Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Patchi indirenler iptal etsin ve silsin!!!

Chalanger7

Öne çıkan mesajlar

yaa arkadasalar bu virus olayında kesin seyler lasım ko oynayıcılarına virüs var ya da yok diye kesin bilgi alanlar lütfen sölesin ve bu kadar insanı merakta bırakmasın ayrıca ben dün aksam pacth ı indirdim(jabbanın verdigi)ama yüklemedim bilgisayarı kapattım ve bu sabah yükledim forumu okudugumda yüregim agzıma geldi ve hemen ko hepten sildim pacth ı da 2 kere tarama yaptım bişi yoktu(ko varken) ko dosyasını tekrar tarattım yine bişi yok lütfen insanları merakta bırakmayında kesin bilgilerle bisleri bilgilendirin BÜYÜK BİRR PLSSS DİORUM tşkler[signature][hline]MuTtİmUsTi(nası imza?)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 08 Eylül 2005 00:48 tarihinde demiş ki:
O patchi indirip birde kurdunuzsa acil olarak KE ile ilgili tüm dosyaları, oyunu uninstall ettikten sonra silin ve harddiski antivirüs ve antispy programları ile taratın.

Canı yanan varsa şimdiden geçmiş olsun. :(

O linki ben vermiştim,
Cafedeki bütün bilgisayarlara indirdik norton,f-secure ve panda ile scan ettirtik hiçbişe çıkmadı,mod bile böyle bi yazı yazıyosa kullanıcılar napsın,bide dosyayı scan bile etmemişsin hll olsun diyorum.
Betanın patch diye bişey yok,zaten öyle bi dosya da yoktu...[signature][hline]from exile...
Sosyal ağlarda paylaş

paticikten indirdiğim patch ten KEYLOGGER çıktı arkadaşlar ve ad-aware bulamıyor. Size bir program öneriyim gerçekten çok sağlam bilgisayarınızda gizli olarak çalışıyor ve güvensiz dosyayı size ne tür olduğunu söyleyerekten korumaya alıyor.
Ya disable ediyor yada siliyor bu size kalmış, dosya tehlikeliyse (keylogger, bazı trojanlar gibi) onları bilgisayarda kesinlikle temizlemeden kullandırtmıyor.
Vede işte bomba!! Bu program Microsoft'a ait.!! İşte link'i..
Windows AntiSpyware Beta = http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=321cd7a2-6a57-4c57-a8bd-dbf62eda9671&displaylang=en
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...