Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE Patch'ini indirirken dikkat edilesiler...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

KE'nin patchinin bulunduğu bir çok link verilmiş ve bir çok arkadaşta bu linklerdeki dosyaları çektiklerini söylemişler.

Arkadaşlar şunu unutmayın. KE ile entegre çalışan dosyaların içerisine keylogger veya passcracker gibi şifrenizi çalmaya yönelik programlar çok rahatlıkla konulabilir. Biz mod'ların sizlere tavsiyesi KE yi update ederken sabırlı olup launcher ile veya Knight Online'nin resmi web sitesinde yayınlanan patch dosyaları ile oyunu KE'ye yükseltmenizdir...

Unutmayın. Linki veren arkadaşında keyloggerdan haberi olmayabilir ve sizlerle keyloggerli patchi paylaşabilir.
Bu uyarımıza uymadığınız için accountlarınıza bir zarar gelirse Paticik/KO bölümü modları olarak asla sorumluluk kabul etmeyiz.
Yinede "yok ağbi ben sabırsızım bu patchi hemen indirip oyuna dalıcaağğğmm" derseniz o da sizin kendi kararınızdır.

Saygılar...[signature][hline]with my mind on my money and my money on my mind
Snoop Dogg
Paranoyak olmam, izlenmediğim anlamına gelmez.

[Bu mesaj Lonely tarafından 07 Eylül 2005 13:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sırada bi kaç ay önce bir başlıkta bir hesaplama yapıp ardından "KE nin patchi yaklaşık olarak 60-70mb. arasında olacaktır" demiştim.
"Ermişmisin ülen" gibisinden, inanmamanın verdiği aşağılama iç güdüsüyle bir çok arkadaş bana karşı çıkmıştı.

KE Update Pack : 64.715Kb

Kapak olsun... :-)[signature][hline]with my mind on my money and my money on my mind
Snoop Dogg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DjHellioN, 07 Eylül 2005 13:47 tarihinde demiş ki:
fatih abi yaw bari sen link versen su launcher yüklemiyo :(:( bildigin bir yer varsa link ve nasıl dosyayı kurucagımız hakkında bilgi verirsen sevinirim :)

link i vermiş işte *!LAUNCHER*[signature][hline]Okul acılıo 5x de kaldık :( bi de LGS var hay [/b]ÇİÇEK BÖCEK[b]
Sosyal ağlarda paylaş

pardon ya ilk başta ahanda burdan patchini çekiodum. 52kbps ile çekiodu.

Dosyayı Flashget, Getright gibi programlarla 10/20/30 parçaya böldürmeden, tek parça halinde çekiiiiiinnnnnn. Hep hatırlatıom yinemi hatırlatayım. Ahanda hatırlattım bile. :-)[signature][hline]with my mind on my money and my money on my mind
Snoop Dogg
Sosyal ağlarda paylaş

lupin yardım edebilmem için senin yaptığın gibi update etmem lazım, onun içinde cafeye filan gitmem lazım.
Dur cafeye gideyim orada senin yaptığın gibi manuel update edeyim.

Hatayı yaşamadan nasıl yardım edeyim dimi ;)[signature][hline]with my mind on my money and my money on my mind
Snoop Dogg
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar.
Bi kaç ay önce bi topictede yzmıştım.

Eğer oyunu launcher ile update etmezseniz, oyun çalışsa bile hatalı çalışır, lag yapar, hackshield durmadan bıdıbıdı eder..

Sabredin launcher ile update edin. İleride "laga girdim öldüm level düştüm" gibi topicler açmaktan kurtulun...[signature][hline]with my mind on my money and my money on my mind
Snoop Dogg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 07 Eylül 2005 14:00 tarihinde demiş ki:
Patch çekmekle uğraşanlar hala çekmeye devam ediolar galiba.
Benim update nerdeyse bitti.
Hadi bakalım ilk önce kim KE ye girecek. Manuel patch edenlerden kim benimle iddiaya girecek? ;)

abisi snn internet 2048 falan mı bnmki çok zor artıo ama eziyet çekmemek için katlanıorz :D[signature][hline]Okul acılıo 5x de kaldık :( bi de LGS var hay [/b]ÇİÇEK BÖCEK[b]
Sosyal ağlarda paylaş

ark ın verdiği link den indirdim ben update complete yazıyo hackshield de takılıyo :([signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 30***
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +8..
Class : Arch Mage
-----------------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 0 :D
Level : 60
Açıklama : set +6 chitin :(