Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bye bye tatil...

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Evet saatler itibari il tatilimizin bitmesine az kaldı...
Sanıyorum çoğu yer 17sinde açılıyor...
Kendi adıma söyleyeyim tatil çok çabuk geçti nasıl geçti anlayamadım diyebilirim :(
Evet çok sıkıcı okul günleri başlıyor...
Sanırım yine en çok hafta sonları falan bilg başında olabilecez...
Evet tatil bitti okullar başlıyor dev bir 4 ay :(
Neyse çok konuştum galiba söz sizde :([hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Tıkla tıkla bak ne çıkacak ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Bisi olmaz. Sayili günler cabuk geçer.. Mizmizlanacaginiza kuvvetlenin. Ben bu senenin anasini diye girin pazartesiye.. Nasil baslarsaniz oyle devam eder. Iyi bir baslangiç yapin.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

oh be sonunda... sonunda şu üç ayı da bitirip üniversite sınavına girip özgür olabileceğim...
eskiden ajandalarımda okulun son gününe independence day diye not düşerdim
her ne olursa olsun ben lisemi özleyecem o ayrı bir mesele...

*!peçeteye uzanır gözyaşlarını siler*[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 16 Şubat 2003 15:28 tarihinde demiş ki:
oh be sonunda... sonunda şu üç ayı da bitirip üniversite sınavına girip özgür olabileceğim...
eskiden ajandalarımda okulun son gününe independence day diye not düşerdim
her ne olursa olsun ben lisemi özleyecem o ayrı bir mesele...

*!peçeteye uzanır gözyaşlarını siler*[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

olm siz bu dönem zaten nerdenyse gelmiceksiniz ki okula:)[hline]AŞK İÇİN ÖLMELİ AŞK O ZAMAN AŞK...
19.11.2002
Sosyal ağlarda paylaş

Yarin yagis geliyormus ama yagmur olur herhalde[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Sosyal ağlarda paylaş

Az evel habertürkte seyrettim. Akdenizden yagis geliyormus. Ama herhalde yagmur olarak gelecek.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 16 Şubat 2003 20:28 tarihinde demiş ki:
hoş geldin eziyet
hoş geldin sınavlar
[hline]Playing : Uo,Daoc,Eve,Cs
Played:Ao,TF,HL,Dc,HellBreath

"Bence Shaq'a Herkez Vermeli" - Kaan Kural (Ntv Nba Yorumcusu)

cümle yanlışı var...
okul, sınavlar=eziyet... iki kere yazmış oluosun:)
biliorum ne düşündünü ama bende kriz geçiriorum..[hline]AŞK İÇİN ÖLMELİ AŞK O ZAMAN AŞK...
19.11.2002
Sosyal ağlarda paylaş

OOf Offf[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 16 Şubat 2003 20:56 tarihinde demiş ki:
hoşgeldin yoğun çalışma temposu
hoşgeldin öss
hoşgeldin dersane

güle güle okulum ..
halen 2 ay var senden ayrılmama ama
ben şimdiden özledim seni[hline]fighting for peace is like screwing for virginity

Valla Lise 2 yim çalışıom ÖSS ye falna da
Fizban ve nicelerine Bol Şans ve Allah Sabır Versin diyorum...[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Biz bugün Kadıköydeydik arkadaşlarlar baktık millet okul formalarıyla geziyo.Dalga geçtik biraz ayy okula gidiyolar diye:)Heheh bizim okul haftaya başlıyo ama ilk haftayı da yeriz 2 hafta daha tatilim var uni yönetiyor[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe iki hafta daha işe gidiyorum sonra ayrılıyorum. Sonra ver elini istediğin yer 1 ay güzel geçecek, daha sonra ise üniformanın allahını giydirecekler bana ya neyse o ayrıntıyı es geçelim, keyfimizi bozmayalım :-).[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...