Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tabula Rasa

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

toplam 1 humana implant ile hybrid 3 ırk daha ekleyebiliyorsunuz.toplam 4 oluyor.ama hybridler için görevile dna larını bulmanız lazım, hatirladiğim kadarı ile yeşil, mavi ve gri tenli oluyorlardı.yeşiller uzak mesafeli silahlarda, maviler sanırım healer classlarda, beyazlarda melee sınıflarda bonus alıyorlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

mobların şehirleri elegeçirmesi ve senin gidip şehri kurtarmaya çalışman güzel bir düşünce, en azından oyuna bir aksiyon katıyor.sürekli şehirlerde düşman ırkta oynanılabilir olsun oralarda pvp yapılsın diyorsan seninkide farklı bir düşünce tarzı olur.

ben oyunu 2 ay oynadım sonra aoc ye geçtim.bir sürü online oyun oynadım, tabula rasaya berbar bir oyun demem.gayet temiz bugsız eğlenceli bir oyun eğer kılıctan kalkandan sıkıldı iseniz aksiyon eğlence ariyorsanız tabula rasa güzel bir oyundur.
Sosyal ağlarda paylaş

odiflame said:
cengizhan66 said:
farklımı 90%(diyer oyunlarin) inda oyle yapilmiyomu? diyer yandan cok eylenceli ama oyun bi nevi carebear oynu

evet evet sen haklısın ne de olsa benim kadar cok sayıda oyun oynamışsındır :) oyun kötü gidip wow oynayalım >:D<

eve online oynuyorum 3 yildir asil sen onu oyna da gozun oyun gorsun
Sosyal ağlarda paylaş

@kraunex

ben oynuyorum. wow accountumu kapatıp bu oyunandan devam edicem sanırım. hali hazırda level 13 soldier ( 3 gün oldu başlayalı ) oyunu alma bence direct download et , bilmiyorum biyerlerde satılıyo mu. ondan sonra aylık 12.99 du sanırım verip oynamaya başlayabilirsin. client 3 GB civarında

oynamaya değer bence...grinding yok , para kazanmak kolay , harcamak da kolay dolayısıyla , oyun hakkında fazla döküman guide vs... bulamadım kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum, crymore un talent calculator'ı bulabildiğim en yararlı araç şu ana kadar :)

diğer raceler oyuna dahil oldu ama bişileri unlock etmek gerekiyor diye biliyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
pvp olayı nasıl bunda? yani uo daki gibi free-for-all şeklidnemi? klanlar arası mı dyak tıp/yiyoruz?

patch fln indirdim biraz oynadım güzele benziyor devam edebilirim belkim

böyle ayrıntılı bir şey yazabilecek olan avr mı ya da kaynak linkleyebilecek olan? en fazla kaç lvl olundupunu da bimiyorum..

üzme öğrenmeden denize atladım anlayacğaınız ehey
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
WoW'dan önce intihar söz konusu. En başta düzgün yapamadıkları için GG oldu. Aynen ismi gibi sil baştan yapalım dediler, yeni konsept işe yaradı ancak oyun 2 sene geç çıktı. Bugün oyunun buraya gelmiş olmasının temel sebebi bu.

Olması gerekenden uzun süren yapımın üstüne release'de bugları değil de tasarım olarak hala betalıktı. Classlar oturmamıştı, AH yoktu, endgame content eksikti. WoW ve sonrası dönemde en güzel patch çıkaran, oyuncusunu dinleyen oyun olmasına rağmen kurtaramadılar. O eksiklerden end game dışında hepsini patchlerle düzelttiler, hatta bunu kısa sürede yaptılar. End game içeriği eklemeye başlamışlardı ancak pve mantığı arızalıydı ve günümüz MMO oyuncusu hali hazırda 3 senelik cilalı, expansionlı WoW dururken haklı olarak sabretmez. Kime sorsanız oyunun adı Richard Garriot Online, o da istifa edince sürümden kazanma mantığıyla hareket eden NCSoft hemen fişi çekti.

Birçok oyun denemiş biri olarak aldığıma pişman olduğum MMOlar var ancak Tabula Rasa bunlar arasında değil. RIP TR.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw firmalar cok kotu yaw adamlar cok basit olsun para kazanalim yeter diyolar
bu oyunda oyle simdi basit bir sey deyilde cok ayrintili falan yapsalar serbestlik yapsalar boyle olmazdi
guild wars gibi 20lvl falan limitli iste ne biliym gemili ama gemiyi millet toplu bicimde kullansa falan...
umarim ncsolf bi daha sfi-ci olayina girmez
sfi-ci ayrinti ister ,atmosfer ister ,bilinmeyen seyler ister
hatta mantik disi seyler siter insanlar bakinca vaybe desindiye :P
sfi-ci ye girmesinler bu yuzden
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...