Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ukrayna - Türkiye

AthleT

Öne çıkan mesajlar

bu macı kazansak bile carsamba aksamı danimarka ve yunanistan buyuk ihtimalle kazanıcaklar..

ve bi sonraki programda yer alan danimarka-yunanistan macından cıkacak sonucu beklemeye baslıcaz..

ukrayna karsınında isimizin zor oldugunu dusunuyorum..cunku ukrayna puan durumu ne olursa olsun kazanmak icin oynayacak..shevchenko ile kıyaslanamıcak olsalar bile onemli golculeri war..

ne olursa olsun ama bizim olsun..[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

İlker Yasin denilen insan sunarsa kazanamıcaz..Bakın açık açık söylüyorum.Cenabetlik,büyü vs vs bu adamda..
Bu adamı susturucan başka çare yok..

Hocam 75 den sonra gol bekleyin dediniz ve geldi 2 oldu
3 olurmu hocam nediyosun ?
Bekle bizim almanya geliyoruz...
Danimarka 12 puanda kalıyor...

İnanılır gibi degil sayın seyirciler.. 2-2..
[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hatırlatırım gecen senede besiktasın uefa kupası maclarını sunmustu ilker yasin.
sonuc ortada..
ilker yasin...defol!![signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 05 Eylül 2005 20:53 tarihinde demiş ki:
yenilcez. kusura bakmayın ama yenilcez.. yenersekte bu mesaji quotelayin bana laf sokun vallahi hiç üzülmem ama içimden bi his 2006 almanya'yı, 90+3'te kaybettik diyor.

insallah alıcaz..
insallah gruptada 2. olup play off ları gecicez almanyaya gitcez..
abartmıorum almanyada bizim olmadıgımız bi dunya kupasının tadı olmaz..[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Eğer iş play-off'lara kalırsa kesin gideriz Almanya'ya. UEFA bizim olmadığımız bir Almanya turnuvası düşünemez, resmen 2. ev sahibi oluruz orada. O yüzden play-off'larda Çekler bile çıksa lehimize 10 penaltı verilir , biz gene gideriz.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

Yanaldan sonra hiçbir değişiklik yok takım ruhu kalmamış bizimkilerde Galatasaray ın o çok revaçta olduğu zaman kimle oynarsa oynasın herkes Galatasaray lehine bakıyordu çünkü millet takıma güveniyordu fakat artık o milli takımımız dahil hiçbir takımda bulunmuyor kendi adıma konuşuyorum tabi ama ben Ukraynayı daha şanslı görüyorum.[signature][hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...