüp bağlandıkları adam bu...

Ve eminem ve 50 cent i pompalıyla bekleyen arkadaş Kötü bi haberim Var.Sen mermiyi ağzına vermeden muhtemelen G-Unit tarafından delik deşik edilmiş olmuş olursun :) Ve yaptıkları müziğe müzik demeyen arkadaşlar bunu belirleyecek kadar otorite olduğunuzu sanmıyorum ama düşüncenize saygım var ve bu bir zevk meselesi herkes istediğini dinler.Szölerinde anlam yok diyemessiniz hepsinin ayrı anlamı var biri alycı diğeri şiddetli diğeride duygusal olabilir.Bknz:Mockingbird,like toy soldiers,Real slim shady...Asıl cevabı eminem Türkiye'ye gelince vericek.

Savaş karşıtlığı falan bunlar sadec e eminemin şarkı sözlerinde anlatılmıyor. Daha fazla vakit olsa savaş karşıtı şarkıları olan mükkemel gruplar, insanlar örnek verilebilir çok rahatça.

50 cent'in yaptığı şarkılar, şarkı sözleri kadar basit şarkı sözleri görmedim desem sanırım yeri olur. Yani adamın şarkı sözlerininn nasıl anlamı var ya allah aşkına :lol: Çok yüzeysel ve basit konular...

Böyle yazmışsın işte...

[Bu mesaj Truth tarafından 30 Temmuz 2005 09:34 tarihinde değiştirilmiştir]

saolasın valla çok işe yaradı...

[Bu mesaj -Cleglaw- tarafından 30 Temmuz 2005 15:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de 50centle Türkiye'de ne yer ne içer, hiçbişeye yetmez ki... diye espri yapasım var yapılmadıysa... :D[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

eminemin şu dünyada piskolojik sorunlarını gitar tellerinde arayan tiplerden 10kat fazla kitlesi oldugunu unutmayın ve biraz saygılı olun nukemvert cok güzel acıklamıs yok gitsin cok meraklıydı sanky adam gelmeye.[signature][hline]burning legion * nightelf rogue * the wicked priests
Sosyal ağlarda paylaş

peki , bundan sonra kitleye bakıyoruz o zaman heh.[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaNNi, 26 Temmuz 2005 14:33 tarihinde demiş ki:
cezanın kardeşini gördüm ya. Taş bişiydi. Hehe:)

O emperyalist düşüncesi cezanın fakir zamanlarındaydı. Para kazanmaya başladı o da değişti tabiki de. Ne demişler para insanı değiştirir..

metal rulz...

kız kardeşi ayben..konseinde gördüm taştıda çok zaıf be abi:)kız dediğin brs etli butlu olmalı..hehe:)coşar..[signature][hline]önce Allah sonra yallah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 30 Temmuz 2005 15:22 tarihinde demiş ki:
şekerci dükkanına götüreceim seni
lolipopu yalamana izin verecem
hadi kızım durma sakın
ben varana kadar gitmeye devam et

vay be çok anlamlı,içim huzur doldu.

iyide ben eminem den bahsediyorum sen 50 cent in şarkısını yazıyosun.System 0f a down needles ten alıntı

My tapeworm tells me what to do,
You,
My tapeworm tells me where to go,
Pull the tapeworm out of your ass, Hey
Sosyal ağlarda paylaş

görmemiş sayın :D

[Bu mesaj -Cleglaw- tarafından 31 Temmuz 2005 04:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
whissinn, 30 Temmuz 2005 19:02 tarihinde demiş ki:
eminemin şu dünyada piskolojik sorunlarını gitar tellerinde arayan tiplerden 10kat fazla kitlesi oldugunu unutmayın ve biraz saygılı olun nukemvert cok güzel acıklamıs yok gitsin cok meraklıydı sanky adam gelmeye.

hehehe. ilahi ne cevher var sizde

[Bu mesaj -Cleglaw- tarafından 31 Temmuz 2005 06:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eğitim şart
Sosyal ağlarda paylaş

Eminem'e dünyadaki en iyi rapçi diyenin alnını karışlarım. Amerikada Eminem'den ne kadar nefret ediliyor bilseniz. Adam hibi hip-hopçu görmek istiyorsanız bir Tupac Shakur var, bir Suge Knight var ne bileyim bir Ludacris var. Eminem türkiyede ünlü oldu sadece.[signature][hline]Gods&Slaves
Msn Space
Sosyal ağlarda paylaş

yaw kardes ne dıon sen yaa
almanya
fransa
hollanda... daha sayıyımmı emimem e tapılan ülkeler içn ayrıca eminem amerikada nefret edilen kişi ise herhalde sewilen kişi amerikada 500 000 albüm satar
yaani bi insan bilmeden bu kadar konusabilir[signature][hline]when he reigns all was stopped...
reignman rulezzz...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir şey biliyorum ki söylüyorum kardeşim. Amerika'da hip-hopçu olmak sandığın gibi iki şarkı yazmakla olmuyor. Eminem'i dinleyen insanlar da arkasında Dr. Dre'nin desteği olduğu için dinliyorlar. Asıl hip-hop efsaneleri Tupac, Suge Knight, Snoop Dogg, Biggie vs.
Eminem'in yaptığı şey çok basit, düzgün tutulan hip hopçular birbirlerine freestyle yaparak atışırken Eminem hip hop aleminden elinden geldiğince kimseye bulaşmayarak sağdaki soldaki ünlülere çamur atıyor. Bir kere Ja Rule'a dadandılar onda da arkalarında Busta Rhymes'ın desteği vardı. Her neyse konu sapıyor sen bana güven Eminem adam değil hip hop aleminde saygı gördüğü de yok. Fifty cent ve toptan G-Unit tayfasının da ne kadar zavallı durumda olduğunu söylememe gerek yok.[signature][hline]Gods&Slaves
Msn Space
Sosyal ağlarda paylaş

Eheuem cok güldüm eminemm geliyoo hemde 50 centiylee mauhaa[signature][hline]SupeRock
Sosyal ağlarda paylaş

kim gidior diyorsunuz ya o yüzden kitle diorum ister bak ister el salla o senın bilcen iş.ayrıca amerika degil dünyadaki hangi insan olsun eylaet olsun söle bi laf var "dogru söyleyeni 9 köyden kovarlar" özetlerim herhalde??![signature][hline]burning legion * nightelf rogue * the wicked priests
Sosyal ağlarda paylaş

olayla pek alakalı bir örnek değil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
whissinn, 01 Ağustos 2005 00:15 tarihinde demiş ki:
kim gidior diyorsunuz ya o yüzden kitle diorum ister bak ister el salla o senın bilcen iş.ayrıca amerika degil dünyadaki hangi insan olsun eylaet olsun söle bi laf var "dogru söyleyeni 9 köyden kovarlar" özetlerim herhalde??!

Ayrıca "Çalışan başarır,başaramayan eleştirir" ve "Meyve veren ağaç taşlanır" :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eminemin şu dünyada piskolojik sorunlarını gitar tellerinde arayan tiplerden 10kat fazla kitlesi oldugunu unutmayın ve biraz saygılı olun nukemvert cok güzel acıklamıs yok gitsin cok meraklıydı sanky adam gelmeye.

0_O
tartışmanın bir uslubu var.
karşıdakinin zevklerine hakaret etmeden.Bilip bilmeden konuşmadan[signature][hline]navyamphs, 23 Temmuz 2005 14:58:
Belkide sende gaysin ve bunu saklıyorsun. birisi bunu açıklayınca cesaretleniyor, ama benim gibi birisiyle karşılaşınca geri çekiliyorsun.
gay olduk geeey

Sosyal ağlarda paylaş

said:

O gitar telleri zamanında dunyayı oynattı, savasları engelledi kitleleri degistirdi, eminemin su anda yaptıgı muzigin de yolunu actı. Eminemin hayat boyu toplayacagı kitlenin bilmem kac katını konserlerde sokaklarda topladı ve hala da topluyor. İki psikolojik sorunu olan genc yapmadı onları merak etme.[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bence 50 cent irenç bir grup 50 cent etmez yane ole solııım(fsss irenç:D)
Eminem bazen gülüom sözlerine ama oda pek ii deil bence genel olarak rap ı sevmeme rağmen Tupac cok ii bence dielım rap te en iisi diyebilriim bıde gangster paradise die bı sarkı vardı eskıden oda cok gzldı
Bide Outcast ın bazı sarkıları gzl oluo ama bunlar aynı tip rap deıl die bılıom bırı sout pasific flm ole bısıler[signature][hline]Spiker olmuş her denyo Savaşı gülerek sunmuş...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...