Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çaykurrizespor vs Beşiktaş

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

said:
Fistan, 10 Eylül 2005 23:02 tarihinde demiş ki:
ne varmış antudakilerde?

Sadece antu icin konusmicam genel olarak butun taraftar siteleri icin konusuyorum. Bjk taraftari olarak bjk nin sitesini fb sitesindende ayri tutmuyorum...

Genel olarak kultursuz seviyesiz hayatlari sadece tuttuklari takimdan ibaret hayatlarinda kazanabilecekleri basarilar sinirli ve bunlarin cogu tuttuklari takim ile ilgili. Rakip takim taraftarini her yonden rencide etmeyi yetenek kavga etmeyi marifet sanan. Adam yaralamayi cesaret gosterisi sanan...

Ne kendisine ne ailesine ne cevresine zerre kadar yarari dokunmayan bos gezenin bos kalfasi genelde okumamis okumadigi gibi calisamamis, ama bu calismama olayi sadece kendinin okuzlugunden kaynaklanan %90 i sadece klavye delikanliligi yapan okuzlerden kurulmus siteler.

Iste bu var[signature][hline]Bir leoparı sakın kuyruğundan tutma
Tutarsanda sakın bırakma

a.k.a homoid
Sosyal ağlarda paylaş

ne olursa olsun gol yetenegi yuksek olan futbolcu kurtaricidir, onde oldugun macta cikarilmasi dogaldir ama ailton gibi bir futbolcun varsa, 11 basladiysa ve yenik durumdaysan 90dk duracak o adam sahada, saha sartlari felan bahane olamaz madem o sahada bisi yapamaz hic oyuna sokmuyacaksin. ilk yari sonunda biri cikmasi gerekiyorsa o da ahmet hassandi ya da youla, nedeni ise cok basit bu adamlar bos alan adami 11 kisi defans yapan takim karsisinda ole yururler sadece.
yani ailton ve tumer gibi gol yetenegi yuksek, herhangi bir duran topta gol atabilecek ya da attirabilecek oyuncular yenik durumdayken mutlaka sahada olmali.
ayrica alemin en centilmen klubu olarak gecinen bjk nin son dakkalarda 1 puan ugruna topu centilmenlik yapan rakibe vermeyip kendi kullanmayi tercih etmesini kiniyorum.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Yine iyi giderken yine federasyonun süper ötesi müthiş saçma kararı yine morallerin bozuluşu yine takımın içine edilişi yine yine yine yine yine .....

Bu ''yine'' ler devam ettiği sürece ne türk futbolunun ne beşiktaşın başarılı olması imkansız..

Yada bunlar tesadüfi olaylar her sene bizi buluyorlar..[signature][hline]Tek İstediğimiz Eşitlik ; Başka Birşey Değil-----bir bjk taraftarı
Sosyal ağlarda paylaş

burda zmanında bjk ii top oynamıo bireysel şeylerle alıo diyince bana kzııolardı..
hiç bi şeye hazır değil beşiktaş,avrupada hiç bi şeye özellikle..

rizeyede helal olsun..aslanlarım benim:)

ps:gerçi türkiyede ukrayna maçında öle oynadıda emre gelmesiyle daha bi takım oyunu oynarız gibi gelior ,umarım öle olur,yoksa trde patlayacak yakın bi zmanda..[signature][hline]zebani..
Sosyal ağlarda paylaş

aa futbolu bilen adam gelmiş.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 11 Eylül 2005 09:17 tarihinde demiş ki:
ne olursa olsun gol yetenegi yuksek olan futbolcu kurtaricidir, onde oldugun macta cikarilmasi dogaldir ama ailton gibi bir futbolcun varsa, 11 basladiysa ve yenik durumdaysan 90dk duracak o adam sahada, saha sartlari felan bahane olamaz madem o sahada bisi yapamaz hic oyuna sokmuyacaksin. ilk yari sonunda biri cikmasi gerekiyorsa o da ahmet hassandi ya da youla, nedeni ise cok basit bu adamlar bos alan adami 11 kisi defans yapan takim karsisinda ole yururler sadece.
yani ailton ve tumer gibi gol yetenegi yuksek, herhangi bir duran topta gol atabilecek ya da attirabilecek oyuncular yenik durumdayken mutlaka sahada olmali.
ayrica alemin en centilmen klubu olarak gecinen bjk nin son dakkalarda 1 puan ugruna topu centilmenlik yapan rakibe vermeyip kendi kullanmayi tercih etmesini kiniyorum.

ailtonun adelesi çektiği için çıkarılmış...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
series, 30 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece antu icin konusmicam genel olarak butun taraftar siteleri icin konusuyorum. Bjk taraftari olarak bjk nin sitesini fb sitesindende ayri tutmuyorum...

Genel olarak kultursuz seviyesiz hayatlari sadece tuttuklari takimdan ibaret hayatlarinda kazanabilecekleri basarilar sinirli ve bunlarin cogu tuttuklari takim ile ilgili. Rakip takim taraftarini her yonden rencide etmeyi yetenek kavga etmeyi marifet sanan. Adam yaralamayi cesaret gosterisi sanan...

Ne kendisine ne ailesine ne cevresine zerre kadar yarari dokunmayan bos gezenin bos kalfasi genelde okumamis okumadigi gibi calisamamis, ama bu calismama olayi sadece kendinin okuzlugunden kaynaklanan %90 i sadece klavye delikanliligi yapan okuzlerden kurulmus siteler.

Iste bu var

adam anlatmıs ıste.baba meslegıyle dalga gecıp sorada gulen ınsanlar toplulugu...[signature][hline]Karayollarında değil senin kollarında öleyim...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya konusmıcaktım ama sahayı kımsemı gormedı arkadaslar her topa vuran bır obek cımenle ugrasıyordu.
Mılyon dolarlar verıyorsun klebersonu ailtonu alıyorsun adamları top oyna dıye cıkardıgın sahaya bak.
yanlıs anlasılmasın yenılgıyı sahaya baglamıyorum ama boyle sahaların artık duzelmesı lazım.mesela rize kursat tan aldıgı parayla o zemını cok guzel bır hale getırebılırdı dıye dusunuyorum.Kar falan oldugunda o sahalarda ne olur allah bılır.
artık anadolu takımlarının akıllı ınsanlarca yonetılmesı gerek.[signature][hline]Absolut, 09 Eylül 2005 01:55 tarihinde demiş ki:
TV Show yapmaksa futbol, FB bu alemin dansözüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MoMo, 13 Eylül 2005 12:10 tarihinde demiş ki:

Iste bu var

adam anlatmıs ıste.baba meslegıyle dalga gecıp sorada gulen ınsanlar toplulugu...

+2[signature][hline]K.Mltn
bir de banlamasalar...
Sosyal ağlarda paylaş

MoMo sen ne delikanlısın öle?
Fenerbahçeye biz canımızı,hayatımızı veriyoruz onun için çalışıyoruz hepimiz.. bunu bizden başkası anlayamaz.. Kendi takımımız haksızda olsa onu destekliyoruz tabiki bizimde hatalarımız var burdan yok "klavye delikanlısı" yok "boş kafalar" değil yawrucum.. boş kutuya bakarak değil, maçlarda bağırarak destekliyoruz biz..[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Çarşı duvara karşı
Sosyal ağlarda paylaş

1. O yazi bana ait
2. Istersen kicini yirt macta zaten size karisan yok sen o tasvir ettigim adamlardan goruyorsan kendini tabi sana karisan var o zaman.

Bende devamli maca gidiyorum ama o bahsettigim adamlarin hicbiri degilim. Sende adam gibi macini izliyorsan sende degilsindir.

Ama sen Fenerbahceye canini hayatini veriyorsan -Ki benim bahsettigim olay bu- hayatinda daha onemli seyler yok demektir vede bir insanin hayatinda takimindan onemli birsey yoksa o adam o hayati bosuna yasiyor demektir.

Ayrica takimini olumune destekliyorsun kactane futbolcu uzattigin eli sikiyor?
Bunu sor kendine?

![/spo][signature][hline]Bir leoparı sakın kuyruğundan tutma
Tutarsanda sakın bırakma

a.k.a homoid

[Bu mesaj gellidus tarafından 13 Eylül 2005 21:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike, 13 Eylül 2005 14:44 tarihinde demiş ki:
MoMo sen ne delikanlısın öle?
Fenerbahçeye biz canımızı,hayatımızı veriyoruz onun için çalışıyoruz hepimiz.. bunu bizden başkası anlayamaz.. Kendi takımımız haksızda olsa onu destekliyoruz tabiki bizimde hatalarımız var burdan yok "klavye delikanlısı" yok "boş kafalar" değil yawrucum.. boş kutuya bakarak değil, maçlarda bağırarak destekliyoruz biz..

Bu yazdiklarim sana birini hatirlatiyormu ?[signature][hline]Bir leoparı sakın kuyruğundan tutma
Tutarsanda sakın bırakma

a.k.a homoid
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gellidus, 13 Eylül 2005 20:55 tarihinde demiş ki:
1. O yazi bana ait
2. Istersen kicini yirt macta zaten size karisan yok sen o tasvir ettigim adamlardan goruyorsan kendini tabi sana karisan var o zaman.

Bende devamli maca gidiyorum ama o bahsettigim adamlarin hicbiri degilim. Sende adam gibi macini izliyorsan sende degilsindir.

Ama sen Fenerbahceye canini hayatini veriyorsan -Ki benim bahsettigim olay bu- hayatinda daha onemli seyler yok demektir vede bir insanin hayatinda takimindan onemli birsey yoksa o adam o hayati bosuna yasiyor demektir.

Ayrica takimini olumune destekliyorsun kactane futbolcu uzattigin eli sikiyor?
Bunu sor kendine?

[spo1=bunun icin soylenen atasozu]Elalemin bilmemnesiyle gerdege girmeyin![/spo]

Fenerbahçe Takımını biliyosan oturduğu yerleri neredeyse Hepsi Ataşehirde oturuyor .. Chicago Bulls vardır burda ve orda Ibrahim Toroman(BJK'lı ama FB lilerle takılır) olsun, Umit Özat olsun Semih Olsun Volkan olsun Rüştü olsun Tuncay olsun (O biraz soğuktur ayrı konu) hepsiyle kaç kere aynı masada olmuşumdur..

Recep , Semih ,hep beraber Has Doydum Dürümcüsünde takılır bunuda ekliyim ..

Alex, Gymnasia ismindeki bi salonda Body yapmaktadır ve yanına her gindenle gülücükler içinde konuşur ..[signature][hline]Trasty
Sosyal ağlarda paylaş

1 - gellidus
kusura bakma senın mesajı calmıs gıbı oldum ama yanlıslıkla oldu.tam olarak alıntı yapmayı bılmedıgım ıcın.

2 - sız sımdı maclara gıdıp adam tartaklayıp ona buna kufur etmeyı hayatımı klubume adadım dıye adlandırıyorsanız zaten bısey solemeye gerek yok.
ama yok ben uslu uslu macımı ızlerım taş,sopa,çakmak atmakla işim olmaz diyosanda tebrık ederim.ama pek benzemıyosun oylesıne.[signature][hline]Karayollarında değil senin kollarında öleyim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...