Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl Bulaştınız??

Necro

Öne çıkan mesajlar

Bundan 6 ay kadar önce arkadaslarla cs oynamak icin internet cafeye gitmistik.Yeni bir oyunun yüklendigini gorduk gelin CS yerine bunu deneyelim dedim...

Ondan sonrada bırakamadım hala denemekteyim :)[signature][hline]---------------------------------
TT__/Deimos/n00bz (bb) :(
Jr__/Beramus/Human_Killer/4* asassin
---------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

ben internet cafe de başadım valla ilk başta la bune diyodum boktan bi oyun anlamıyomda bi boktan ondan sonra herkez oynuyo ben de oynayam dedim dememle birlikte hastası oldum bırakamıyorum pisikeyatrise ihtiyacım var :)[signature][hline]LvL 56 PaPeR MaGeS=BeRaMuS
Lvl 30 AsAsSiN=XeNoN,CyPeR
Lvl 35 ArCh=BeRaMus

!!!HER KES BİR GÜN 60 LVL OLACAK!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Kankamın int.cafesine uğramıştım... Genelde macera türü ve fantastik oyunları severiz ve deli gibi oynarız (29 yaşında iki büyük çocuk :) ) Hatta strateji ve bu tarz oyunları hiç sevmem diyebilirim (Age Of hariç)... Neyse yine bi gün cafedeyiz ve bi baktım bu herif elinde bi sopayla dan dun solucanları öldürüyo. Olm dedim manyakmısın ne istiyosun solucanlardan :p ... Demez olaydım :( Ne istediğini anladım ama benim içinde çok geçti artık... Zombi tayfasına alın size yeni bi eleman...

Aslında arkadaşda görmeden önce oyun forumların birinde bu oyunun tanıtımında (dikkat tanıtımında :) ) Sakın başlamayın! Hayatınız felç olur!!! Yazıyordu ama anladımki lafın doğrusu: İnsanın başına ya meraktan yada KO'dan geliyomuş :D

Buarada lvl 10a kadar filan sopa sandığımız staffla, büyü yapmadan cesurca kestik solucanları :) kaç kere solucanlara öldüğümüzü hatırlamıyorum :D

Ama artık büyüdük... Artık DM ve formun çoğunluğu olan siz Human'lara ölüyoruzzzzzz :D[signature][hline]Name...: crazyakrep
Job......: Elemantel Lord/Ice
Server..: Ares (ORC)
Level....: 61
Np:6xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Eve ADSL bağlandığı gün dedimki kendi kendime artık böyle süper bağlantımda var akıyım şu MMORPG alemlerine...Ama hangi oyunla? işte asıl sorun buydu.Allem ettim kallem ettim4-5 farklı oyun denedim ve KOda karar kıldım en sonunda...Sonra bi ara sıkıldım tam o arada RuneLaFey diye tabir edilen bir adamın muhabbetine takıldım :) kopamadım acayip ortam oldu USKOda...sonra usko b.ka sardıkca yeni bişiler arıyan bu bünye MYKOya gecti ama orda da lag belası yüzünden kopuşun eşiğine geldik.(hatta koptuk) ama sonra şans(murtazanın oyunda olmamasına karşılık kral adayı olması) benim ve buffynin bariz çabalarıyla belki yeniden aynı ekibi bir arada görüp güzel oyunlara yelken aççaz gibi geliyo bana :D[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bende şöyle başladım;
Bundan 3 ay kadar önce..Cafedekileri izledim bi akşam.. Sonra saçma dedim.... Cafeden bi arkadaş bana sadece 1 saat oyna dedi sadece 1 saat....
BEnde üye oldum 1 saat oynamak için oturdum ve bir daha kalkamadım :D
Hayatım KO :D:D:D:D:D

Nick: VW
Clan : Belli olmaz :D
Np : 10xxx
Job : Kasar hood
LVL : 6x
Nation : El morad

[Bu mesaj SoLaReS tarafından 18 Ağustos 2005 15:34 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SoLaReS tarafından 18 Ağustos 2005 15:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi arkadaş da öle bu nası oyun oyun mu dandik oyunda şu da bu derken bi baktım cafede account açıyo. Sadece 1 saat oynayacam dedi. Sonra bi baktım lvl 4x olmuş. Hala adam ben oynamıyomki diyodu. 4x olması biraz sürdü ama :D[signature][hline]Nicki değiştirdim.
Eski Armas2 yim. Diezde charım Armas2 ama şu an kullanmıyorum. Yakında geri dönücem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baelithilie, 18 Ağustos 2005 12:55 tarihinde demiş ki:
Eve ADSL bağlandığı gün dedimki kendi kendime artık böyle süper bağlantımda var akıyım şu MMORPG alemlerine...Ama hangi oyunla? işte asıl sorun buydu.Allem ettim kallem ettim4-5 farklı oyun denedim ve KOda karar kıldım en sonunda...Sonra bi ara sıkıldım tam o arada RuneLaFey diye tabir edilen bir adamın muhabbetine takıldım :) kopamadım acayip ortam oldu USKOda...sonra usko b.ka sardıkca yeni bişiler arıyan bu bünye MYKOya gecti ama orda da lag belası yüzünden kopuşun eşiğine geldik.(hatta koptuk) ama sonra şans(murtazanın oyunda olmamasına karşılık kral adayı olması) benim ve buffynin bariz çabalarıyla belki yeniden aynı ekibi bir arada görüp güzel oyunlara yelken aççaz gibi geliyo bana :D

Finntroll donemi güzeldi be bael .. sen ben , silverpain , dionysos , varador ....[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:Laina
Class:Arch-Mage
Level:6x
Clan : The Others
Sosyal ağlarda paylaş

ben de NwN oynardım eskiden. bi ara cafeye uğradım bi baktım bizim cafeci bi oyun indirmiş. sabah indirdim sardı dedi. baktım grafikler falan hoş NwNyi anımasatıyo bi deniyim dedim. bizim cafeci de ilk açtığı gün 41 olmuş :D diezdeydik o zaman. sonra warriorumda yay kullanayım falan diye dexe de vermiştim :D :D ne bilim ben. nwn de diabloda öyleyi :) bizim cafeci de öyle yapmış :D sonra stat sıfırlamayı bilmediimizden yeni char açtık falan. arese geçtik, geçiş o geçiş :)[signature][hline]Metakuso
Karus
6x
Hala Sorcerer :D
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden MU oynardım belki bazılarınız bilir(diablo tabanlı bir oyun) ancak bi gün arkdaşlar lem biz yeni oyun bulduk süper grafikler fln dediler..bende bulaştım bırakamadım..şimdide biraz canım WOW çekiyo hatta çar kasıyom ama KO bir başka....[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:MoradSlayers ...np:17xxx

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 18 Ağustos 2005 19:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 18 Ağustos 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
said:
Baelithilie, 18 Ağustos 2005 12:55 tarihinde demiş ki:
Eve ADSL bağlandığı gün dedimki kendi kendime artık böyle süper bağlantımda var akıyım şu MMORPG alemlerine...Ama hangi oyunla? işte asıl sorun buydu.Allem ettim kallem ettim4-5 farklı oyun denedim ve KOda karar kıldım en sonunda...Sonra bi ara sıkıldım tam o arada RuneLaFey diye tabir edilen bir adamın muhabbetine takıldım :) kopamadım acayip ortam oldu USKOda...sonra usko b.ka sardıkca yeni bişiler arıyan bu bünye MYKOya gecti ama orda da lag belası yüzünden kopuşun eşiğine geldik.(hatta koptuk) ama sonra şans(murtazanın oyunda olmamasına karşılık kral adayı olması) benim ve buffynin bariz çabalarıyla belki yeniden aynı ekibi bir arada görüp güzel oyunlara yelken aççaz gibi geliyo bana :D

Finntroll donemi güzeldi be bael .. sen ben , silverpain , dionysos , varador ....

Çok güzeldi be abi o dönem...Şu KE de 0 dan baslama sansı olsa gelırım gerı uskuya ama sımdı mykoya kasıyorum fırsat buldukca...sizde olsanız daha iyi olurdu myko :)[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...