Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eşkiya ne zaman?

ColdShadow

Öne çıkan mesajlar

ben izleyememiştim perşembe izlicem..[signature][hline]En iyi gilette bu..! Dünyanın bütün meşhurları bununla traş oluyo..ingiltere kralı, rahmetli başkan kenedi, taçsız kral pele, baken bahuwer,kaleci mıyer , nadya komınaçi, biricik bardo, fenerbahçeli cemil..hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçlular..!
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda gıttıgım ılk fılmdı eskıya..Uyuya kalmıstım..Sonra tvden ızlıyınce ozelıkkle ugur yucel olmak uzere Sener Sen ve dıger ısımlerını bılmedıgım ınsanlar ne guzel oynamıslar :)..Sımdıkı Ugur Yucel le Eskısı arasındakı fark ne kadar buyuk boyle ..[signature][hline]Bir gun boyle diyicem:Bir takım sebeplerden dolayı aranızdan ayrılıyorum..Herseyın bır sonu var...Kapiş?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ColdShadow, 06 Eylül 2005 01:36 tarihinde demiş ki:
Bende de cdsi varda tvde izleyince ayrı oluyor :)

nası ayrı oluo zırt pırt reklam girince zevk mi alıyosun ?[signature][hline][b]feriştahın fentezileri..
günahkar sokakların tövbekar çocuğuyum ben..
ewt ewt love comes again =]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=İzleyen arkadaş]Yok valla Cem Köksal'a benzetemedim ben, ciddi bir çene farkı vardı aralarında =)[/spo][signature][hline]the white
CusTodeM 3 Eylül 2005 01.10'da Rock'n Coke'da demiş ki:
Oh be sonunda ağzıma birşey girdi

[Bu mesaj Spidee tarafından 08 Eylül 2005 21:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya mükemmel bi film ya.. Şener Şen kadar büyük bi oyuncu daha gelmedi türkiyeye...

O elemanın vurulup çatıya yığılması ve şener şenin onla yaptığı konuşma gözlerimi yaşartıyor hep... İzlemeyenler çok şey kaçırıyor...[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Gangsta olmak için tıkla!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...