Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eminem Türkiyeye geliyor !!!! Hemde yanında 50 centte var...

mentalman

Öne çıkan mesajlar

Ya lütfen saçmalamayın ne kadar tanıyorsunuzki adamı.. Eminem i cezayı sahnede kendini belli eder anca o kadar tanırsınız..

Bi kaç tane sahte klip le çok baba adam diyemezsiniz kimseye.. böylebi kanun yok bu kanunu yapacak devlet yok :)[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ceza vs. eminem gibi komik bi olaya girmek istemiyorum da, adamın hakkında hiçbirşey bilmeden emineme bok atanlara kılım açıkcası.

sırf kafiye olsun diye anlamsız anlamsız sözlerle şarkı yazan "Emperyalizmm suckss!!! 100 kontör mitsubishi kazaannn" falan gibi ilginç tarzlarda gelen ceza var bi tarafta bi yerde yazdığı çoğu şarkı insanı alıp götüren enfes lyriclere sahip, kimileri gülmekten öldüren; sırf düşüncelerinin her zaman arkasında durmak için milyonlarca dolarlık tazminat hede hödö ödemiş eminem gibi bi adam var. Bu adama maymun, şaklaban falan diyosunuzda hayır yaptığı müziği beğenmemek hakkınız ancak saygı duymak zorundasınız gibi geliyo. neyse
Sosyal ağlarda paylaş

Saygı duyar duymaz orası bizi ilgilendirmezde ben açıkcası laf etmiyorum her ikisinede Herkez aynı sözleri yazıcak değil kınayeli sözler var bide dobra dobra sözler var..[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

ceza yı sevmiosun,saygı duymuosun

eminemi sevmiorum saygı falan duymuorum.

bu kadar gaza gelecek bi durum yok.
eminemi övmüşsün lyriclerini beğeniomuşsun,biyerle götürüomuş.. falan die ..olabilir tarz meselesi,sevebilirsin ne diyebilirim kii..ama saygı duymak zorunda falan değilim..

ha emperyalizme bok atmak için illa toplumdan soyutlanmış bi şekilde yaşamak falanda gerekmio.kapitalist toplumun koyduğu şeyleri belli bi noktada kullanmak zorundayız,şehir insanı buna mecburdur.
herşey siyah yada beyazdan ibaret değil.[signature][hline][b]''Be a realist demand the impossibe''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 25 Temmuz 2005 14:52 tarihinde demiş ki:
giymemesini gerektirir natural bitti.
hakkında bi bok bilmediğiniz insanlarada laf yetiştirmeye çalışmayın.

Beyazlar rap yapamaz abi bu kadar basit..

What about the fake niggaz, the white niggaz
They get paid quick they gotta suck a fat dick

Şeklinde güzel iki satır da yazılmış bunla ilgili.. Ha ceza hakkında dediklerinde sonuna kadar haklısın o ayrı..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

ceza medya maymunu, müziği falanda güzel değil. Söylediğinin arkasında da durmuyo ezik bi adam kısaca.
Eminem kral bi adam hafiften medya maymunluğu var, müziği falanda güzel her söylediğininde arkasında duruyo.

öznel değil nesnel yazdım.
Ceza'nın konser haberlerine gelip ceza sucks yazmamıştım. sizde emineminkine yazmamalısınız anlatmaya çalıştığım bu

[signature][hline]Mayhem, 13 Haziran 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
p.mye site adresini gönder, halledeyim siteyi.

[Bu mesaj Nukem_Verite tarafından 25 Temmuz 2005 15:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet ryan, hatta lose yourself'I do ionian moduyla yazmislar. 2 yil boyunca kafa patlatmis eminem besteyi yaparken.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 25 Temmuz 2005 15:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahahha güliyim bari..
elektronik bi zımbırtıyla trışkadan bi ritmi loopa alıp üstüne laf ebeliği yapmaya müzik deniliyosa öyle müziğe kafam girebilir, mümkündür..[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

yahu nedir bu herkes bi müzik otoritesi kesilmiş, yok ionian falan diyolar, bilmemne üzerine bilmemne müzik mi falan diyolar.. evet müzik kardeşim, herşey müzik, ben masama tıktık vuruyorum tırnaklarımla o da müzik, müslüm gürses'in yaptığı da müzik, beethoven da müzik, bu adam da söz yazıyo, ritmik bi şekilde söylüyo, araya bi iki melodi koyuyo o da müzik, isteyen dinler istemeyen dinlemez, buraya gelip peeeh o da müzik mi be demek size ne kazandırıyo anlayabilmiş değilim.[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..

[Bu mesaj sir tarafından 25 Temmuz 2005 16:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yan çizme kardeşim ck ck :)
müzik ille notalardan oluşacak diye bir kaide yok, notadan, besteden çok daha fazlasıdır müzik, çok çalışmak gerektirir, çaba gerektirir, kayıt yapmak, şarkı yazmak gerçekten zor bir iştir, eminem'in yaptığı müziğe emek vermediğini söylerseniz de yani dicek bişey bulamıyorum artık tamam.[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodlessın bu espiri üzerine banlanmesini talep ediyorum.. Böyle bir insan paticik.com bünyesinde barınmamalı..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA

[Bu mesaj Slat tarafından 25 Temmuz 2005 17:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural, 25 Temmuz 2005 17:19 tarihinde demiş ki:
said:
sir, 25 Temmuz 2005 16:27 tarihinde demiş ki:
yan çizme kardeşim ck ck :)
müzik ille notalardan oluşacak diye bir kaide yok

lol lan..

Yok abi cidden bomba bir laf bu. Ama doğru, örnek verelim mesela:

Müzik bir pseudo koddan oluşabilir.

repeat{

printf( "DIM DIM CIS TAK" )
0 0 a,b random

if a else printf( "MADAFAKAAA!" )
}

[spo1=Ya da müzik güzel bir hatun olabilir][/spo]

Bu örnekler arttırılabilir, ne gerek var notaya :p[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 25 Temmuz 2005 18:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...