Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAKŞUKAAAAAAAAAAAAAAAA....

ALUCARD

Öne çıkan mesajlar

bu nedir abi şak şuka diye baarıp duran bi adamı insanlar dinliyo ya.artık türkiyede müzik çığırından çıktı bi ara klip yasaklanıyodu simdi herkes istediini yapıo.sakukaa diye baaran adam ben sanatçıyım diyosa sezen aksu ilahtır!!!onun yanında insanlar kafalarından siliniyo gerçek sanatçılar böle ne tür müzik yaptığı belirsiz olanlar yüzünden.ben punk ve metal dinlerim saksuka diye baaran adamı dinleyen insanlar bizim gibileri garipsiyo halbuki bizim onları garipsememiz gerekiyo.türkiyenin müzik geleceği bumudur?
Sosyal ağlarda paylaş

Alucard...

Çok klişeleşmiş bir söz vardır...

Zevkler Ve Renkler Tartışılmaz Diye Dinlemiyorsan Geçeceksin...

Ayriyetten bu adam çok güzel söz yazıyor ve en azından senin sahip olmadıgın bir müzik bilgisi olduguna eminim..

Bitti Birşeyi Yazarken 50 Kere düşünmen Dileği ile..[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..
Sosyal ağlarda paylaş

Sanatçı olayına gelince..

Bu adam Sanat Yapıyormu Kendisine Göre Bir Sanat Yapıyor.. Adam müzisyen sonuçta söz yazarı...

sanatını icra ediyor adam.. Lütfen bence sizin aklınıza sokmanız gereken şey..

Sanat bir kazan çorba bu kazanda bir çok emek var herkez birşeyler ekliyor;ama kendi tarafına... Sen kalkıpta: ''O taraftan nasıl yiyorsunuz yaa'' diyemezsin çünki o kişi o çorbayı ordan içmeyi seviyordur..[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..
Sosyal ağlarda paylaş

Gecenin bu saatinde verdiğin cevap tan dolayı üzülüyorum...

Çünki birşeyleri anlatmaya çalışırken son kalan enerjilerimi tüketiyordum klavye tuşlarına basarken artık ellerim dayanmıyor ve çok zor olarak şu 3 harf çıkıveriyor klavyemden..

YUH[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedallHoor, 04 Eylül 2005 05:00 tarihinde demiş ki:
Alucard...

Çok klişeleşmiş bir söz vardır...

Zevkler Ve Renkler Tartışılmaz Diye Dinlemiyorsan Geçeceksin...

Ayriyetten bu adam çok güzel söz yazıyor ve en azından senin sahip olmadıgın bir müzik bilgisi olduguna eminim..

Bitti Birşeyi Yazarken 50 Kere düşünmen Dileği ile..

ehe böyle düşünenlere bu cevabı fırlatalım aralarında paylaşsınlar :D[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden şakşuka ve türevlerinin savunulacak ne yanı var bende anlamadım.tamamen ticari amaçlı popülist bişey yani.e tamam insanlar beğenir dinler bişey diyemem orasına.zaten bu adamlarda insanlar beğensin bizde para kazanalım şeklinde düşünerek yola çıkan adamlar.ama müziğe bir sanat dalı olarak bakılırsa bu adamlar müzik yapmıyor, şov yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tarık mengüç öldü biliyorum yahu tvde vermişlerdi böle şok şok şok tarık mengüç öldü falan diye.. vallaha diyorum...

eğer yalan söylemiyorsam bu doğrudur, bak vallaha... öldü o!

"eğer yalan söylemiyorsam bu doğrudur" çok pis laf ettim yarfs..[signature][hline]www.turkceyasasi.org - http://gaf.hiddengalaxy.net/games/ps3/mgs4/mgs4e32005.asf (Solid Snake, Sam Fisher (q: ), Snake ve tabi ki Hideo Kojima) - www.hurriyetim.com.tr/yazarlar/0,,sid~9,00.asp (Emin Çölaşan) - www.tallarmeniantale.com - www.sinanoglu.net/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=50 - www.cevizkabugu.com.tr - www.turkceyasasi.org - msn ve gtalk : [email protected] - icq : 195487745 aim ve yahoo : zenphex
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar beğenip dinleyebilir. Kimsenin zevkine karışma gibi bi hakkımız yok fakat asıl üzücü olan şey o mükemmel söz yazarının tüm bi şarkıyı ŞAKŞUKAAA ile doldurduğu şarkının beğenilip de gerçekten sanat diyebileceğimiz, enstrumantal değeri olan eserlerin hakkını bulamaması. Yapmayın. Bu zevke karışmak değil. Güzelle çirkini belirlemek değil. Siyahla beyazdan bahsediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum vallahi tanımıyorum o herifi bir şarkısı duydum bnm gözümde yeri bir anda düştü görür görmez madem bu kadar iyi bir söz yazarı sanatkar neden böyle anlamı olmayan saçma sapan parçalarla buralara geliyor onu anlayamadım geyik olsun diye mi yapıyor peki ?

Ben onun yerinde olsaydım böyle anlamsız bir parça yerine gerçekçiliği acıyı ve hayatın anlamını bir parçaya koyardım ve tüm Türkiye'ye seslenirdim ..

Ama Türkiye'mizdeki çoğu insanda böyle parçaları seviyor

Herkesin zevki rengi kendine tabi ama bence parçası 0 kalitede bir parça ...

Umarım daha iyilerini yapar birşeyler başarır...[signature][hline]Hayat bir tiyatro dediler herkese bir rol verdiler, Verilen en zor rol benimmiş , Önce sev sonra unut dediler..
Sosyal ağlarda paylaş

pardon ama neden gozunde bı anda dusuyokı sankı adamla 40 senelik kankasınız askerliği aynı birlikte yaptınız fln dogal şeyler bunlar adam 40 sene kankan yedigin içtigin ayrı gitmez senıde o gruba almadı dıye arkadakı dallamaların arasında olmadıgın ıcınmı sölüyosun ubnlaır ?[signature][hline][b]feriştahın fentezileri..
günahkar sokakların tövbekar çocuğuyum ben..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...