Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kazıkmı yedim acaba

Shaklaban

Öne çıkan mesajlar

+8 wizard yapmak artık kolay. +7 yapmak en fazla 1m e patlar sana. 10 tane yapsan biri +8 olur. Bence kazık yememişsin. Çünkü kolay oldu +8 yapmak. Bu benim fikrim.[signature][hline]Yok ko mo. Bırakıyom. Uğraşamam. Arada sırada girer bakarım etrafa artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet gayet nromal bir fiyata satmışsın. 100m satmak imkansız gibi bir şey. Zaten damageler magelere eklenmediğinden beri staff satımı iyice rezil oldu. Bu arada bilmeyen arkadaşara kapak olsun Rogue'un yazısı. Kendisi şu an pm ile bana bebek olmadığını kanıtlamaya çalışıyor ama bilmeden mesaj atmaktan vazgeçemiyor :P[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand
Sosyal ağlarda paylaş

50M çok pahalı hocam. ben +7 leri 5m gördüğümde bile almıyorum. bana göre +7ler 800k felan eder +8 stafflarda enfazla 2m çünkü herkes çıkarabiliyor ve bir müddet sonra zaten ortalık yanan staff tan geçilmeyecek. boşuna 30-40-50m veripte +8 staff almanın bi anlamıda yok bence. ayrıca staff olayı hala çalışmıo. onun yerine bende HP res. yapan staff kullanıyom bi işe yarasın bari[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 14 Eylül 2005 12:24 tarihinde demiş ki:
birisi Ke de upgrade yapma taktiklerini yazsa cok ii olur.
yeni Scrollar hakkında hiç bişey bilmiorum :S

Snowsphinx'in upgrade adamı upgrade yapamıyor :P Hayallerim yıkıldı seninle ilgili. Şaka bir yana hakikaten fazla scroll var kafa karıştırıcı :D Bak birinin kafası karışmış bile. Boyuna kemik diyip duruyor. Favori yemeğini hatırladı herhalde.[signature][hline]Stay like this for now, and there will come a time you will understand

Ezik kardeşler uğraşmayın bana bulaşmaya. Eğlenceğim kadar eğlenip sonrasında kaale almam sinir olur kalırsınız. Bırakın akıl sağlınız yerinde kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...