Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE de keylogger silme

Zetes

Öne çıkan mesajlar

Baslat--->Calistir--->CMD
karsiniza Dos penceresi acildi. deglmi? buraya net user yazin.
Eger karsiniza Support_388945a0 yaziyorsa sende casus var demektir.
Bunu silmek icin ise net user Support_388945a0 /delete yazman yeterli, casusunuz silinmistir.
Güle güle kullanin...[signature][hline]Please wait...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 08 Eylül 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
pek ı bu patch ı unlu dosya sıtesınden yukledıgım ıcınmı gelmıstır bana. yoksa pc de prorat ıle trojan ın patladıdıgı ıcınde olurmu ??

bende cıktıda :D

Her ikisi de olabilir ama bence patch eklentisi olarak geldi gibime geliyo. Hala araştırıyorum. Yeni bişi bulursam buradan haber vericem.[signature][hline]Please wait...
Sosyal ağlarda paylaş

Windows XP ile gelen Uzaktan Yardım servisi için bilgisayarınıza "Görünmez" bir kullanıcı daha katılmış. Böceğin adı SUPPORT_388945a0 ve bu sayede Microsoft istediği an bilgisayarınıza girebiliyor.Her bilgisayarda standart bir isimmiş bu.

Bu programcık hackerlar tarafından kırılırsa doğacak sonuçları düşünmek bile istemiyorum.[signature][hline]Please wait...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zhetes, 08 Eylül 2005 14:29 tarihinde demiş ki:
Lucifer haklı yukarda yazdıklarımla bu şey silinmiyor sadece çalışması engelleniyor. Silmenin bi yolu var ama ona da ben cesaret edemiyorum.

Format c: :-)[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan:
Lvl: +10
Np: Noproblem
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Likes Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Ben Bir Program Yazıcısıyım. Bu bir antispamdır yani bilgisayarınıza bir zararı olmaz. Yani Bilgisayarınıza zarar gelmesi yada gelmemesi sizin elinizde. Bu antispam (Support_388945a0) sadece bilgisayarınıza başkalarının kolay erişimini saglar. Egerki bilgisayar modem portlarınız açık ise kapatın yada kapattırın. Teşekkür Ederim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...