Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asansörde Sadece Yukarı Aşağı Gidilmez...

_UndyinG_

Öne çıkan mesajlar

yuh soruya bak. Biraz daha sonra aşağı düşer ve patlarız.

Bi asansörde şöle bi olay oldu mecidiyeköyde. Asansörde kaldı bi adamla bi kız. (fantazi filan yok. keşke öle olsa) Böle tam bi katın biraz altında kalmış. Camı kırıyolar, kız çıkıyo tam dışarı elektrikler geliyo. Asansör yoluna devam ederken kız ortadan biçiliyo abi. Kızı boşver içerdeki adamı düşünsene!...[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 15 July 2003 23:19 tarihinde demiş ki:
niyeyse bu tür olaylar hep birisinin eski evinde veya okulunda felan olur..
gariptir.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.

Neden acaba? ;)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Deniz-, 15 July 2003 03:22 tarihinde demiş ki:
peki bonecim bole sapik insanlardan nasil kacican asansordfe?:Dbaksana adamlar asansorlerde neler yapiyor ben bir keresinde asansor e girdigimde duman cikiyordu adamin teki sigara iciyormus meger :) sonra adam gelsende katil dedi :) peki ole durumlarda ne yapmak lasim?[hline]|herzaman mutlu|
-D-e-n-i-z
:-?
web
:sakin:sakin sakin sakin ha yaklasmayin yanima :sakin: HAaa!!!

Ben olsam adımın ağzındaki sigarayı kaparım (Askerde çömezlere yaparlar genelde).Bi güzel içerim. :-D :-P
Yarıldım ya...[hline] Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword
WhiteOne
[Army of Freedom]

Her şey Moonglow içindi..

Denizde kum,bende takma ad :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Sonracııma şöle bi olay da var.Ben uyguladım bi kez.Sonra başka bi arkadaşım başka bi asansörde uygulamış.Rezil rüsvan.

Dinleyin bakim:
Eski asansörlerde böle kattan geçerken kapı açılabiliyor dışardan.
Ben de baktım zemin katta 3 kişi bekliyo.Asansör 3.katta.Zaten asansör üç kişilik.Dedim bu molozları mı bekliycem.Koştum birinci kata.Açtım bindim yukarı bastım.Aşadakiler dumur olmuştur kesin.

Bizim arkadaşın olayı da dinleyin:
O da buna benzer bişi görüyo.Ama bu asansör daha da dandik.Açıldığında sıfırlanmıyo.Neyse bu salak koşmuş birinci kata açmış binmiş.Asansör direk zemin kata inmiş :-D Yaşlı kadınla yanındaki 2teyzemiş dumur halinde bakmışlar buna.Bu kafayı eğmiş.Kızarıp bozarmış.Diyo nasıl çıktım 5.kata bilmiyom.Kendimi zor attım dışarı :-P Teyzelerden biri ben sizi beklerim siz çıkın demişmiş bi de :)[hline] Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword
WhiteOne
[Army of Freedom]

Her şey Moonglow içindi..

Denizde kum,bende takma ad :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu ben yaptım:
Bizim apartmanda 10cu katta sinir birisi vardır
Kadın gider 2 asansörü yukarı çeker teki ile iner sinir olurum hep
bigün zemin kattayım tam kapıyı açcam asansör zınk diye yukarı kaçtı ulan dedim sonra öbürünede baktım onuda çekmiş asansörde yukarı doğru seyahate çıkmış...
E kızdım tabi
2sininde tuşuna bastım numaraları izliom baktım ikiside 10cu kata gitti gitti sonra durdu (10cu katta bi o yaşıyo) sonra asansörün teki aşağı doğru gelmeye başladı(tuşlara bastım ya ondan) birkaç saniye sonra da öbür asansör aşağı doğru gelmeye başladı ben anladım direk gine 2sini çekmiş teki ile inio..
Gittim merdivende depar atarak(çok güzel depar atarım) kadın asansörle 6cı kata gelmeden ben 3cü katın tuşuna basmıştım 4ci kata tırmandım tuşa bastım hass bi bakdım asansör o kata gelmiş anam anam can hali ile merdivenlerin asansör kapısı açılınca görünmüyen bi kısmına atladım
Dank diye durdu asansör
kadın kapıyı açtı bakıo bön bön sonra kapadı bi alta indi mızlamaya başladı felan sonra 1ci kata inene kadar herkatta durdu eve kaçtım ben sonra girdim eve kapının önünde yıkıldım yere yarıldım
NIAHAIHA
çok pisim:)
not:asansörlerimiz biraz yavaş[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:...
Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sonrada imzayı çakıncada öms den 09 July 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik...
Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...