Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BJKnın saha cezası FB maçına verilmiş.

Absolut

Öne çıkan mesajlar

ben o senelerde pek fazla futbol izlemezdim.ama haluk ulusoyun gs li olduğuunu biliorum nitekim ortaya çıktı.levent bıçakçıda fenerli 2-3 sene sora aday olur.[signature][hline]Nukem_Verite, 09 Eylül 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
ya 1 kişiye salak denir
2 kişiye salak denirde
30.000 kişiye salak demek nasıl bi salaklıktır ya?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ronaldinhoavci, 09 Eylül 2005 22:35 tarihinde demiş ki:
gerçekten şu federasyonun fenerli olduğuna inanıyormusunuz???
İnanmadığımız için kendimizi paralıyoruz buralarda.. LoL[signature][hline]TruthAndJustice
:horace: :horace:

_NoelBaba_ at the back ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LonelyWolf, 09 Eylül 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
kastığın için teşekkür ederiz.

rica ederim bak bi bakiim sahaya atlayan var mı? veya dayak yiyen bir teknik direktör?

cezanın nasıl bir dayatma ile verildiğini , ayrıca dayak yiyen teknik direktörün 2 maç ceza aldığını , bu cezayı dayak yediği için almadığını ,sahada olan olaylardan dolayı saha kapama cezası verilmediğini , sahaya atlayan taraftar yüzünden saha kapama cezası verilicek olsa isi , genenllikle avrupa kupalarında sahaya giren terör örgütü yanlıları sebebiyle avrupa klüplerine saha kapama cezası verilmesi gerektiğini , yakın tarihte bir çok fenerbahçeli taraftarın rüştüye sevgi gösterisinde bulunmak için sahaya girdiğini ama bunlarada herhangi bir biçimde saha kapama cezası verilmediğini belirtir , saygılarımı sunarım.[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
series, 30 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LonelyWolf, 09 Eylül 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
kastığın için teşekkür ederiz.

rica ederim bak bi bakiim sahaya atlayan var mı? veya dayak yiyen bir teknik direktör?
bu dediklerin okadar komik ki

dayak yiyen teknik direktörün cezası okana zaten verildi!! bunun konuyla ne alakası var??

sahaya atlayan ise anında etksizi hale getirildi. ordaki görevliler bunun için duruyor. jimmy jumpın sahaya girdiği stadların hangisi kapatıldı yazsana bana? adam sahaya girer girmez paketlenip götürülüyor üstüne adama 1 yıl men cezası veriliyor yuh be kardeşim ayıp bunun üstüne hala konuşulmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Okan oynamayacak sonuç olarak nasıl etkileyebilir ki bu ceza Okan'ı oynamayacağı bir maç öncesinde ?[signature][hline]Tek İstediğimiz Eşitlik Başka Birşey Değil-----bir bjk taraftarı

[Bu mesaj SbNN tarafından 09 Eylül 2005 23:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 09 Eylül 2005 23:18 tarihinde demiş ki:
eheh bu federasyona fenerli diyenler , haluk ulusoy bastayken hic sesleri soluklari cikmiodu?

fenerbahçe seyircisiz oynarken federasyonu topa tutanlarında sesleri tam ters yönde çıkıyor şimdi ona ne diyceksiniz bay alan yetkilisi??

tek alan yetkilimiz olarak taraflı bir yaklaşımda bulunmaman gerektiğini düşünüyorum...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

alan yetkilileri "tek" değilken baydırıp bıraktırmasaydınız siz de, böylece kendi tarafınızdaki alan yetkilileri de sizin adınıza "kapışırdı"[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 09 Eylül 2005 23:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

diğer alan yetkilileri de taraflıydı Zegna da, ya foruma yeni üye oldunuz ya da eskiden herkesin yanındaki takım bayrağını unuttunuz, alan yetkililerinin yanında da vardı o bayraklardan, zaten taraflıydılar yani yeni değil

edit:
tunch registered: 19.11.2004 - 13:10
pardon yeni üye olduğunuzdan bilmiyosunuz bunu, geri aldım sözümü[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 10 Eylül 2005 00:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SbNN, 09 Eylül 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
Okan oynamayacak sonuç olarak nasıl etkileyebilir ki bu ceza Okan'ı oynamayacağı bir maç öncesinde ?
beşiktaşın içinde bulunduğu durumdan bahsediyorum. herkes isyanda kargaşa hakim. umarım kayıpsız zararsız atlatırız rizeyi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 09 Eylül 2005 23:56 tarihinde demiş ki:
diğer alan yetkilileri de taraflıydı Zegna da, ya foruma yeni üye oldunuz ya da eskiden herkesin yanındaki takım bayrağını unuttunuz, alan yetkililerinin yanında da vardı o bayraklardan, zaten taraflıydılar yani yeni değil

edit:
tunch registered: 19.11.2004 - 13:10
pardon yeni üye olduğunuzdan bilmiyosunuz bunu, geri aldım sözümü

taraftar olmakla taraflı olmak bana göre farklı şeyler... taraftar olmayan bir kişinin alan yetkilisi olması manasız kaçardı..

edik/ek: ayrıca 3-4 ay kadarda heyd nickli ilk accountla takıldım buralarda.. :)[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
pardon

[Bu mesaj tunch tarafından 10 Eylül 2005 00:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...