Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray'dan Bülent Korkmaz'a Tepki . . . !

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Sarı-Kırmızıların başkan yardımcısı Turgay Kıran aylardır telefona çıkmayan Bülent'in G.Birliğine antrenör olmasına " bize karşı ayıp etmiştir " yorumunu getirdi.

"Bizimle görüşmeyip G.Birliğine antrenör olan Bülent bu hareketi niçin yaptı anlamıyoruz. Kime kırgınsa çıkıp açıklasın. Başkanımız dahil kimse onu kıracak bir harekette bulunmadı. Aynı teklifi kendisine bizde yaptık. Üstelik jübile yaptıktan sonra onu antrenörlük kursuna gönderip takımda görev verecektik" diyen Kıran " Şu anda beklemedeyiz . Eğer gelir bize jübile yapmak için tarih isterse bunca yıllık geçmişin hatrına elbette yardımcı olacağız. Sonuçta Bülent bu camianın evladıdır." Açıklamasını yaptı.

Bana Güvenmiyormusunuz?

[hline]

Evet arkadaşlar Bülen Gençlere antrenör olmuş.
Gs'de tepki göstermiş. Okuduğum ve duyduğuma göre ayıp etmiş. Ne olursa olsun o takımda kalmalıydı.

Siz ne düşünüyosunuz?[signature][hline] Lavinya -> .
.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pac, 04 Eylül 2005 19:13 tarihinde demiş ki:
vaybe bölent korkmaz bak teknik adam oldu

Teknik direktör olmak için futbol bilgisinin yanında,gaz bi insanda olmak gerekir.İyi teknik direktör,çok teknik bir futbolcudan olur diye bir şey yok.Bugün imparator olarak gösterilen Fatih Terim'de bir defans oyuncusudur ve çok hırslı bir insandır.En büyük özelliği bu hırsını futbolculara aşılayabilmesidir.Galatasaray onun devre arasında verdiği gazlarla azmı maç kopardı...

Bülent Korkmaz da bana göre iyi bir teknik adam olacaktır.Ama direk bir takımda başlayarak değilde Şifo Mehmet gibi yurt dışında bir kursa gitseydi daha ii olurdu...[signature][hline]LoST
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tellos, 04 Eylül 2005 23:19 tarihinde demiş ki:
eee jübile falan olmıycak mı

Şuan olmayacak gibi fakat Gs yötecileri gel ha gel yapıyolarmış...[signature][hline] Lavinya -> .
Sorj, 04 Eylül 2005 22:06 tarihinde demiş ki:
bunlar netten de Cocuk yaparlar
spermleriniz ana rahmine Yerleştiriliyor Please Wait.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Galatasaray Kulübünün kendi içinde çözmesi gereken bir sorun yüzünden medya ortalığı karıştırmaya çalışıyor, özellikle taraftar ile yönetimin arasının daha da açılıp iyice olaylar çıkması için bu tarz haberlerin yapıldığına inanıyorum.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

Bülent Abime sövmeyin bi kere bu yönetim affedersiniz g.tüyle kuş tutsa da güvenmem ben bunlara zaten 2 senedir emektarlara yaptıkları denyoluklar ortada.

Hem Bülentin Ankara ya gelmesi ii oldu ben de bu sene geldim[signature][hline]Ayağa kalk, uyumak için
Önümüzde sonsuzluk var...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...