Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim rock'cu kim metal'ci kim hip&hop'cu, kim ne sever?

tAKA

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Punk
Old school hardcore-punk
hardcore
Speed metal
Death metal
Trash metal
Grunge
Hard Rock[signature][hline]'But I don't want to go among mad people.'Alice Remarked.
'Oh,you can't help that.'said The Cat:'We're all mad here.I'm mad you're mad.'
'How do you know I'm mad?'said Alice.
'You must be,'said The Cat 'or you wouldn't have come here.'
'Alice's Adventures in Wonderland'
Sosyal ağlarda paylaş

üherey, her zamanki ukalalığımı yaparak bu konudaki, her şeyi dinlediğimi beyan ediyorum. sanırım aklıma gelen bir tek, caz ve klasik müzik dinlemiyorum. onlara da bir nefretim yok, sadece elime tutuşturan olmadı senelerdir eheh.

allah belamı versin, bir tek tekno-elektronik vs. o tarz kültürüm çok gelişmiş değil; hatta yerlerde sürünüyor. ama onu da ev dışındaki yerlerde dinliyorum genelde. arada djlere sorup, sonra unutuyorum hehe.

bu arada her şey derken, gerçekten her şey eheh. birden therion girer, sonra araya bir ahmet kaya, arkadan bir placebo gelir, birden orhan gencebay çıkar, sonra ceza gelir kapımıza, eminem ve siyahi arkadaşları tekerleme söylerler, bir bakmışız arkamızda radiohead, hemen yanından muse kafasını çıkartır, elvis ise hep ordadır, biraz ilersinde pink floyd küsmüş bir ifade takınır, ama orhan gencebayı kimse unutamaz, hele hagalaz runedance gelirse bir de, ama pek tabii buena vista social clubın yeri ayrı, bir de eskilerden bir slayer öttürürüz, gotan project ise hazır bekler, sting ağzını açar o an, kenan doğulu nerden geldim bu dünyaya der, yeni türkü patlatır bir türkü o an, ray charles oturur piyanonun başına, sofd başlar saçmalamaya, portishead bi mıhlar yerine insanı, norah jones ferahlatır bünyeyi, müslüm baba koyar son noktayı. cof'un yeri ise bambaşkadır, müzik dinlemeye başlatmıştır haha; biraz ihanet ediyoruz şimdilerde ama olsun.[signature][hline]ben BombaciMulayim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tAKA, 05 Ağustos 2005 19:26 tarihinde demiş ki:
önemli bir arastirmadir, basligi okuyan herkes cevap verirse sevinirim.

Neymiş önemli olan araştırma anlamadım. Cevap vermiycektim saçma buldugum için konuyu ama bunu görünce cevap veresim geldi. Eğer müzik türleri konusunda bir anket yapmaya çalışıyosan metali türlerine ayırma. direk metal, rock, pop, jazz şeklinde seçenek sun.[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
murderer dark forter // retired uo player
Sosyal ağlarda paylaş

rock/punk/nue-metal/gothic/ve abartmadan metal (zayıf ritimli metal şarkıları mükemmelken neden hala ne olduğunu anlayamadığın hızlı böğürmeli şarkılar yapıyorlar anlamış değilim) (az yaptıkları için en iyisini mi yapıyorlar nedir anlamadım... bence slow metal diye bişey keşvedilsin)[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death

[Bu mesaj Maxen tarafından 06 Eylül 2005 09:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maxen, 06 Eylül 2005 09:28 tarihinde demiş ki:
rock/punk/nue-metal/gothic/ve abartmadan metal (zayıf ritimli metal şarkıları mükemmelken neden hala ne olduğunu anlayamadığın hızlı böğürmeli şarkılar yapıyorlar anlamış değilim) (az yaptıkları için en iyisini mi yapıyorlar nedir anlamadım... bence slow metal diye bişey keşvedilsin)

Aynen katılıyorum. Anathema - Angellica gibi şarkılar çıksın , melodik metal denilen kawram yokolmak üzere .. Ben de symphonic metal - rock , death & melodic metal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xajiero, 06 Eylül 2005 10:57 tarihinde demiş ki:

Aynen katılıyorum. Anathema - Angellica gibi şarkılar çıksın , melodik metal denilen kawram yokolmak üzere .. Ben de symphonic metal - rock , death & melodic metal

ya Haggard gibi grupları çoğu insan bilmiyor bile mesela ve onların tarzı güzel.. kadın sesi metal parçalara güzel gidiyor bence. .bas ve tiz sesler hepberaber slow slow söyleyin işte.. ne gerek var hedo hödo hodo şarkılara[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...