Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

70 skili

BADDAL

Öne çıkan mesajlar

beyler hep topicler açılıyo 70 lvl skilleri ile ilgili ben mage ler için bir yardımda bulunıyım 70 lvl büyüüz işte bu ( 56 biz de 57 olarak geçiyo galiba)üstelik bunlar japko da ama 70 leri bizimkilerle aynı galiba

[spo1=tıkla][/spo][signature][hline]!!!DO YOU UNDERSTAND ME !!!

Sosyal ağlarda paylaş

Allah allah 70 de iki büyü birdenmi çıkıyo O_o[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Vay be ne küselmiş :)[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Sosyal ağlarda paylaş

birde senin iexplorer ın hali ne öyle ya ?
ne varsa yüklemişsin.

sana onlardan kurtulmanın iki yolunu söyleyeyim.

1 incisi git firefox yükle :D
2 incisi iexplorer açıkken Araçlar --> İnternet seçenekleri ne tıkla açılan pencereden Gelişmiş i seç En altdan beşinci olması lazım onun işaretini kaldır --> Üçünccü kişilerin tarayıcı eklentilerini etkinleştir diye bir şey.

o ne öyle rezil herif :P[signature][hline]Beramusta satılık charlar,
62 battle priest // Satıldı
Yeni KAMPANYA aşağıdaki charlar sadece ( Sadece Ankara ) 275YTL
Bu fiyatın tek nedeni acil oyunu bırakmak istiyor olmamdır.
61 rogue
57 mage
55 rogue
Detayları görmek için tıkla
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Densiz, 05 Eylül 2005 06:54 tarihinde demiş ki:
birde senin iexplorer ın hali ne öyle ya ?
ne varsa yüklemişsin.

sana onlardan kurtulmanın iki yolunu söyleyeyim.

1 incisi git firefox yükle :D
2 incisi iexplorer açıkken Araçlar --> İnternet seçenekleri ne tıkla açılan pencereden Gelişmiş i seç En altdan beşinci olması lazım onun işaretini kaldır --> Üçünccü kişilerin tarayıcı eklentilerini etkinleştir diye bir şey.

o ne öyle rezil herif :P

bunu şimdi bide ibranice ye çevirirsek tam olcak :D[signature][hline]Abi elli binniranız varmı? şarap alıcamda.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dogru..KE ile birlikte 70 skilleride Knight camiasina katilacak . he bazi arkdaslar nova town gazina kapilmasin 70 ile birlikte tavsiyedir .Ke de kuleler acimasizdir Ko gibi deil

Arkadaşım tam tersi ke da lvl 70 skilleri kalktığı için şimdiden koda kalktı lvl 70 skilleri çünkü yaklaşık 1 ay önce aresde meteor fall atabilenler vardı ama ke geliceği için lvl 70 skilleri kalktı ve artık atamıyolar :) (Meteor fall herhangi bir örnek,sanırım alanın attack gücünü düşürmek gibi bişey vardı mesela priestlarda)...[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...