Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gimme a jillion!

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

evet bugünkü hikayemiz yine akşamdan kalan bir hikaye, baş kahramanlarımız, Lillefix [erkek arkadaşım yatakta, gelir şimdi team'e diyen fixer], Demerolz [artık tanıyoruz onu, kewl doc weeeewt!] ve aramıza yeni katılan Ooopooooop "naaptın hoca çarptın yaw"

hikayemiz yine Old Athen Whompası arkasındaki ağacın altında başlıyor [unutmadan, bizim whompalarımız biletle binilen atlar gibi bilet istemiyor sizden ;)]

sonrası artık mission içi olaylardan ibaret geçti, her zamanki gibi bizde böyle orjinal adamları çeken bir güç olduğuna kanaat getirdik...

buraya kadar alışıldık bir Demerolz izledik...
işte her şeye weeewt diye atlayan, biz savaşırken bütün diğer odaların önünden geçip olası bütün ADD'leri çeken, sonra da ben burda sabit duruyodum diyebilen, her loota kool item diyen vs vs.

ama daha sonra ne olduysa ben "money is nothing" dedikten sonra oldu, başladı bana "gimme money then, gimme a jillion" falan demeye başladı bu =)

ben de ok dedim ne diyim ki?

bundan çok sonrası da var, peşimi bırakmadı, işte silver'a sordum sende çok para varmış, 1 milyar varmış falan, yok diyorum silverda var asıl, stilettosu, GA5i var onun diyorum [yok mu? :p] gidiyo geri geliyo yok sen yalancısın asıl sendeymiş para, en sonunda evet ben yalancıyım aslında çok zenginim hatta "i own FC" dedim adam inanmasın mı!

artık silver peşine ne dediyse geliyo, sen çok güçlü bi guildin başkanıymışın beni de al, artık güçlü bir insanım senin gibi bir dostum olduğu için, bundan sonra kewl itemlerim olacak ne mutlu bana, yani adam kendi kendine konuşuyo aslında ama benim chat ekranımda =)

tabi burasını diğerleri bilmiyo, ben SS almaktan adamı takip etmekten misyonda gereken performansı gösterememişim zaten [bkz *tanking leets*] bi de misyon sonrası yakamı bırakmadı da metafizikci ile girerek kurtuldum adamdan...

bu arada jillion diyalogu da şöyle gelişti;

Demerolz : gimme a jillion!
Heraklius : what is a jillion?
Demerolz : what do you call the next 0 after 20th?
Heraklius : hmm i call it shit?
Demerolz : gimme a jilliom dude!
Heraklius : ok i will give you shit if that's what you want...
Demerolz : doh!

haa bir de adama seni meşhur edecem dedim =)[hline]Byron `Metafizikci` Craddock, -drunken- metafizikci of atlantean clans
CLANS: YOUR FUTURE, YOU DECIDE ( o)(o )
Demarcus `Soth` Craddock, -drunken- engineer of atlantean clans
Myles `Kwama` Peak, -drunken- martial artiz of atlantean clans
Anubis `Heraklius` Andropulos, -drunken- nano teknisyen of atlantean clans
Lord Soth,Lord Theros,Gzar of Atlantic
Novgorod Demarcus -The Lag King- spear hero of Sultans of Hibernia of Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

not1: bu arada ben bu adama daha missiondayken 1 milyon credit verdim zaten =) 1 milyona FC bu kadar eğlendiremezdi bizi, haketti adam son kuruşuna kadar

not2: bütün SSlerde dikkatinizi çekmiş olabilir belki, texture kalitesi medium ve 16 bit oynadığım için çok basit gelebilir grafikler, monitörünüzün ayarlarıyla oynamayınız =) o yayından kaynaklanan bişe çünkü, full herşey açıkken takılmalar olduğu için [evet geforce 4 ti 4600 ve 512 ramde bile] kapattım bir çok şeyi
Sosyal ağlarda paylaş

her loota kool item diyen
-------------------------

docların ve engilerin büyük bi kısmı böyle zaten :)
domuzdan kıl koparsak kârdır mantıgıyla oynuyo herifler

5 oda geriden missionı takip eden doclar var lol heal bekliyoruz herif lagdaydım diyo o arada chest xpsi alıyoruz ama :))

aha du aklıma gelmişken bi kaç ninja ismi yazıyımda millet mission yapmasın o doplarla

bjmon = herif unitynin başkanı ama SF buldugunda raffleı kabul etmeden teamden çıktı lol

docxxx = tam bi p.ç little nuketen sfye hatta tortora gerekli olan nodrop crat suiti bile ninjalamış herif

dropifex = lol bu salakla kesin team olursunuz halen aynı levellarda takılıyodur zaten lootlamaktan xp almaya fırsatı olmuyo teamlere pek sık almıyolar bunu :)

bi kaç salak daha var oyuna girince listten bakıp yazarım unuttum isimlerini

ps : aha bi komedi engineer daha, herif chest açmış nano damage yemiş chestten sonra heal olmadan bi chest daha açmış mal, ondanda fare çıkıp bunu öldürmüş
ehe sonrada gelip bize bagırdı orda fare beni öldürüyodu siz nerdeydiniz diye :)

ninjalarla team olanlara allah sabır versin :)[hline]Prince"Kazuyama" Cratty
Nick "KuLee" Miyashiro
Brainnn

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 20 Şubat 2003 13:41 tarihinde demiş ki:
Demerolz : gimme a jillion!
Heraklius : what is a jillion?
Demerolz : what do you call the next 0 after 20th?
Heraklius : hmm i call it shit?
Demerolz : gimme a jilliom dude!
Heraklius : ok i will give you shit if that's what you want...
Demerolz : doh!
ehehue süper diyalog[hline]Headshot Studios Resmi Sitesi
SBGG! Geçici Sitesi

Sosyal ağlarda paylaş

aslında pek oyunla alakası yok zaten adamın lol
bütün derdi para
ne yapacaksa?

Demerolz: you are rich guys! [Jeema, Silvershark ve Heraklius'a diyo bunu]
Heraklius: yeah right we are rich!
Heraklius: being able to buy self nanos with current money is enough richness according to us...
Demerolz: doh!
Demerolz: gimme money LIARS!
Sosyal ağlarda paylaş

heheh bende bi kere lootter teame rastlamıştım deliriyordum valla. Ben lootlamayınca başında bekliyorlar ve süre bitince kim lootlıcak diye tartışıyorlardı delirmiştim.
Genelde en zevkli loot button araken cesedin yanından geçme anında olan oluyor :)
Bi tanede Doca ben rastlamıştım ama manyaktı herif, heal yapıcağına tanklık yapıyordu, ikna edemedik, ısrar etti, add geldi, doc öldü,tanklar öldü ben rootları basıp kaçtım missden.
Sosyal ağlarda paylaş

lol pop
dropifex'i tanıyorum ben
team oldum o adamla

aynen dediği gibi özellikle bazı doktorlara dikkat ediyorum adamlarda zaten run speed yeteneği olmuyo ama o kadar geriden geliyolar ki yetiştiklerinde zaten olay bitmiş oluyo

bu salak da dediğim gibi her kapının önünden bir tören geçişi yapıyo her yeni odada, ki ordaki moblar da görsün eğlenceden mahrum kalmasın diye herhalde, bunu da öle çaktırmadan yapıyo ki, bir ara hiç Q tuşuna basmadan sadece nuke atarak devam ettim olaya, bu adamı izleyebilmek için [Q tuşuna basınca direk moba doğru dönüyo herifimin yüzü, arkası dönükken nuke atabiliyo ama öyle yetenekli yani :p]

neyse adamı izliyorum işi gücü sandıkları açmak, sandık açarken yan odanın da kapısını aralayıp orda da sandık var mı diye önceden kontrol etmek falan, tabi sürekli ADD geliyo o durumda

özellikle dedim ki kapıların yakınından geçip açıyosun falan, yok dedi burda bekliyodum ben, doğru orda bekliyodu ama en son gitti durdu o durduğu yerde, herkes moba dönük sanıyo ya aklı sıra lol, ben bunu filme alıyorum haberi yok eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Esasında miss bittikten sonra chest ganimeti bayaa karlı bir iş. Ql190+ misslerde nerdeyse 1-1.5 milyonluk eşya çıkabiliyor 5 dakkada. Ama tabi roller amcaya dikkat etmek lazım. Benim chest taktiği sabit. Aç der demez sneake basıyorum sandıktan ne çıkarsa çıksın sneak bozulmuyor, roller varsa eyvallah diyip yan odaya geçiyorum. BE>400 oldugu içinde genelde 1 seferde açıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkaten yav enflerde acaip sorumluluk oluyor. Team kollucak yolu gösterecek hem de acaip dayak yiyecek. Zor iş aslında.
Geçen bi teamde kabiliyetsiz bi enfimiz vardı, en sonunda trader dur sana tanklık nasıl yapılır göstereyim dedi ben utandım. Doc bile adamın 5 katı aggroo alıyordu. Bilmişlik yapıp mongo falan dicektim ama isminden tam emin olamadım. Enflerde bi nano vardı ya agrooyu topluyordu o işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...