Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hack&Slack 1 oturumluk macera

LethE

Öne çıkan mesajlar

arkadaşım şimdi ilk levelse bunlar(sevgili playerlar yani..insan dm olunca aşağılama mode on oluyor direk) köylerdeki haydutlar yol kesen haydutlar vs vs.. ayrıca kervan koruma görevleri... scout görevleri iyi gider... e high levellerse de ayıptır goblinidir haydutudur bunlarla uğraşmak[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

@selamon: ilgin ve yardımın için çok teşekkür ederim yüce insan..bariz onun slash oldugu bari altına not ekle post kasıyorum diye.. okumayalım boşuna..

artık sallamasyon oldu iyicve.. dm olmıcam demiştim.. dm olduk.. salladım full force :9.. sonra drognandan oynattı bitane wampire.. tiksindim valla herkese herşeyi söylemiş havenlarda hunter hunter geziniyom lafta tanınmıcam. :) burdan drognan...
eldebaran sende git katanalı ranger oynat.. rapierlar yandan kesmiyo...adamın dibine girip boynuna dayıyosun..
Sosyal ağlarda paylaş

@Lethe: Olabildiğince kibar olarak hataya dikkat çekmek istemiştim. Hatanı gösterdiğim için saçma sapan şekilde saldırıyorsun bana. Ayıptır. 2 yıldır şu forumlardayım post kasacak olsam 2 yılda bu kadar mesajda kalmazdım değil mi? Efendi olmakta fayda var.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...