Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunun tamamlanmadan piyasaya surulmesi ile ilgili bir yazı

batu

Öne çıkan mesajlar

said:
Glatheros, 19 Şubat 2003 15:08 tarihinde demiş ki:
Bundan sonra forum kurallarına uymayan , kisisel saldırı ve hakaret iceren mesajları silecegim.Kisisel sorunlarınızı forum dısında halledin.

[Bu mesaj Soulless tarafından 19 Şubat 2003 15:49 tarihinde değiştirilmiştir]

Kusura bakma soulless ama sen burda alan yetkilisi olarak behran ve turkuise dan cok daha agressif ve hakaret yönünde tavir sergiliyosun gecmis bikac forumlarda cikan kavgalara bu yönde ve bugüne kadar okudugum yazilarda bu yönde.Behran i veya turkuise i örnek almani öneririm ve bir alan yetkilisi olarak cok agressif bir tutum sergiliyorsun bence asil dikkatli olmasi gereken sensin...Bu mesaji editlersende zaten bunu kanitlamis olcaksin.[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

Behran ve Turkuoise 'a özel mesajdan küfür ediliyormu diye bir sor bakalım , ben olmam gerekenden cok daha sakinim kimse merak etmesin.Bu mesajıda sana cevap olsun diye yazmıyorum vampir , sen zaten olaylardan gayet haberdarsın.
Genel yöneticilerden biri okurda ilgilenmeye karar verir belki diye yazıyorum
Bundan sonra kavga cıkarmaya yönelik , hakaret edici , küfür ve benzeri icerigi olan her mesajı silecegim bilginize...[hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...