Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Druidle Neden Oynanmaz (Yeni char açmak isteyenlere öneriler) ?

Zeppelin

Öne çıkan mesajlar

druid kactimi kacan bir class cok uzun sure ayakta kalabilir. Ama bir arkadas demisti druid rogue u cok rahat dover. bu imkansiz eger rogue ne yaptigini biliyorsa. stun dna cikamadan druid cok rahat olur. Druid adam oldurur cok uzun surer oldurmesi oldurmeside karsi taraf kendini tukettigi icindir acikcasi.

Bence druid e CD li spell vermeliler belki moonfire a cooldown koyup dmg i yukseltilebilir. tabi biraz survival i elinden alinmasi lazim.

Onun disinda PvE e yonelik bear ve cat form a bisiler gelebilir. Cidden gordugum PvE e druid in solo kasmasi zor oluyor. dmg ve stun a yonelik PvE e sadece kullanilacak bir kac set getirilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

benim dogamda heal atmak var:P o yuzden druid sectim bide priest kastim bi ara ama druidden vazgecemedim:P

ama simdi biraz daha dpsi olan biraz daha savasmaya yonelik olan hunter acacam yeni acilacak rp serverinda[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK

MALkavianX, 28 Ağustos 2005 13:24 tarihinde Karaköy vapur iskelesinde demiş ki:
Abi yok bide disardan zenci ithal etmisler...(!!!!)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Velron, 01 Eylül 2005 14:14 tarihinde demiş ki:
druidle mis gibide oynanır. 19/11/21 gibi bir build kullanıyorum. lvl 60 a geldikten sonra öldügümü nerdeyse hatırlamıyorum.

Aaa benimle aynı buildi kullanan biri daha varmış :)
Ama benim şuan 18/11/22. Omen of clarity var mı sende? Varsa onu sil. Benim öyleydi çünkü. Omen of clarity yerine resto'da bişi var healing spell effectleri %5 artırıyor onu al.[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Kerforn/Night Elf Druid (Nizam-ı Cedid)
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dethatt, 01 Eylül 2005 09:02 tarihinde demiş ki:
Ama bir arkadas demisti druid rogue u cok rahat dover. bu imkansiz eger rogue ne yaptigini biliyorsa. stun dna cikamadan druid cok rahat olur.

Arkadaşın doğru demiş. Stunlar da nereye kadar onun da bir sınırı var. Rogue'un çok fazla şansı yok. Benim roguelara karşı taktiğim şöyle; mesela duel yaparken rogue stealth oluyor. Nature's grasp atıyorum,devamlı koşuyorum. Vuduğunda ben açılış vuruşunu yemiş oluyorum ama o da rootlanmış oluyor. Daha sonra uzakta regrowth atıyorum,hemen ardından Rejuvenation. Şimdi üstümde 2xhot var. Rogue'a starfire+moonfire atıp bear forma geçiyorum. Eh şimdi üstümde 2 tane hot var. Elimde halen nature's swiftness var kullanmadığım. Bear formda ise frenzied regeneration var kendimi heal etmek için. Rogue'un canı da neredeyse yarıya inmiş. Bundan sonra imkanı yok beni öldüremez[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

Evet aynen katılıyorum. Ama kimse anlamıyor beni :) Niye Innervate almadın falan diye deli ediyorlar[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Burning Legion

[Bu mesaj Sensible tarafından 01 Eylül 2005 18:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Druiid Hybrid char herşeyden var ma hiçbişiyde master değil

2 dru 1 prist kadar heal
2 cat 1 rog kadar dmg
2 bear 1 warrior kadar aggro .....

Ama buffları sayesinde 2 priest yerine
1dru,1 pri güzel oluyor
ayrıca prilerin shadow olması nedeniyle druidle aynı heali yapabiliyor.
Druid bence en eğlenceli char duruma göre herşey olabilirsin[signature][hline]Satılık char
Nick: Darktr
Class : Human Male Mage Lvl 60
Guild : Silver Dawn
Server: Burning Legion
http://forum.paticik.com/view.php?id=138071
MSN: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

sensible işi bilen rogue nature graspı yemez :D[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

Dueldeyken evet işini bilen yemez. İlk vuruştan sonra da kullanabilirim nature's graspı bişi farketmez. Sadece 1 round kaybederim 2.sini alırım :)
Contested arealarda dolaşırken atlayan roguelara öyle yapıyorum zaten.
Nekadar çok stun yapsada druidi öldürmesi öyle kolay değil,cloth giymiyorum ve baya bi hp var. Sonunda yiyecek mutlaka rootu

Şunu da yazayım buraya druid açmak isteyenler veya yeniler için:
Druid > Rogue,Mage,Hunter,Warrior
Druid < Priest,Warlock,Shaman
[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Burning Legion

[Bu mesaj Sensible tarafından 04 Eylül 2005 01:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi bilmiyorum benim root fazla tutmuyo onları. imp root var gene tutmuyor :([signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

Damage verdiğin zaman genelde 3. vuruşta falan açılıyor root,zamanından önce. Ama heal yaparken falan rahatsın. Çok nadir olarak bazen 5-6 vuruşta bile açılmıyor. Rootladığın zaman heallarını yapmalısın,hot falan koymalısın. Sonra düşmana Starfire+Moonfire sonra root açılana kadar devam ama çoğunlukla starfire+moonfiredan sonra açılıyor. Sonra da bearform[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 01 Eylül 2005 16:23 tarihinde demiş ki:
said:
Dethatt, 01 Eylül 2005 09:02 tarihinde demiş ki:
Ama bir arkadas demisti druid rogue u cok rahat dover. bu imkansiz eger rogue ne yaptigini biliyorsa. stun dna cikamadan druid cok rahat olur.

Arkadaşın doğru demiş. Stunlar da nereye kadar onun da bir sınırı var. Rogue'un çok fazla şansı yok. Benim roguelara karşı taktiğim şöyle; mesela duel yaparken rogue stealth oluyor. Nature's grasp atıyorum,devamlı koşuyorum. Vuduğunda ben açılış vuruşunu yemiş oluyorum ama o da rootlanmış oluyor. Daha sonra uzakta regrowth atıyorum,hemen ardından Rejuvenation. Şimdi üstümde 2xhot var. Rogue'a starfire+moonfire atıp bear forma geçiyorum. Eh şimdi üstümde 2 tane hot var. Elimde halen nature's swiftness var kullanmadığım. Bear formda ise frenzied regeneration var kendimi heal etmek için. Rogue'un canı da neredeyse yarıya inmiş. Bundan sonra imkanı yok beni öldüremez

Bencede druid rogue için basit bir kurban.Yenildiğim çok azdır druidlere.İzlediğim duellerdede pek sonuç değişmedi(Duel/Solo farketmez 1v1)
Ayrıca yukarıda yazdıkların sürekli açık olmuyor (cd'ler) ve "Rogue'un canı da neredeyse yarıya inmiş. Bundan sonra imkanı yok beni öldüremez "Cümlen içinde blind/bandaj - stealth ambush veya cheapshot denilebilir... Bu kadar genel konuştuğun için bende basit bir cevap yazdım herşey herzaman istediğin gibi olmuyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sürekli açık olmuyor derken rogueunkileri katmıyorsun. Rogueun blindı 5dk cd,druidinkiler max 3dk.
Şans işi yani bu. Öte yandan ben Duel'den bahsediyorum. Duel'de herkesin her cooldownı açık. Yani herşey istediğin gibi oluyor. Ha ayrıca o blind bandaj olayından sonra stealth olmuyor çünkü faerie fire denen birşey var.

Duel dışında,senin bahsettiğin contested alanlarda da sorun olmuyor. Cooldown olayı da öyle değil. Rogueun cooldownları benimkinden daha uzun. Eğer rogue birine saldırmadan önce bütün cooldownları bekliyorsa birşey diyemeyeceğim,ama sıkılır insan. Eğer bekliyorsa coodlwonları down olan druide denk gelmesi biraz düşük bir ihtimal.
Contested alanlardaki olay da şöyle oluyor genelde; Rogue atlar. Açılışı ya ambush vey cheap shotla açılış yapar işte,genelde stun gider ama. Stun aralarında bi zaman bulunuyor elbet,nature's grasp ile rootlanıyor rogue hemen arkasından faerie fire. Faerie fire rootdan önce de atılabilir garantiye almak için hp çok düşmemişse. Daha sonra healını yapıyor druid,2xhot koyuyor,büyülerle verebildiği kadar dmg veriyor ve rootdan çıkınca direk moonfire+bearform. (Eğer açılış safhasında çok dmg yediysem ns'yi başta kullanmak zorunda kalıyorum.) Ns olmadan da rahat druid devamında. Duelde de olduğu gibi 2 farklı hot var üstünde. Ha bide bandaj olayında druidin moonfireını unutmamak lazım ;)

Teorik de konuşmuyorum,deneyimlerimden anlatıyorum.
Bir iddiam yok ama olay böyle

Çoğu druid bilmiyor rogue'a karşı ne yapacağını.
[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Burning Legion

[Bu mesaj Sensible tarafından 04 Eylül 2005 05:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...