Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonsuzluğum

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Sonsuzluğa giden bir toz parçası gibi hissediyordum. Hiç bir şeyin içinde bulunan, hiç bir şey gibi. Anlamaya çalışıyordum kendimi, sanki başarabilecekmişim gibi. Elimi ne zaman saçlarımın arasına attıysam bir acı hissediyordum. Beynimde sorunlar taşmış saçlarımın arasında dolaşıyorlardı. Bir diken misali hepsi elime batıyordu. Kanıyordu ellerim, görünmez bir kan akıyordu ellerimden. Acıyı hissedebiliyordum, sadece hissedebiliyordum, yaşamasam bile içimde hep bir acı oluyordu. Elimi kalbimin üstüne koyduğumda kalbimin atışını duyamıyordum. Durmuştu, sanki bana bir şeyler anlatmak istiyordu. Biliyordum ne anlatmak istediğini ama anlamak istemiyordum. Bana sonsuzluğumu anlatmak istiyordu. Her zaman içinde bulunacağım sonsuzluğu. Kalbimi sökmek istedim o anda ama yapamazdım çünkü artık bir kalbim yoktu. Ağlamak istedim, gözyaşlarına boğulmak. Olmadı; gözyaşlarım benden kaçmıştı uzun yıllar önce. Beni bırakıp gitmişlerdi benim isteğimle. Onları bir daha görmek istemediğimi söylemiştim. Ama onları özliyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Gözlerime dokundum; hissiz duran dokuk gözlerime. Eski halimi düşündüm ve kendimle tekrar karşılaşmak istedim. Kendimle, gözyaşlarımla, acılarımla, sonsuzluğumla...[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

bla bla ortasını bulamıyacağımı sende biliyorsun ahahaha bide ilk yorumunu çözemedim orda ne demek istedin :D[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de bu derece yoğun düşünceler için biraz daha uzun tutabilirsin yazılarını ve düşüncelerini bölüm bölüm yayabilirsin. Yoksa bazen *fazla* dolgun olabiliyor.

Beni en çok gözyaşları bölümü etkiledi ama dediğim gibi şöyle uzatıp, bölümlendirsen daha hoş olur.[signature][hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies;Blog
Sosyal ağlarda paylaş

bu yazıyı bi müzik parçası olarak düşünürsek;
melodiler kendi başlarına çok güzel, ancak aranjman bozuk, bi bütünlük sağlayamıyor!sorun davulcudan kaynaklanıyo olabilir, daha sağlam ritmlerle ve nakaratlarla istediğin sonuca ulaşabilirsin.

yakında tüm müzik marketlerde![signature][hline]Mnye etoh nadoh kahk zoobee v zadnetze.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...