Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fedarasyonun yeni resmi sitesi

2pac

Öne çıkan mesajlar

said:
insight, 12 Eylül 2005 21:10 tarihinde demiş ki:
Siteyi galatasaraylılar açmış.! Yinede ayıp.

Zegna 2pac'i futbol bölümünden banlarmısın?
Lütfenn.!

sanane be allah allah sana noluyo burda bişey paylaşıyorum istemiyosan girme yorum da yapma[signature][hline]Tupac Shakur: 1989-1996
WEST SIDE IS THE BEST
delikanlı adam renkli takım tutmazi
www.2pac.com/www.snoop-dogg.com]www.snoop-dogg.com/www.bjk.com
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkaten futbol bolumu degil komple uzaklastırılması lazım şahsi fikrim.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

bu topic de ofsayt bişey varmı varsa neresi söylesinler ben zaten buraya girmem atılmama gerek yok ki ben sadece ilginç bulduğum bişeyi size yazdım burda dinle alakalı bişey yaptımmı veya forum kurallarına aykırı bişeymi yaptım onları söleyin 1 tane söleyin ben gidiyom gelmeyecem bidaha[signature][hline]Tupac Shakur: 1989-1996
WEST SIDE IS THE BEST
www.2pac.com/www.snoop-dogg.com]www.snoop-dogg.com/www.bjk.com
Sosyal ağlarda paylaş

Heh :)
Sözüm söz döner giderim hesabı.!

Futbolu biliyorsam 5 tane atacaz'ı hatırlattı bana..!

Bak 2pac açtığın thread bariz fenerbahçelileri galeyana getirir. Olay çıkartır...vs.vs
Futbol bölümünden 1 hafta ban eminim seni kendine getirir.

Kavga çıkarmak için illa din ile ilgili birşey yazmak zorunda değilsin.[signature][hline]Bir insana yorum yapmak için tanımak gerekmez...
Sosyal ağlarda paylaş

tamam kardeşim bundan sonra daha dikkatli olacam ama sen istiyosun diye yoksa bu diğerleri dese yapmazdım sende beşiktaşlıısn diye ne kadar bana yüklensende ATILMAKTAN KORKUM YOK BEŞİKTAŞIMI BURDA YANLIZ BIRAKAMAMK İÇİN [signature][hline]Tupac Shakur: 1989-1996
WEST SIDE IS THE BEST
www.2pac.com/www.snoop-dogg.com
]www.snoop-dogg.com/www.bjk.com

[Bu mesaj 2pac tarafından 12 Eylül 2005 21:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike, 12 Eylül 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
yorumsuz.. merak ettim domain parasını nasıl bulmuşlar ahahha

http://forum.paticik.com/view.php?id=143483
bunu okumanı tavsiye ederim[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz

Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 12 Eylül 2005 21:29 tarihinde demiş ki:
Heh :)
Sözüm söz döner giderim hesabı.!

Futbolu biliyorsam 5 tane atacaz'ı hatırlattı bana..!

Bak 2pac açtığın thread bariz fenerbahçelileri galeyana getirir. Olay çıkartır...vs.vs
Futbol bölümünden 1 hafta ban eminim seni kendine getirir.

Kavga çıkarmak için illa din ile ilgili birşey yazmak zorunda değilsin.

adam "yorumsuz" diyerek bir tane site yollamış, ben herhangi bir yanlışlık göremiyorum

eğer ki böyle bir siteden galeyana gelecek, olay çıkartacak insanlar mevcutsa bir zahmet si. gitsinler, paticik de rahatlar, ortam ferahlar
2pac e değil olay çıkartacak magandalık yapacak adama kızmak gerekirken tutup "insanlar galeyana gelir, olay çıkartır" argümanıyla (sanki bayrağa sövdü ana avrat küfür etti adam, site yollayıp yorumsuz yazmış) yaklaşmak ne kadar akıllıca bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm..
Sen kalk git federasyona fenerasyon diye site aç.
İçinede Fenerbahçeli demeye dilim bile varmıyo 3-4 tane VATAN HAİNİ'nin yaptıklarını resmet sonrada bunu Fenerbahçe taraftarı potansiyeli yüksek olan bir sitede Beşiktaş fantizmi adına "yorumsuz" başlığıyla yayına sonrada kalk "ne yaptım ya onlar sataşıyorlar banane banane babbaaaa döfüyolar" diye sitem et!

ok3 b@B[signature][hline]Bir insana yorum yapmak için tanımak gerekmez...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Passanger, 13 Eylül 2005 13:05 tarihinde demiş ki:
2pac desteklıyorum.Sesımızı cıkarıcna suclu oluyoruz.Acın topıcdekı baslıkları herbırınde febelılerın nasıl tahrıkcı bazen hakaret vari yorumlarla bızı kıskırttıgını gorun

Nedense her gelen yönetim Sadece beşiktaşa karşı olyo ..?

Bi laf vardr, Birazda suçu kendinizde arayın .. bu arada,

Saha kapatma cezasını veren ve bu konuda ısrarlı olan kişi bir Beşiktaş'lıdır ..[signature][hline]Trasty
Sosyal ağlarda paylaş

Dün 90 dakika'da Haşmet yıllardır fısıltı olarak söylenen birşeyi açık açık dile getirdi:
Daha çok sattığı için FB ve GS'nin daha ön planda olması, daha başarılı olması isteniyor. Yani sadece 2 büyük kalması için uğraş veriliyor, basında olsun, federasyonda olsun, vs vs ,bilerek ya da bilmeyerek. Bu nedenle BJK ve TS baskı altına alınıyor, her şekilde ezilmeye çalışılıyor.
Bunu hisseden beşiktaşlı gün geçtikçe daha da agresifleşiyor, bu da yukarıda bahsettiğim güçlerin işine geliyor. (aynı şeyler TS için de geçerli, ama onlar BJK kadar göz önünde olup konuşulmadığı için farkedilmiyor.)
İnönüde 10 yıl önce küfür duyulmadığı dönemlerden bugüne gelinmesi bir tesadüf olmasa gerek.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...