Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kebab connection

lullaby-kit

Öne çıkan mesajlar

evet fatih akın'ın senaryosunu yazdığı sinan akkuş yönettiği merakla beklediğim film.duvara karşı kadar iyimidir bilinmez ama fragmandan oldukça hoş gözüküyodu.korktuğum tek şey sansür olayını abartmaları.işallah bu yüzden filmin tadı kaçmaz.

saat: 20.00 kanal d

[signature][hline]couple of dreams...

[Bu mesaj ranCid tarafından 10 Eylül 2005 15:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aa evet. merak ettim izlerim diyordum
ama tv'de yayınlandığını unutmuşum. hadi cnbc-e'de yayınlasa keyifle izlerdik de, kanal d, show tv, atv gibi kanallar o filmin ağzına ediyor resmen.
yok küfürlü sahneleri "biiipp"le (artık bip yerine "sus"uyor o ayrı mesele), yok sevişme sahneleri kes at, yok öpüşme sahneleri kes at, yok kanlı sahneleri kes at, yok şiddet içeren sahneleri kes at, yok ayıp sahneleri kes at...
anlamsız saçma sapan birşey izlemiş oluyorsun. illet oluyorum tv'lere bu konuda...[signature][hline]Beş Hececiler
I fear no enemy! I fear not death!
For the khala is my strength.
Sosyal ağlarda paylaş

çok eğlenceli filmdi, sinemada gitmiştik ve o zaman filmin çoğu bölümünde bütün salon birlikte "kopmuştu" =)

popüler kültürden yola çıkılarak yapılmış, ancak gerek duruşu gerek eleştirilerini ironiye çevirme açısından oldukça özgün bir filmdi.

bu arada, güven kıraç almanca bilmemesine rağmen almanca senaryo ile oynayarak -tamamını ezberlemiş- epey takdir toplamıştı.
ayrıca sibel kekillinin konuk oyuncu olarak ufak bir rolü vardı.
[signature][hline]"zamanı gelmiş bir düşünceyi durdurabilecek hiçbir ordu tanımıyorum"

[Bu mesaj helena tarafından 10 Eylül 2005 22:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok iyiydi be ardındanda bi ''herşey çok güzel olacak'' patlattım bitti olay zaten[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ranCid, 11 Eylül 2005 03:21 tarihinde demiş ki:
filmin 30 saatini kaçırdım.misafirler geldi.of be.piç ettiler filmi.:(

sen günü kaçırmışın gibi geldi=))))) 30saat uheahuea neyse güzel filmdi ellerine sağlık yapan çeken ve sunanların[signature][hline]Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum
Geceler hiç bitmiyor ben hiç uyumuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...