Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bass gitarda rock'n'roll yuruyusu

duende

Öne çıkan mesajlar

parça örnek verebilir misin.

tanımdan pek de yaklaşamadım açıkçası..[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

ya melodiyi anlatamam ama mtv de bi reklam var bi adam ninjalarla dovusuyo otobus duraginda melodi o melodi iste ama klasik rocknroll ritmi iste bateristle caliscaz onun için seyettim[signature][hline]Demokratik Pati Örgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

12 bar blues yürüyüşüne benziyorsa eğer.
Misal C den (Do majör)
C E G A Bb A G E C diye giden. (Yamulmuyorsam, büyük ihtimalle yamuluyor da olabilirim, düzeltin biliyorsanız)

Kısacası C7 'de dolaşıyorsun.

C7 C7 F7 C7 G7 F7 C7[signature][hline]Erutan, 23 Haziran 2005 18:11 tarihinde demiş ki:Ben istersem duvara işerim,arkadaşım klozete zevk meselesi.

[Bu mesaj Mino tarafından 13 Temmuz 2005 15:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
Mino, 13 Temmuz 2005 15:55 tarihinde demiş ki:
12 bar blues yürüyüşüne benziyorsa eğer.
Misal C den (Do majör)
C E G A Bb A G E C diye giden. (Yamulmuyorsam, büyük ihtimalle yamuluyor da olabilirim, düzeltin biliyorsanız)

Kısacası C7 'de dolaşıyorsun.

C7 C7 F7 C7 G7 F7 C7

tab olarak yazman mumkunmu??[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...