Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BJKnın saha cezası FB maçına verilmiş.

Absolut

Öne çıkan mesajlar

taraftar olup da taraflı olmayan bi hıncal var bi de ben varım :p takımımı severim iyidir, hepsi okumuş çocuklar ama şurda insanların eleştirdiği şeyleri binle çarpıp kendim de eleştiririm, mantık taraftar olmakla taraflı olmak arasındaki en güzel terazi, kimisi fanatizm terazisini kullanıyo hoş olmuyo sonuçlar[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SbNN, 09 Eylül 2005 21:52 tarihinde demiş ki:

Sonuç:70 Milyar Para Cezası..
Tek Değişiklik:Ceza Verilen Klüp Fenerbahçe
...........................

Bir takımın sahasının kapanması ıcın gereklı bazı maddeler vardır
1)macın vaktınde baslamaması
2)maca fıılı mudahale vb.
besıktas macına bakıyorsunuz 90 dakıka hıc bırsey yok kufur yok yuhalama bıle yok mac bıtıyor Istıklal marsı okunurken ayaga kalkamayn adamlar besıktaslılara kufure baslıyor oyuncular antrenorler hakemın yanına kosuyor bazıları taraftarlarla tartısıyor bu kargasada davulun bır parcası (şiş!?) sahaya atılıyor bır taraftarda fıılı mudahale gerceklestıremeden etkısız kılınıyor.
Yanı 31. maddede bahsedılen hıcbır hukum gerceklesmıyor.
Ama bunların hıcbırıne pfdk onem vermıyor cunku orda onemlı olan aldıkları talımat.
Sahada adam vuruldu dıye bıze nasıl ceza verırler dıye bagıran arkadasların hukukı bu maddelerıde sallamıcakları ve febe gelenegı ıcınde gereksız,haddını asan acıklamalara devam edeceklerını bılıyorum.Zaten onlara cevapda verılmemelı kendı kurdukları tıyatroyu kafalarına yıktıgımızda gereklı cevabı alacaklardır.
BESIKTAS febeyı heryerde yenecek guctedır macın hakemı Cem Papila olsa gozlemcı azız olsa yan hakemlerde taraftarlardan secılse onları genede yenıcez.Bu sebeple ıtrazımın onların korkusundan oldugunu sanmasınlar bızler sadece adelet ıstıyoruz.[signature][hline]Absolut, 09 Eylül 2005 01:55 tarihinde demiş ki:
TV Show yapmaksa futbol, FB bu alemin dansözüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kararın tahkimden döneceği yavaş yavaş belli oldu. Özellikle o gece toplantıda yaşananlar, istifalar ve önceki benzer olaylarda alınan daha hafif kararlar bu kararın haksızlığını ortaya koyuyor. Kaldı ki, tahkim de bu kararı kabul ederse, bundan sonra kimse kendi sahasında maç yapamaz hale gelir.
Ayrıca Okan'a verilen cezanın da hafifletileceğini düşünüyorum.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

madem bu kadar inanıyorsunuz fenerasyon olduğuna, sizde kartalasyon yapın. hayret bişey ya. bu arada o silah patladı diyenlerin cahilliğine veriyorum. 1 tane şahit yok ki silah patladığında çıkan sesi bi 100 kişi en azından duyabilir...[signature][hline]There is no emotion; But I feel anger
There is no ignorance; But I don't care about the pain
There is no passion; But still it burns
There is no death; But I die every day
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 09 Eylül 2005 12:24 tarihinde demiş ki:
:) sus bakem sen daha 100 yılı dolmayanlar konuşmasın öyle 100 yıllık takımlar hakkında :)

Ayrıca 100 yılınızda şampiyon olmadan hele hiç konuçmayın leri geri derim malum 100. yılında şampiyon olamayanlarda var :P

98 > 100 > 102

Şampiyonluk sayısı ..

Başarı yaşta değildir ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 10 Eylül 2005 13:02 tarihinde demiş ki: Fener futbolu için değil.

nazar etme n'olur?
çiğne senin de olur...[signature][hline]There is no emotion; But I feel anger

[Bu mesaj LonelyWolf tarafından 10 Eylül 2005 13:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben fenerliyim arkadaşım...
said:
LonelyWolf, 10 Eylül 2005 13:03 tarihinde demiş ki:

nazar etme n'olur?
çiğne senin de olur...

bu da diğer takımlaraydı, yanlış anlaşıldım sanırım...[signature][hline]There is no emotion; But I feel anger

[Bu mesaj LonelyWolf tarafından 10 Eylül 2005 13:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 10 Eylül 2005 13:11 tarihinde demiş ki:
İyi de fbnin elinde nerden geldiği meçhul, sınırsız parasıyla

ya bu kadarda mundar demeyin be kardeşim. biraz tebrik etmesini de öğrenin. gs uefa kupasını aldığında biz de sevindik, bağırdık. o zmn tü, kaka dedik mi?[signature][hline]There is no emotion; But I feel anger
Sosyal ağlarda paylaş

said:
İyi de fbnin elinde nerden geldiği meçhul, sınırsız parasıyla aldığı muhteşem oyuncular var. Buna rağmen futbol oynayamıyolarsa ayıp olur zaten.

zenginin malı zugurdun cenesini yorarmıs sizene kardesim bizim paramızdan biz aglıomuyduk onların parası var bizim yok diye[signature][hline]
burning legion
druid grry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
İyi de fbnin elinde nerden geldiği meçhul, sınırsız parasıyla aldığı muhteşem oyuncular var. Buna rağmen futbol oynayamıyolarsa ayıp olur zaten.

SAdece El insaf diyorum

Galatasarayın 1 Sezonda yaptığı store satışını fenerbahçe 1 ayda gerçekleştirdi .. Lisanslı ürün kullanımında oldukça büyük bir artış war Saha hasılatına gelirsen son yıllarda herzamanki gibi Fenerbahçe Açık ara farkla önde .. Galatasaray Geçen sene Avrupa kupasına gidemezken Fenerbahçe Şampiyonlar liginde 9 puan topladı Saha hasılatları harşiç 1 Milyon dolar eder bu saha hasılatları bunu 2 ye katlar ..

Fenerbahçe taraftarı duyarlılığını lisanslı ürün alarak yapıo ..

Allah rızası için biraz para abiler diyip taraftardan dilenmiyor Galatasaray gibi ..

Türkiyede sadece 1 Spor kulubunun CEO'su var oda fenerbahçe .. Ne yaptı son günlerde bildiğiniz gibi ?
Taraftar kartı çıkardık we bunlarında satışları şu sıralar okadar iyiki ..

kısacası Fenerbahçe Para kazanmasını biliyor

Bu mesajın gerçekten çıldırttı beni nerden geldiği bilinmeyen diyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...