Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

town spike,town nova The End ;(

kafadar

Öne çıkan mesajlar

town rush bitii ykıldım ztn...fr talia varken üsütmde 411fr oldu yinede 150 vuruyo kule yuh diyorum artık:(

magler ezikleşti meleler güçlendi nasıl iş anlamadım shardların apsi çoğaldı bizim flame/galcier/light damgeler çalışmıyo..çalışmayıncada hiç bi işe yaramıyo:([signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 08 Eylül 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
town rush bitii ykıldım ztn...fr talia varken üsütmde 411fr oldu yinede 150 vuruyo kule yuh diyorum artık:(

magler ezikleşti meleler güçlendi nasıl iş anlamadım shardların apsi çoğaldı bizim flame/galcier/light damgeler çalışmıyo..çalışmayıncada hiç bi işe yaramıyo:(

shardların ap si arttı ama sadece görüntüde. verdiği damage aynı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kafadar, 08 Eylül 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
artık town nova ve town spike KEde bitior artık towerlar 1000 vurucak magelerin atacları asaldı ve artık czde oturan nooblar rahat tahat afk olabilecek :)ve ragoularda artık normal czde milletle birebir kasıcak nplerini town spika the end. son bişi town novaya tank olabilecek sanırım 1 char bile yok şu oyunda :)

Bunu bugun acı bi şekilde 960 875 7xx 3xx lost 1.600.000 exp press ok :lol:[signature][hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu town spike ve town nova olayı bitti ama belki bu town spike işinde çok iii olanlar yapabiilir ama hersaman her oyuncu 1 ok yer ve orda bi ok yersen town çekemiceksin zti seri gelicek oklar olan ex olacak :D ve bide artık prestler ve wrırlar tank olamıcak ne yasikki artık kede bi tank olmak için herhalde bi 40k hp olması lsm ki buda imkansızzz :D
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ya stafı elime alıyorum vuruyorum çıkartıp vuruyorum. ikiside aynı....
ve pianada 40 küsür harpy var :P provoke yapılmıo :D çıldırıcam yaaa[signature][hline]Nick : The_sTRom
LvL : 68
Nation : El-Morad Arch Mage
Clan : Eternity
Servr : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kafadar, 08 Eylül 2005 23:11 tarihinde demiş ki:
ZUAHAHAH AYNEN ÖLE KANKA AMA BEN MAGELERE ACIDIM :( YASIK OLMUŞ ONLARA (prdon yasılar büyük olmuş) iii ki mage açmamışım :D

Bırakın bu magelere acıma konusunu,sen gel her halinle alırım ben seni şuanki staff çalışmayan durumumla.Magelerin stafflar etkili olmaya başlayınca değişen bişi olmıcak.Nova town un kalkması sayesinde çoğu ezik pk yapmayı bilmeyen oyuncular np alamıcak artık.Aslında bu tower damageler eskiden beri yüksek olmalıydı.Zaten bir çok noob np yaptı bu sayede,sadece sabit kalcak np leri.Cz pk yeridir healer+warrior la town a girip buffsiz lvl 45 adamları kesmek değildir.Ha ne oluyordu tower damageleri olmadan ben solo giriyordum town a yan tarafından.Bazen ölüyordum ama ölsemde ölmesemde en az 300 np geliordu.Artık bu olamıcak.Bunu yapan oyuncuları görmşsünüzdür.Ayrıca sağlam bir rog spike/town yapabilir ölmeden bence de.
Bakın birinin dediği gibi lvl 60 paper mage wormlara 1200 vuruyorsa zaten pk yapmasın solo olarak.PArti ile kassın,ki o bile zor olur.Mage ile pk zordur.Sağlam değilseniz kazandığınızdan çok kaybedersiniz zaten,denemişsinizdir.O yüzden sızlanmayalım.
Yanlış olan tek nokta provoke olmaması bence şuan ama oda hallolur.Mage harpyleri eskiden toplayabiliyordu,elbette bir healerla - gerçi healersızda yapılabilir - eğer harpiler geri dönmüyorsa yerlerine,yani takip ediolarsa ne ala.Aoe devam eder,rog larda yapabilir,yüksek lvl lı war larda.
Not:Bir kişinin cleaver la 2500 vurması için karşıdakinin armorunun falan olmaması lazım,yavaşlayalım biraz.Mirage dagger bile değil,cleaver.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...