Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rock'n'coketan canlı canlı

duende

Öne çıkan mesajlar

8454545 tane rockncoke başlığı var, buraya yazayım bari

korn sux
cure, belki de bir daha türkiyeye gel(e)meyeceklerini düşünerek uzun bir best of çekti ( yaklaşık 3 saat)
şebnem ferah, çok şey vaat etmişti konserden önce bana göre, vaatlerini de yerine getirdi ama az kaldı sahnede
offspringde iyi coştuk, sahne performansı da iyiydi ama cok erken terk ettiler
skin, hastası oldugum insan, konserin bana göre en iyi 2. performansını sergiledi...büyüledi resmen, weak ile özellikle
apocalyptica, aşmış insanlar, muhteşem performans, tapılası grup, söyleyecek söz bulamıyorum, konserin en iyi performansıydı tartışmasız

bunlara az daha detay katıp yazıcaktım ama kısa bir özet cekeyim dedim arada[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
CusTodeM 3 Eylül 2005'te Rock'n Coke'da demiş ki:
Karı istiyorum yaa
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 05 Eylül 2005 03:31 tarihinde demiş ki:
15 tane In Flames, 30 tane Opeth cagirirsin be o paraya : P

Haklısın da Korn'u bilen adam sayısının yanında Opeth'i bilen adam sayısı baya bi az kalır. Ve Korn'un tadı da ayrıdır yani :)[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
murderer dark forter // retired uo player
Sosyal ağlarda paylaş

korn always sux

600k degmezmiş kesinlikle, ama adamlara iyi malzeme oldu o da var, seneye daha iyisini bekleriz artık, ne diyelim

muse bi gelse de cocugumu kessem[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star

Karı istiyorum yaa
Sosyal ağlarda paylaş

korn fena deildi de. sewmiyorum işte ben adamları. tarzları uymuyo. bu gece superdi. şebo + apocalyptica iyi geldi. offspring de bildiin offspring işte. dehşet pogo yaptık gerçi offspringte güzel oldu. yağmur da yağmadı gerçi şebo söylerken yağsa güzel olurdu ama... onun dışında benim güzel geçti zamanım. çamurla hiç alakam olmadı arabada yattım rahat rahat.abuk sabuk reklam yapıldı bi sürü tabi. yiit özgür erdil yaşaroğlu falan geldi onları gördük. tanıdıkları gördüm hoş oldu genel olarak da. patiden kimseyi görmedim maalesef. dışardan nası görünüo bi de haberleri okuyunca bi daha yorum yapacam.[signature][hline]abeo nihilum demonstrere
quod abolesco dum te defendoa.k.
Sosyal ağlarda paylaş

offspring de en öndeydik duende ile, ciddi anlamda 4-5 defa ezilme tehlikesi yaşayınca arkaya kaçtık biz, iyi de yaptık sayılır, arkada rahat, geniş ortamda yaptık pogomuzu mis gibi

ön taraf cok kötüydü offsprngde/kornda da cok kötüymüş duydugum kadarıyla)[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star

Karı istiyorum yaa
Sosyal ağlarda paylaş

felaketti ikisinde de en öndeydim korn'da ilk iki şarkıyı dinleyebildim sonra yerlerde buldum kendimi ayaga kalkar kalkmaz da arkalara dogru ilerledim ama offspringde demirlere tutunmayı becerdim ve yerimi korudum :)
ha bi de yağmu çamur vs. diyip de festival bombok olmuş şeklinde yorum yapan arkadaşlar vardı onlara anlattım uzun bi şekilde festivalin benim için nasıl geçtiğini linki vereyim siz de görün.
ahanda link
[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex

[Bu mesaj toggie tarafından 05 Eylül 2005 04:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Apacalyptica cidden cok iyiydi, en sağlam performanstı herhalde,

Cure bence cok iyidi robert smith'in dans etti 2 metre ötemde dellendim.

Ama camurmu yoksa cure'u en önden seyretmek için cektiğim korn'mu daha kötüydü bilemedim.

Eylülde festivalmi olur ya[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

ya bence mükemmeldi konser olduu gibi yamur,çamur bana fazla koymad1 dier insanlar nie bu kdr aglad1 hiç bilmiom yane adamlar yer balçik gibi olunca hemen temizliolar flndi yane bide ben alisikimdir h1c rahats1z olmad1m,Korn ve offspring cok iidi.Normalde the cure sevmeme ragmen ona orta diom.Sebo har1kayd1 keske onda yagmur yagsayd1 cok gzl olurdu.Pamela n1n daha once konser1ne g1tm1st1m bu konserde pek hareketl1 de1ld1 yane dier konserlerine gore,Appo. kesinlikle en ii performance 1 serg1leyen gruptu d1yeb1l1r1z bence cunku bayaaa costurdular.KIsacas1 : COOOOOOK GZLDIIIIIII[signature][hline]Spiker olmuş her denyo Savaşı gülerek sunmuş...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Mikael_, 05 Eylül 2005 10:39 tarihinde demiş ki:
Apocaliptica neler çaldı yahu gidenler?

Metallica'dan
For Whom The Bell Tolls
Creeping Death

aklımda kalanlar. Ama kendi parçaları da süperdi. Adamları canlı izlemek rüya gibiydi ya umarım tekrar gelirler. Tadı damağımızda kaldı.[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
Sosyal ağlarda paylaş

The Cure tarih yazdı heralde, 6 defa sahneye çıktılar ve bir tane ballad çalmadılar, az kaldı sahneye çıkıp ben çalacaktım.

Ama herşeyiyle kesinlikle festivalin en iyi performansı Apocalyptica idi. Seyirciyi muhteşem coşturdular, sahne performansları muhteşemdi, helal olsun diyorum.

Şebnem Ferah'ı da pek sevmezdim ama sağlam sesi varmış kadının, sahne performansını da pek beğendim.

Konser alanında eziyet çekmemiz için gerek evinde gerek de forumlarda dua eden arkadaşlara da kafam dahil olmak üzere hangi organlarımın girmesini dilediğimi söylememe gerek yok sanırım.[signature][hline]#3
CusTodeM 3 Eylül 2005 01.10'da Rock'n Coke'da demiş ki:
Oh be sonunda ağzıma birşey girdi
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm, tek seferde yazmaya calısıcam ama elbet kacırdıklarım olacaktır

bakalım

Buluşma + Yol

Kadıköy 4.30 bulusması vardı bilindiği üzere, Babacum, spidee, custodem, stonehand+1, bonus, berk, lithium ve ben oradaydık, bonus aramızdan ayrıldı 7de gitmek için, bizim custodem i en geç 8de yetiştirmemiz gerektiği için erkenden en mantıklı yola başvurup bakırköye geçtik deniz otobüsüyle

burdan sonrası hafif rezalet şeklindeydi ama, trgdy(duende) ile yapılan telefon konusmalarının ardından önce tatilya yapıp oradan taksiyle gidilmesine karar verildi, ancak hiçkimse bu planın işe yarayıp yaramayacagını bilmiyordu

otobüse bindik, sempatik tavırlarımızla ve sırtımızdaki çantalarla direk topladık tabi ilgiyi, gidecegimiz yolu da bilmeyince insanlar yardımcı oldu bize baya, bir yol söyleyen, "şu şekilde şöyle gidin" diyen, hatta "yok oradan hiçbir şey kalmıyor, gidemeyeceksiniz" falan diyenler vardı hatta, daha da ilginci bizim çaresizliğimizi gören bir adam bir kağıda isim ve telefon numarası yazıp verdi, ibr akrabası içeride havalandırmada çalışıyormuş, "bir derdiniz olursa ararsınız" şeklinde, hatta kağıdın altına da "Efkan Abi verdi" yazmış, yarıldık ona da

neyse, uzatmayalım tatilyada indik, bakındık biraz falan, en sonunda bindik 9 kişi 2 taksiye, toplamda, taksi başına 20 milyonla vardık alana

19.30 gibi varmıştık galiba hezarfene, sıra vardı tabi, uzun bekleyişler, sırada uyumalar, toplu geyik cevirmeler vs. sonunda saat 22.30 gibi kapıyı görebildik, dregoth ile karşılaştık hatta sırada falan filan, x-ray araması yapıldı, üstümüzde de metal araması dışında hiçbir arama yapmadılar, elle falan bakmadılar hiç, ama kemerimizi dahi cıkartmamız gerekti işte

girdik, buluştuk duende ile falan, geri kalan kısmı birazdan

arada malkavian bizi deli etti, ciddi anlamda gündüzleri algılama ve anlatma sorunu yaşadığına kanaat getirdim adamın, ya da cok iyi rol yapıyor emin değilim. stonehand de arada iyiydi baya=)
gelmedi yol diyalogları başka aklıma...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star

Karı istiyorum yaa

[Bu mesaj ZaugnaKhaldun tarafından 05 Eylül 2005 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...