Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

14,15,16 yaşalrinda heavy,trash,hard rock grubuna davulcu we basçı aranio...

neo_88

Öne çıkan mesajlar

14,15,16 yaşalrinda heavy,trash,hard rock grubuna davulcu we basçı araniyor.parçalara uyumsağlamasi çok önemli.bunun dışında tecrübe fln gerekmez ama bom boş olmayın.grubun buluşma noktasi kadiköy.genelde pentagram,metallica,deep purble fln çalcaz ama kendi parçalarimizda olucak...yaz olmasi çok önemli kışın zor oluo(okul fln) ama grup iyi giderse kışında dewam edicek...
mail :[email protected][hline]ne WAR ne?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ati, 09 July 2003 15:52 tarihinde demiş ki:
Gelirim ama hangi sehir
ben bass çaliyorum..[hline]Gördüğün Her Sey..
Duydugun Her Sey...
Kendi Kalbinde olan bitendir...
grup ilizyon...

ati allah seni bildiği gibi yapsın :)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada üyeyken nick değişmiyo mu?[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Sosyal ağlarda paylaş

hmm aslında ben gelirdim de ne davuldan ne bass tan anlarım akustik yada elektro olsaydı gelirdim[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 09 July 2003 20:00 tarihinde demiş ki:
bu arada üyeyken nick değişmiyo mu?[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:

değişiyo
mahalle muhtarına imzalı bi dilekçe vereceksin
sonra muhtar onu mühürlüycek , sonra ikametkah ilmuaberimiydi neydi onmdan alıcan , 4 ated vesikalık fotoğraf (elin yüzün düzgün olsun fotoğrafta !) , 2 adet arkalı önlü çekilmiş nüfus cüzdanı fotokopisi 1 kutu kedi maması !![hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 10 July 2003 12:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Harıka Ben baterist olurum ama Antalyadayım ve kendime ait baterim var Evde tıngardatamıom gerci Gitar Alıp bi kaç şarkıyı cıkarmak istiyorum gitarıda öğrenmeye nietim yok Sadece Tıngırdatmak için alıcam Distörşınlı alıcam :) anfiyi[hline]:rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: Amma rock'çı warmış yauw
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 10 July 2003 12:01 tarihinde demiş ki:
said:
Solonor, 09 July 2003 20:00 tarihinde demiş ki:

değişiyo
mahalle muhtarına imzalı bi dilekçe vereceksin
sonra muhtar onu mühürlüycek , sonra ikametkah ilmuaberimiydi neydi onmdan alıcan , 4 ated vesikalık fotoğraf (elin yüzün düzgün olsun fotoğrafta !) , 2 adet arkalı önlü çekilmiş nüfus cüzdanı fotokopisi 1 kutu kedi maması !![hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 10 July 2003 12:02 tarihinde değiştirilmiştir]

hehehehehehehehe........................[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...