Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tabula Rasa

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

yukardakini editleyemedim.. o yuzden yeniden yazayim..

arkadaslar bari oyun ici nicklerinizi ve ne gunlerde online oldugunuzu falan soyleseniz..

mesela benim bildigim iki guild var..
birine irtibat icin:
Baba
Eldorian
ve Sultan
a mesaj atilmasi lazim..
ben girdigimde denedim bi turlu online yakalayamadim..
dieri de eski swg deki yakinsehir tayfasi, HUNlar..
Onaraq
Noxz
Dlionheart
a msg atilmasi lazim..

benim ign: Blaxx hafta icleri cok sik olmamakla birlikte aksamlari girmeye calisiyorum.. saat 20.00 - 23.00 arasi online oluyorum.
bizim guildde noxz surekli online, bide dlionheart..

edit: bide bu isimleri ilk mesaja yazarsak, boylelikle guncellenmis olur diye dusunuyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyuna çok başlayasım var wow un paket gelene kadar. ama kimi çok beğeniyo kimi hiç beğenmiyo. bi trial key çok iyi olurdu. eurogamer vermiyo artık. biraz google yaptım ama herkes birbirine yalvarıyo key için heralde oyun sahipleri verebiliyo key. biri bana da verirse minnettar kalırım saygı duyarım. ([email protected])
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
gecen ay saglam bi patch geldi,
bildigim kadariyla bi 300-350 mb indircen baba..

yukardaki postlara istinaden, oyunu lvl 10 hatta lvl15 den once birakanlar hic oyunu gormeden, genelde oyundan skildiklari icin birakiyorlar.. lvl15 e kadar sabreden bi daha birakamio lol ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Haklisin, betadan itibaren takip ediyorum oyunu ilk ciktigi zamanda alabilirdim ama simdi siparis vermemin sebebi bilgisayari yenilemem zaman aldi malum iyi bir sistem gerektiriyor oyun.

Simdiye kadar piyasadaki bircok online oyunu tecrübe etme imkanim oldu, sanirim iyi bir ortam olduktan sonra bu oyundan kolay kolay sogumam.

Gercekten ortam cok önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

Arnis said:
Dün aksam Sendit'den siparisi verdim önümüzdeki hafta elimde olur sanirim, ögrenmek istedigim oyun kurulumdan sonra ne kadarlik bir patch indiriyor bilgisi olan varmi?

nası yaw ben hergun bakıyom nerdeyse sendite ama bi turlu stocklarına giremedi. sen sipariş verdin ve yolladılarmı? yoksa sende bekliyomusun stoklara girmesi için?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dün sendit e baktıydım stokta var 17.89 sterlin (+posta vb)
http://www.sendit.com/game/list/games_pc

Mahmut tuncer 3 günlük avrupa trialı linki sanada
http://eu.rgtr.com/en/news_article/richard_garriotts_tabula_rasa_trials
eğer amerika için trial istersen onuda mmorpg com veriyor (sanırım avrupa ve amerika serverları ayrı ,oynamadığım için bilmiyorum)
Shimone said:

nası yaw ben hergun bakıyom nerdeyse sendite ama bi turlu stocklarına giremedi. sen sipariş verdin ve yolladılarmı? yoksa sende bekliyomusun stoklara girmesi için?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...