Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rpg oyunları nerede?

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

Al sana yeni çıkacak süfer bi rpg
fallout 1&2, baldurs gate 1&2 nin yapımcıları black isleden süfer bir rpg :) ağustosun 12 sinde çıkıyo. sharereactorda ağustosun başında çıkar herhalde.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 15 July 2003 12:30 tarihinde demiş ki:
ARkadaşlar fark etmediniz mi,uzun süredir kalite bir rpg oyunu çıkmıyor...En son Nwn Shadows of undrentide geldi ki o da kötü.
Ne zaman gelecek kalite rpgler?Bilgisi olanlar bizi aydınlatabilir mi?[hline]Every girl that I f*ck tried to make me satisfied.

farkında olmaz olurmuyuz ölüoz burda be bu arada screeshotlar fena gözükmüo![hline]No job
No school
No money
NO PROBLEM
Sosyal ağlarda paylaş

rpg oyunları nerde gibi komik bir başlık.

Fallout saplantınız var diye hep fallout vari oyunlar çıkacak diye bir kural yok.

Shadows of Undrentide'a kötü diyorsanız valla rpgden hiç anlamıyorsunuz demektir.

SoU'da NWN'sın bir çok eksiği ve hatası kapatılmış durumda. NWN official campaign'den kat kat güzel bir senaryo yapmışlar SoU için. Çok güzel karakter sesleri eklenmiş. Yandaşlarınızla daha iyi etkileşime girebiliyorsunuz.

Planescape: Torment kadar, belki ondan da detaylı bir çok mod gördüm. İstenirse planescape'den kat kat iyi bir mod hazırlanabilir. Çünkü altyapısı sağlam.

Ayrıca oyuna rahat hükmeden ve iyi bir dm olursa, multiplayerda gerçek frp oynama imkanına kavuşuyorsunuz (nerdeyse).

Hele yeni bir ekpaket daha geliyor, NWN'den çok farklı SoU olunca, bu yeni ek paketin oyunu klasik bir oyun yapabilme ihtimali çok yüksek.

Yalnız tek kötülüğü zaman ve silahlar konusunda fazla esnek değil. Vampire: The masquerade, Arcanum veya fallout gibi bir oyun yapmaya kalkarsan yapamassın. Tabanca, araba felan koyamıyorsun.

Lionheart de güzel olacak. Ama nwn varken "ortada düzgün bir rpg oyunu yok, nerde düzgün bir rpg" demek saçmalık bence...[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada NWN nin expansion packi güzel mi? yani benim gibi nwn single sux diyen biri (hikayeyi beğenmedim, çok buglu, özellikle monk dövüşmesi) sou yu sever mi?[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

ne olmayı planlıyosun dragon
ben divine magicli bir inquisitor olacam :) statlar ortalama olacak. yani str ye 7 filan veririm, int 5 char 3 olur herhalde :), luck 4 olur, perception da 6 filan olur. gerisi 6.
sonraki oyunumda da necromancer olucam. ama iyi kalpli olucak inquisitorumun tersine :).

ay süfer oyun ya fallouttan bile daha fazla seçim var. hatta çok daha fazla seçim var. süfer character creation rulleaeaeaz :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

naptınız ya kırk yıllık lionheartı mmorpg yaptınız :P lol
lionheart bildiğiniz rpg
hemde RPG. yani diablo 2 diil :)
karakter sınıflaması yok. siz karakterinizin güçlü yanlarını ve güçsüz yanlarını yazıyorsunuz, nelerde becerikli neyi beceremez onu kararlaştırıyosunuz, zaten sonra bir bakıyorsunuz ki karakter olmuş. yani 2. einstein denilebilecek bir karaktere gidip platemail giydirmezsiniz dimi?.... yoksa?!? :P lol

bir de factionlar olacak. büyüden nefret eden inquisitorlar, aslankalpli richardın yuvarlak (dop) masa şövalyeleri, ve büyücüler. oh ne güzel :)
1588 de geçiyo olay, ama dünyaya 1430 küsürlü bi yılda büyü gelmiş .büyük depremlerde ve dev dalgalarla öbür realmlerden hemde :P . ingiltere 18 ayrı adaya bölünmüş. brittany batmış, irlanda batmış. parisin hemen kuzeyi ve batısı deniz olmuş :)

iyi kalpli necro olayına gelince. necro illa da kötü olmak zorunda diyil ki :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

evet evet diablo kitabında birtane iyi kalpli nacro vardı orası dandik gelmişti zaten nacromacer kara yasaklanmış sanatla uğraşan insanların alanı böyle bir alanda iyi kalpli insanların bulunması absürt gözüküyor bana :) şu classlar olmadan karakterlerin özelliklerine göre sonradan class bulma olayı çok hoş gözüküyor.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 15 July 2003 23:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

topicin başında link verdim. gidip bak. fallouttaki sistemin aynısı işte.

necromancer ölümle ilgili büyüler yapan büyücü demek. kötü olması gerektiğini nerden çıkardınız anlamıyorum. yani iyi kalpli bir büyücü wail of banshee (etraftaki herkesi öldürüyo :P) attığı zaman kötü mü oluyo?[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

jade sana kufur edesım geldı :yapma:...
4 ay bekledim lionheart ın cıkmasını ...
sonra kendımı rehabılıte ettım bosver unut bosver bekleme cıkınca oynarsın her ne kadar cok ıyı olacaksada oyun bekleyerek psıkolajını bozma vs vs dıye ...
sen tut 12 agustos yaz ...
sımdı naapcam ben 1 ay :-|???[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt'

[Bu mesaj The_Delucian tarafından 16 July 2003 00:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla şu anda bilgisayarımda bir tane bile oyun yüklü değil. eski oyunları oynamama kararı aldım. hatta bütün cdleri çizdim. euha ufak çapta bir cinnet geçirdim :P
ama lionheart çıkınca oynucam
delucum sana gelince.
DELİR DELİR MAHAHAHA
:P lol
bodruma gitmesem multi oynayalım dicektim ama ne yazıkki i go :(
nese orda da eğlenicem olmadı sami basarım :-P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...