Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sen Yenisin Galiba ? [ İkram Reklamı ]

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar izleyeniniz varmı?
Şahsen çok hoşuma gitti güzel reklam yapmışlar. Son zamanlarda çevrilen en iyi reklamlardan birisi :)[signature][hline] Lavinya -> .
Sorj, 04 Eylül 2005 22:06 tarihinde demiş ki:
bunlar netten de Cocuk yaparlar
spermleriniz ana rahmine Yerleştiriliyor Please Wait.
Sosyal ağlarda paylaş

o reklam harbi müthiş ya :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Geyyik
[Bu imza zgrw tarafından 18 January 2004 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 05 Eylül 2005 00:03 tarihinde demiş ki:
Ben magnum reklamına bayılıyorum
Ben merak ediyorum bu Algida reklamlarinda ne zaman bi kadin Magnumu alip seyine sokacak
Kadin cinselligi kullanmanin da bir dozu var yahu, her reklamda olunca tadi tuzu kalmiyor.[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress

In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows?

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 05 Eylül 2005 03:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ikram reklamı cidden hoş olmuş adamın mimikleri filan... ama içinde kadınlık kullanılan en güzel reklam bence limonlu pepsi reklamıydı.. sahilde güneşlenirken yanında limon.. ata biniyor taş gibi hatun yanında limonu.. film izliyor yan koltukta kocaman sarı bişey.. en sonda limon kabuklarını görüyorduk ben orda bittim :)[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 05 Eylül 2005 03:09 tarihinde demiş ki:
said:
Gothic_Angel, 05 Eylül 2005 00:03 tarihinde demiş ki:
Ben magnum reklamına bayılıyorum
Ben merak ediyorum bu Algida reklamlarinda ne zaman bi kadin Magnumu alip seyine sokacak
Kadin cinselligi kullanmanin da bir dozu var yahu, her reklamda olunca tadi tuzu kalmiyor.

+1[signature][hline] Hayatta yalnızca 2 kişiye güvenirim biri ben diğeri sen değilsin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maxen, 06 Eylül 2005 09:25 tarihinde demiş ki:
ikram reklamı cidden hoş olmuş adamın mimikleri filan... ama içinde kadınlık kullanılan en güzel reklam bence limonlu pepsi reklamıydı.. sahilde güneşlenirken yanında limon.. ata biniyor taş gibi hatun yanında limonu.. film izliyor yan koltukta kocaman sarı bişey.. en sonda limon kabuklarını görüyorduk ben orda bittim :)

yengede çok güzelmiş... koptuğum andır[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 06 Eylül 2005 11:39 tarihinde demiş ki:
said:
Maxen, 06 Eylül 2005 09:25 tarihinde demiş ki:
ikram reklamı cidden hoş olmuş adamın mimikleri filan... ama içinde kadınlık kullanılan en güzel reklam bence limonlu pepsi reklamıydı.. sahilde güneşlenirken yanında limon.. ata biniyor taş gibi hatun yanında limonu.. film izliyor yan koltukta kocaman sarı bişey.. en sonda limon kabuklarını görüyorduk ben orda bittim :)

yengede çok güzelmiş... koptuğum andır

lol evet :)[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

bi de HErbal Essances reklamı vardı .. ahlayanlar ohlayanlar.. uçakta garip garip sesler çıkıyordu.. gece televizyon seyredemez olmuştum... babam içeri gelip acayip filmler izliyorum sanacak diye televizyonun sesini açamıyodum... adi herifler hala küfür ederim...[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...