Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper Mage'yi Dengelemek

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Bakın paper için Asla mp takısı giymeyin cz de hiçbir işe yaramaz. eğer kolay ölmemek istiyorsanız mutlaka cz için bir dagger defans giysi olucak.

paper ucuz değil en aşa +7/56 wiz olucak ama lycaon +7 olursa çok daha iyi olur üstünüzde full +7/hp olmalı.

bunlar olursa rahat edersiniz takılarınız uniqe olursa ve ii takılar olursa np'nin beline vurursunuz.

takılar için dual rol,iron belt 2xmage earring önerebilirim.tabii çok masraf oldu ama bunlar olursa yararını çok görürsünüz millet sizi görünce 2 kez düşünmeye başlar.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

Accountların Hacklenmesinden Korunmanın Birkaç Yolu...
Sosyal ağlarda paylaş

örnek: Alchemichal_Sorcerer :D adamı görünce düşünmeden town. mümkün deil çünkü ölmüyo ve öldürüyo :D nefalat bile bu kadar korkutmuyo beni :D (yada VW diye biri dadandı son savaşlarda, durup durup kesio assasin kendisi :D zaten lag var pot basılmıo :D)[signature][hline]Metakuso
Karus
6x
Ares
Hala Sorcerer :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben inanmıyorum ya gerçekten inanmıyorum saatlerını ver Paper Mage ile ilgili onca sey yaz kimse zahmet edip ARAMA yapmasın... Gerçekten inanmıyorum ya.... Şu konusulan ve sorulan tum sorunların en geniş cvpları ile forumda mevcut ltf. bakın ya....

Paper Mage Level 60+ dan sonra olunur...

Asla goblin giymez beginner upgrade +7/12 HP full set minumum olması lazım....

Giysilerden dolayı defense çok dusuk oldugu için HP ve Defense veren unique takı takması şart...

Paper Sadece Flame olur...

Elinde en dandik +8 Wizard olması lazım... Wood staff,
+5, +6 yada +7 wizard'ı aklınızdan bile geçirmeyin...

Zaten en olması gereken aslında olmazsa olmaz olan Lycaon staff, bunu soylemıyorum bile...

Czde yada savaşta yada Level kasarken asla MP veren Giysi giyilmez zaten Papersın ve MP max. safhada MP giymenın hiçbir nedeni yok...

Alchemical_Sorcerer 70 Level bir Paper Mage zaten bunu konusmanın bir alemi yok... Female bir char 62 Level oldugunda MP 255 (yani son nokta) olur... Bu yuzdende 62 Level dan sonraki aldıgı her 5 stat puanı int. yada HP ye vermek gerekirki buda zaten charın çok guclu olması demek... 62-70 arası 8 Level upda 40 stat puan dusunursen ve her 5 stat puanında HP ye verdiginde 55 HP arttırdıgını dusunursen 440 HP olur otomatikman... Ayrıca unique ve Lycaon ile bide Alchemical gibi adamlarda +8/15 HP set oldugunu dusunursen yaklaşık HP degeri buffsız 2750 gibi bir rakama ulaşır bunun uzerinede 1500 buff yerine undying aldıgını dusunursen...... Daha anlatmıyım isterseniz Level 70 bir paper magenın nasıl bir Char olacagını.....

Dip Not: Lutfen ARAMA YAPIN!!![signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim betadaki clan başkanı tam dediğin gibi bir paper mage adamdaki bütü unique takılar +1 :D adam bazen bossa tanka bile oluyo :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 30 Ağustos 2005 15:12 tarihinde demiş ki:
+8/56 lık staffı yapmak zor..(bana göre)..Diyelim full mp takıldık..Örnek bir levelde, mesela lvl45 te attığım firespear ın damagesi hakkında karşılaştırma yapabilen var mı? En azından +4 veya +5 lik flameli bir wood yada wizard staff yaptığımı varsayarsak....

evet bencede baya bi zor bu staff ı yapmak anca +7/56 yada +8/64 yapabilirsin asd as dhjkhlgdlj sdl djk Error... :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 30 Ağustos 2005 20:41 tarihinde demiş ki:
1. seviye goblin yerine kendim pamuk cüppeye mp bassam daha mı iyi olur? Ayrıca + kaçta basmalıyım...

neyi neye neden basıcaksın ve sonuçta ne olucak?[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 59xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 31 Ağustos 2005 15:32 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar ŞAKA BU DIMI ŞAKA!!!!!!

Hala kendin bilmem napayımda MP basayım öle yapmıyımda Goblin Giyeyim dediginize inanamıyorum DALGA GEÇİYORSUNUZ siz Bence....

Bence şaka falan değil adamlar bırakın arama yapmayı 2 sayfa okumaya bile üşeniyor.

Böyle tipler oyunda, item abi plsss yada kastır abi beni plsssss diyen tipler.
Armut piş azıma düş sözü çoğu için hayat felsefesi olmuş.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:79xxx
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi paper mage için yüzükler +9 str Belt light resist
küpeler +9 int resist bonuz full plate set hepsi +4 olması gerek:D
Sonra kolye mutlaka ama mutlaka +9 dex olması lazım.

Silah Mirage Dadger mümkünse int basılı olsun.

İşte mükemmel Paper Mageimizi boyle yapıyoruz.Hadi kolay gelsin.:D:D:D[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong

X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

Bana bak black arkadaşım...Bana bu yakıştırmaları yapamazsın...Birşeyi bilmeden "şu şöle bu böle" diyemezsin..Sen kim oluyosun benim item pls dediğimi filan sallıyosun bi tarafından ??????????????????

"Böyle tipler oyunda, item abi plsss yada kastır abi beni plsssss diyen tipler. "[signature][hline]Char : Maara
LVL : 5x Buffer/Healer
Clan : TnT
Server : Ares (göçtü göçtü..)
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne kisir dongu ya. hep ayni sorular ve ayni cevaplar. simdi burda tartisildi ve konu acikliga kavustu. %100 1-2 gun sonra biri gene topic acacak "paper mi pet mi?" diye. paper daha cok dmg vurur muhabbeti olacak bu sefer gene "paper ne giyer?", " staff ne olur" vs.. gene ayni cevaplar olacak. sanirim bu hep boyle de devam edecek..[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan:
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Ko forumlarının yeni modası.
*!Sen Post Gasıyon Gardeşim*
ULan insan mesaj atarken bile tırsıyo artık acaba banada post kasıyo diyeceklermi diye.Her topicin altında mutlaka bu cümle var dikkat ederseniz.Kaldırın bari şu madalya sisteminide kurtulsun millet.Ne işe yarıyosa madalaya.Dahamı bir tecrübeli oluyorsunuz.Bence madalya elemanın yaptığı geyik katsayısını simgeliyo.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong

X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...