Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

heinz transferi

codename_curse

Öne çıkan mesajlar

O zaman takım tamamen atağa yönelik ortasahalardan kurulu olur, altan, iliç, hasan, heinz hepsi ofansif oyuncular. Ortada rakip atak kesecek, defansla yardımlaşıp pas dağıtacak, top kapacak bir adam (eldeki en iyi iki örnek ergün ve saidou) olmadıktan sonra çok verimsiz olur sanki...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

saidou kesik yerse acaip derecede gol yer ve gol atarız şu durumda bile nerdeyse her maç gol yiyoruz bi de saidou bu takımdan kesilirse beklerin de yetersizliğini üstüne koyarsak rakiplerimiz bizi çok kolay dağıtır ufak rakiplere karşı gol yağdırırız belki ama dişli rakipler karşısında ve uefada bu kadro kevgire döner[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!

[Bu mesaj tony_montana tarafından 09 Eylül 2005 19:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

saido yu kesmez gerets.altan yedek kalıcak buyuk ihtimal.ergünü saymayın cok nadiren oynar artık.cok yaşlandı en son oynadıgı maçtada gorduk bunu.

yani heinz(altan) iliç saido hasan şeklinde olur buyuk ihtimal[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla nıe kevgıre donelım.adamlar ılerıye donuk dıe hıc mı gerı gelmıcekler.zaten ınsan karsıdakı takıma gore 11 kurar.sıvasa kurdugu 11 ı mılana karsı kurmaz heralde o kadarda enayı deıl.yada kurar farklı taktıkle oynatır.[signature][hline]Karayollarında değil senin kollarında öleyim...
Sosyal ağlarda paylaş

Geriye gelmiyecekler değil haklısın da genel olarak gelmezler. Hasan Şaş'ın duran toplar dışında ne zaman defansa yardıma gittiğini gördün mesela? Ya da İliç'in (gerçi 1-2 maç ya oldu ya olmadı)? Gelseler de zaten top kapma, markaj, pas arasına girme gibi özelliklerini geliştirmiş oyuncular değil bunlar. Bir de ortasahaya bir adet de "geri gelecek" değil Saidou gibi "hep geride duracak" atak yönlendirip pas dağıtıp top kesecek adam lazım. [signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...

[Bu mesaj Rewendor tarafından 09 Eylül 2005 20:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

basbaya döneriz arkadaşım saidou olmazsa orta sahamız iflas eder kimse koşmaz etmez hatta saidou bile tek başına atakları kesmekte yetersiz kalıyo bu kadrodan saidou yu çıkarmak sence mantıklı mı bi de milana karşı farklı sivasa karşı tabi farklı oynayacağız ben sadece genelleme yaptım[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!
Sosyal ağlarda paylaş

Marek Heinz bence tam bir kapalı kutu..
Ne olacağı bilinmez.. Frikikleri etkili diye duydum..Ama futbolculuğunu bilemiyorum.. Ben bir Gsli olsam şu anda çok çok fazla birşey beklemezdim adamdan..Ama Riberynin sol kanatta oynayan versiyonu olamaz çünkü onun kadar hızlı değil bildiğime göre.[signature][hline]Tek İstediğimiz Eşitlik ; Başka Birşey Değil-----bir bjk taraftarı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
codename_curse, 10 Eylül 2005 08:01 tarihinde demiş ki:
gs ye kleberson gibi herif lazım koşan eden güzel pas veren vs. vs.

Aynen öyle, Saidou'nun bikaç gömlek üstünü bir adam lazım. Defansif orta saha. Top dağıtacak, top çalacak, rakip atak kesecek, atak başlatıcı arapaslar atacak, koşup müdahale edecek, defansa yardım edecek, defans-ortasaha arasındaki köprüyü kuracak...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...