Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi kuraları

zamo

Öne çıkan mesajlar

fener 3. olsun opup basına koysun. fener ,Milanla olan iki maçı ve diger iki deplasmanıda kaybedıcektır.Gazeteler her zamankı gıbı fb yı cok şişirdi.Fener ıddıalı dendı.Iddıalı olabılmesı ıcın futbol oynaması gerek.Su an fenerbahcede hıcbır olumlu gelısme goremıyorum maalesef.Sozde dahı daum oldugu surece mılyonlarca dolar gozlerının onunden daha cok kayıp gıdıcek.

[Bu mesaj Mephinx tarafından 26 Ağustos 2005 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw tmm güzel hesaplar türkler orda illaki bi şekilde doldurur tribünleri gs dortmund maçındada türkler 15-20 doalr fazla verip alıodu almanlardan biletleri ama fenerbahçenin avrupa maçlarında isterse hep kendi evinde olsada bi kesinliği olmuo belki tecrübe belki başka bişe[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

ben öyle dusundum sonucta bir milan deplasmanından daha kolay ve daha cok fbli seyircinin izliyecei olur diyelim baglayalım.Hem bi yıl once O.lyonla deplasmanda oynadıımız macta lyonlullardan cok fblilerin sesleri cıkıuodu orda bukadar dolduran turk arenayı karnavala cevirir diye dusunuyorum.

Tra_Gs ye cevap olarakda bende katılıorum tecrubesiz bir takım fakat oynamadan tecrube kazanılmıo yani böle böle girerek tecrube alıcak takım ilk sene sıfır ceken takım bi önceki sene bana göre deplasman lyon macı sanssızlıktı ondanda puan alsa belki gruptan cıkıcaktı.Bu böle kademe kademe gidicektir.Gsde olduu gibi.Onlar tecrubeye ulasan takımlarını bozmadan uefayı super kupayı aldı.Simdi hangi turk bi barcelonaya kafa tutar ki aslında tek dileimiz ulke puanını yukseklere cıkarıp guzel isler basarmak dunyada ve avrupada
Sosyal ağlarda paylaş

manchester ın yedekleri saçmalığını da bırakın artık. o maçtan 1-2 hafta önce mi neydi o kadro arsenai yenmişti. yni sölendiği gibi paf filan değil. pragı iki maçta yenmeyi küçümsüyorsunuz da pragda man utd puan bıraktı. lyonla başabaş oynadı. fener dier kaybettiği maçlarda da yaş ortalaması 24 gibi olan ve o kadroyla ilk kez şamp ligine katılan bi takım olarak çok ii mücadeleler verdi. her maçta son dakikaya kadar puan kovaladı (evet 5 forvetle çıktığı 6-2lik maç dahil.).

Türkiye'nin en çok baskı altındaki klübünde olduğu da ayrı bir konu. ama bu baskı tecrübeyle aşılır. geçen sene iyi bir tecrübeydi. appiah'ın gelmesi fenerin önünü açtı artık. ortasaha daha sağlam bir kimlğe büründü.

kimsenin birşey beklemediği milan deplasmanından puanla dönersek gruptan çıkarız. kimsenin birşey beklememesi büyük bir avantaj çünkü ben baskı faktörünün en önemli engel olduğunu görüyorum. kimse birşey beklemezse baskı da olmaz fener de gerçek performansını ortaya koyar ve ilersi için kendine güvenir.[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

Milandan 1 puan, schalkeden 3.5 puan, psv'den de 4.75 gelse diye hesap yaparak gruptan çıkılmaz. Fener top oynamıyor ki, öyle bir takım oyunu, zevk alınacak bir havası yok. 2 yıldız oyuncu kendince bişeyler yapacak da maç fener'e dönecek. Bu şekilde Türkiye'de maç kazanılır, şampiyon da olunur, ama Avrupa'da işe yaramaz.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...