Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

galatasaraylıların kızgınlığı ve 3 büyükler...

Sergen

Öne çıkan mesajlar

@elektrot: Benim mesajımda rahatsız oluyorum gibi bir ibare mi var, varsa ben niye göremiyorum. Rica ediyorum yazılanlara cevap verecekseniz önce okuyun sonra gerekirse bir daha okuyun, anlayın ve cevap verin.

@heso: Benim mesajımda sadece Galatasaray ve Fenerbahçe şampiyon oluyor gibi bir ibare mi var. Rica ediyorum yazılanlara cevap verecekseniz önce okuyun sonra gerekirse bir daha okuyun, anlayın ve cevap verin.

Ya okumadan cevap veriyorsunuz yada daha kötü okuyup cevap veriyorsunuz.

Tekrar @heso: Ezeli rakibiniz kim? Biz Fenerbahçelilerin %99'unun ezeli rakibi Galatasaray'dır. Sen muhtemelen bir Beşiktaş'lı olarak kimi ezeli rakip olarak görüyorsun?

Tekrar @elektrot: Türkçemiz okunduğu gibi yazılan bir dildir olayını tamamen yanlış anlamışsın sanırım. Allah yardımcın olsun.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elektrot, 05 Eylül 2005 15:53 tarihinde demiş ki:
said:
sabonis, 05 Eylül 2005 15:43 tarihinde demiş ki:

sportif başarı ve taraftar sayısı ve medyada ayrılan yere göre

Sportif başarı da göreceli ve değişken bir kavramdır, şu sezon için mesela GS'liler ve BJK'liler şampiyon olmayı başarı sayabilirler, ama ben febeli olsam (Allah Korusun), şampiyon olmak yerine Şampiyonlar ligi'nde bi çeyrek finali tercih ederim.

yuh artık. ya şu bir gerçekçi türkiye'nin en çok sportif başarısı olan takımı galatasaray. bunu aklı başına olan her rakip takım taraftarı kabul etmelidir diye düşünüyorum.
fb'den 1 şampiyonluk az olsa da, bunu türkiye kupası'ndaki ezici üstünlüğüyle ve avrupadaki 1 şamp ligi çeyrek finali, 1 şampiyon klüpler yarı finali, uefa kupası ve süper kupa ile geçmiştir.

bu nasıl göreceli birşey allah için?[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

Laf sokup "o tartışmaya girmeyim" demek de ayrı bi maharet olsa gerek.
febe yazılmasından rahatsız olmuyorum, biriyle tartışırken "febe febe eki eki" moduna girince komik oluyorsunuz diyorum sadece. Takımın adı Fenerbahçe, kısaltılmışı ise FB dir. Ben Galatasaraya durup dururken gassay dediğimde ne kadar rahatsız oluyorsan ben de o kadar oluyorum. Neyse sen bu konulara girme.

Benim genelde rahatsız olduğum konu insanların okumadan mesaj atmaları, söylenmeyen şeyleri söylenmiş gibi göstermeleridir. Benimle ilgili bir mesajda da bu davranışı nerde görürsem kenndi çapımda uyarısını yapacağım.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tony_montana, 05 Eylül 2005 02:00 tarihinde demiş ki:
gs yi ancak klübe cebinden yatırım yapıcak adam kurtarır başka türlü belimiz bi 10-20 sene daha doğrulmaz bu borçlarla

haklısın ama galatasaraylılarda bole bisiye izin vermez.. o yzden de bu durumdayız iste[signature][hline]ilex globus... gustus abs æther.. amen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 05 Eylül 2005 17:09 tarihinde demiş ki:
Laf sokup "o tartışmaya girmeyim" demek de ayrı bi maharet olsa gerek.
febe yazılmasından rahatsız olmuyorum, biriyle tartışırken "febe febe eki eki" moduna girince komik oluyorsunuz diyorum sadece. Takımın adı Fenerbahçe, kısaltılmışı ise FB dir. Ben Galatasaraya durup dururken gassay dediğimde ne kadar rahatsız oluyorsan ben de o kadar oluyorum. Neyse sen bu konulara girme.

Benim genelde rahatsız olduğum konu insanların okumadan mesaj atmaları, söylenmeyen şeyleri söylenmiş gibi göstermeleridir. Benimle ilgili bir mesajda da bu davranışı nerde görürsem kenndi çapımda uyarısını yapacağım.

Hoca, kabak gibi yazmışsın "niye febe yazıyosun" diye. Rahatsız olmasan yazmazsın. Var mı senden başka aynı soruyu soran? Yok. Bitti. Demek ki seni rahatsız etmiş. Bunu anlamamız için illa yazman gerekmez.
Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür de dileriz. Gerektiğinde özür dilemesini de biliriz, bazıları gibi çamur atıp atıp kaçmayız.Çünkü biz BEŞİKTAŞLIYIZ.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sabonis, 05 Eylül 2005 15:43 tarihinde demiş ki:
said:
Jaan, 05 Eylül 2005 15:33 tarihinde demiş ki:
said:
sabonis, 04 Eylül 2005 01:47 tarihinde demiş ki:
ya şu ülkenin 3. takımı olarak nası hala bık bık edebiliyonuz. bi susun ya ahaha

kime göre neye göre?

sportif başarı ve taraftar sayısı ve medyada ayrılan yere göre

sportif başarı?

8-0 lık maç mı dersin. teşvik primi mi dersin. bir sezonda 15 penaltı mı dersin.satın alınan hakemler mi dersin. her şey in olduğu bir başarıyı ben almayayım.

taraftar sayısı?
bugün fenerbahçenin n+ taraftar sayısı var aziz yıldırıma göre. yada sokaktaki futboldan anlamayan birine (örneğin annem) hangi takımlısın desen galatasaray der.

medyada ayrılan yer?
hmm akşam gazetesinin fenerbahçenin nerdeyse resmi gazetesi olduğunu biliyor musun? bir tek işi resmiyete dökmemişler. Medyayı satın almak zor olamsa gerek bazı klüpler için.

evet sabo sana göre bjk 3. bana göre bjk 1. gs 3. çıkıpta fanatik söylemlerde bulunmanın bir anlamı yok...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

jaan senle tartışmıcam hiç birşeyi. açık seçik gs türkiyenin en çok sportif başarıya sahip takımı. türkiye ligini geçtim avrupaya baksan da yeter sadece. sen bana gelmiş hala detayları anlatıyorsun. geçti borun pazarı, beşiktaş bu ülkenin 3. başarılı takımı...[signature][hline]Old loves they die hard
Sosyal ağlarda paylaş

Sabo, hadi GS'yi 1. başarılı yaptın, peki beşiktaş niye 3. ?
Yani, şu senin kriterleri bi açıkla da öğrenelim sana göre başarılı olmak neymiş. [signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!

[Bu mesaj elektrot tarafından 06 Eylül 2005 10:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bence galatasaray taraftarı çok şey bekliyo benim galatasaraylı bi çok arkadaşım var ve bu sefer şampiyonlar ligi hef diyolar ama anlamadıkları rüya takım yaşlandı dağıldı...
Taraftar yönetime kızmakta haklı ama elindeki Ribery gibi olsun Cocecao(yanlış yazmış olabilirim kusra kalmasın) gibi ki şu an onun yerinde Saido denen biri oynuyo , butip adamları kaybetmek taraftarla Galatasaray'ın arasını açtı, yetmedi alınacak denilen oyumcular alınamadı helede en büyük rakipleri Fenerbahçe paraları sağa sola savururken, Galatasarayın daha genç ve dinç bi başkana ihtiyacı var bence...
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş niyemi 3.?

hemen cevap veriyim.yada bne vermiyim

sen say bjk nin başarılarını biz ona göre sıralayalım ?
çelsiyi yendik deme şimdi.100. yılında şampiyon olan tek takımısınız (suanlık oda)sadece başka neyiniz var.[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

ben de cevap vereyim.

takımlar neye göre başarılıdır? hmmm bunu söylemesi zor. ama bir başarı sırasına koyulacaksa. hemen sizlere aklımdaki başarıları yazayım

fb - 16 şampiyonluk, 4 türkiye kupası, avrupada hatırladığım hiç bir başarısı yok. başarı derken gerçek anlamda başarı, manchester'ı 1 maç orada bala göte yenmek değil yani demek istediğim. eğer bir avrupa başarısı varsa hatırlatın

gs - 15 şampiyonluk, 14 türkiye kupası, şampiyonlar ligi 2. gruplara kalmak, şampiyonlar ligi çeyrek finali, şampiyon klüpler kupası yarı finali, uefa kupası, süper kupa.

bjk - 12 şampiyonluk, 5 türkiye kupası, bir de bir ara uefa kupası çeyrek finali var galiba ama bundan emin diilim yalan da olabilir yani. varsa bir avrupa başarısı bilmediğim, hatırlatın.

şimdi bunlara bakınca gs'ye türkiyenin sportif başarıda 1 numaralı klübü demek abartı mı kaçıyor allah için? bu bir yorum diil yani bu bir fact.[signature][hline]Old loves they die hard
Sosyal ağlarda paylaş

Sportif başarıdaki sıralama

1) Gs
2) Fb
3) Bjk
4) Ts

Yani bunu zorlamaya ne gerek var türkiye ve avrupadaki başarılara bakıp bunu oluşturucaksınız bu kadar zor olmasa gerek polemige bile girilmez ama gelirde bu sene fenerbahçe süper kupa ile sampiyonlar ligini kazanır ozaman

1)Fb
2)Gs
3)Bjk
4)Ts

Olur... Yani zorlamanın alemi yok sportif başarının açılmış halide budur zaten..[signature][hline]Icq: 101549659 / Msn Messenger: [email protected]
WoW : Leonobe of Burning Legion / Mail: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...