Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Besıktas'tan Acıklama

Passanger

Öne çıkan mesajlar

GRALSINIZ hepiniz zaten Besiktas dısındaki kimse hicbiseyi haketmio. Muhattab olmayın siz kimseyle iyimi? Besiktas deyince aklima artik o eski fransiz soylulari gelio :D Hem GRAL hem ASİL . O saçlar yakıyo yanlız hehe[signature][hline]mardox, 31 Ağustos 2005 23:33 tarihinde demiş ki:
Zaman - Ecevit konuştu : "Arthas hain değil!"

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Nukem in neyi ima ettigini anlamıs deilim. Smoke sahaya atlayanla sahaya yabancı madde atan Besiktas taraftarının aklından suphe ederim demis. 30000 kisi mi attınız sahaya yoksa 30k adam mı atladınız? Biz baska mac mı izledik yoksa? Hele daha ne dedigini anlamadan +1 koyup imza yapanları da ayrıca tebrik ediyorum . Mhuauh[signature][hline]mardox, 31 Ağustos 2005 23:33 tarihinde demiş ki:
Zaman - Ecevit konuştu : "Arthas hain değil!"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sie, 09 Eylül 2005 14:09 tarihinde demiş ki:
+1 koyup imza yapanları da ayrıca tebrik ediyorum . Mhuauh

eyvallah koçum[signature][hline]Nukem_Verite, 09 Eylül 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
ya 1 kişiye salak denir
2 kişiye salak denirde
30.000 kişiye salak demek nasıl bi salaklıktır ya?
Sosyal ağlarda paylaş

---Abi gördün mü beşiktaş açıklama yapmış
-yok hayırdır ne demiş
---Bizim okana verdiğimiz primi alabilmek için ceza vermişler
-Hadi canım
---Vall bak zaten okan yumruk atmamış adam okanın yumruğuna kafa atmış.Fenerbahçe basını değişik görüntü hileleriyle okanı yumruk atar gibi göstermiş.
-Biliyordum zaten bu federasyonda fenerli hadi gidelim federasyonun kapısına topla tayfayı...[signature][hline]The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural
Sosyal ağlarda paylaş

PFDK Başkanı Türkkan'a istifalı tepki

Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu'nun (PFDK), Beşiktaş-Diyarbakırspor maçında meydana gelen saha olayları ve taraftarının kötü ve çirkin tezahüratı nedeniyle Beşiktaş'a 1 maç saha kapatma cezası vermesine tepki gösteren ve istifa eden kurul üyesi Avukat Zeki Çalışkan, PFDK Başkanı Adnan Türkkan'ı sert bir şekilde eleştirdi.

Çalışkan, Futbol Federasyonu'na gönderdiği istifa dilekçesinde, dün yapılan toplantıda üzücü olaylar yaşandığını ifade ederek, "Beşiktaş-Diyarbakırspor maçının olayları kurulumuzda tartışılmış, kurulumuzun 3 değerli üyesi mezkür dosya ile alakalı 1 maç seyirsiz oynama cezası verilmesi gerektiği, diğer 3 üyesi ise ağır para cezası verilmesi gerektiği yönünde görüşlerini açıklamışlardır. PFDK üyelerinin bu yönde oy kullanmaları üzerine PFDK Başkanı (Bugüne kadar PFDK kararlarında emsali olmamasına rağmen) PFDK'dan Beşiktaş-Diyarbakırspor maçı dosyası ile alakalı, asla seyircisiz oynama ve para cezası kararının çıkmayacağını, aksini düşünenlerin istifa etmesi gerektiğini, direnilirse PFDK'nın fesih edileceğini sert bir şekilde ifade etmiştir. PFDK Başkanının, kurul üyelerinin iradelerini hiçe sayarak ve adeta PFDK babasının çiftliği imiş havasındaki antidemokratik ve dayatmacı tutumu karşısında, kendisine saygısı olan bir insanın istifa etmesi gerektiğini düşünmekteyim"dedi.

Çalışkan son olarak, PFDK'nın mevcut durumunun ve anlattığı zihniyetinin devamının Türk futboluna zarar vereceğine inandığını ve ifade ettiği nedenlerden dolayı PFDK üyeliğinden istifa ettiğini söyledi.

Öte yandan PFDK üyesi Mehmet Reşat Bostan'ın da gergin geçen dünkü toplantıda istifa ettiği öğrenildi.

Kaynak: AA
yorumsuz[signature][hline]Nukem_Verite, 09 Eylül 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
ya 1 kişiye salak denir
2 kişiye salak denirde
30.000 kişiye salak demek nasıl bi salaklıktır ya?
Sosyal ağlarda paylaş

alıntıdır

Herşeyesanki sahaya atlayan ve sahaya girdikten sadece iki üç metre sonra yaka paça yere indirlen bir beşiktaşlı taraftarı neden oldu (!) Bundan birkaç ay evvel, stadın dışından rakip tribüne kafam kadar taş yağdırmış, ancak bu ligden düşürülemmş rakip taraftarın ellerin iiki tarafa zafer işareti ile birlikte açması sonucu gaza gelerek "kahrolsun pkk" şeklinde tezahüratta bulunmmz sonucnda sahamızın kapanmasna anlam yüklemeye gerek olmadğnı düşünüyorm.nitekim türkiyede ve pek tabiiki paticikte de pkk konusnda hassasiyeti olan, pkk'ye küfüretmeyi suç, hata, ayıpsayan insanlar mevcuttur.ilgimi çeken, sözkonusu tahrike rağmen sahayı kapatmaya cüret eden federasyndr. oldu olacak komplo teorisi üretelim derim; federasyon belki de d.bakır'ı ligden düşüremdği gibi, "tahrikde etsenz, tepelerne de çıksanız, ben sizin için üç büyüğüde yakarım " mesajı vermektedr. beşiktaş taraftarnn maç boyu rakibe ettiği tek bir küfür söz konusu değildir. maç sonrası, hatta inanın maç bittikten en az 2 dakika sonrası sahaya atlayan bir taraftar ve tahrik karşılığında yapılan "kahrolsun pkk" ve "hepiniz .....sunuz" tezahüratları sonrası süper ligde mücadeleeden bir takımın stadı kapanmıştır...

bu da demektir ki artık türkiye'de çıkış tünelne girmek için canhavliyle koşanlar görmeyeceğz, korner direği dibinde kafasına yumurta yiyen futbolculr olmayacak artık. tribüne giren deplasman takımı artık tuvaletleri kapanmayacak, etrafta su bulabilecek, hatta belki insanca maç izleyebilck demektir bu. artık oturduğunz koltuğa aniden düşmeye başlayan göktaşımisali taşlardan kaçmak zorunda kalmaycksnz, hiçkimse küfürde edemeyeck size. nitekim beşiktaş'ın kafasna bir kez daha federasyon çekici iniverdi. türk futbolu temizlndi artık.[signature][hline]Tupac Shakur: 1989-1996
WEST SIDE IS THE BEST
delikanlı adam renkli takım tutmazi
www.2pac.com/www.snoop-dogg.com]www.snoop-dogg.com/www.bjk.com

[Bu mesaj 2pac tarafından 09 Eylül 2005 15:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere sahanın kapatılabilmesi için olayların maçın oynandıgı zaman olması lazım yani 90dakka içinde olaylar 90 dakkadan sora olmuştur. okanın cezasına eyvallah ama bazı arkadaslar ne mantıkla okanın sahanın kapanmasında rol oynadıgını söyleyebiliyor!?[signature][hline]Liv Tyler
Rhekhar - Human Mage Lvl 26 - Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunu izledim ben daha once. iki sene once samsun macinda tetikcinin biri cikti, daha once kart bile gosterilmeyen hareketlere kart gosterdi, hakemi tebrik ettiler. iste cesur hakem dediler. bazi saf besiktaslilar da ki bunlara ben de dahilim, bundan sonra turkiye liginde hakemler boyle olacaksa, bunu gectim sadece bu hakem boyle olacaksa varsin besiktas ornek olsun, gunah kecisi olsun dedi. sonuc, olan besiktasa oldu. ma$anin ucunu tutan azizin takimi fb umidi yokken bir anda sampiyon oldu.

yine ayni oyun, butun sahalarda olan yanlis seyler oldu. daha once para cezasi verilmis suclar bir anda buyutuldu. artik dur demek lazim diye bagirmaya basladi cigirtkanlar. yine olan besiktasa oluyor, sonra tisss. biktim ben artik bu oyundan.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

@rahatsizz,

rahatsızmısın? 2 sene önce bizimmi ümidimiz yoktu? Allah aşkına benmi farklı maçlara gittim sizmi ya? Evet ucu ucuna goller atıp ciddi bi savaş verdik.. O tribünde biz vardık sen değil.. Nasıl bukadar kolay atıp tutabiliyosun boş bi ekran kutusundan izlediğini? Hiç toplantılara katıldınmı neler konuşuldu..

Yazmadan önce biraz düşünelim.[signature][hline]Andoria Reloaded
www.andoria.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

Oku @kronosss okudugunu anla. amac fbye mi satasmak ki bu konuda geregi yok, yoksa Besiktas`in durumunu mu anlatmak. Samsun kepazelegi eger 2003-2004 sezonunun kilit olayi degilse o gittigini soyledigin her turlu etkinligi sil at bence, hic bir sey anlamadan oyle takilmissin butun sezon. tipki yazilari okudugun gibi. o kepazelegin daha kucuk boyutlusunun sahnelendigini anlamiyor musun?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...