Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati_Ko açılıyor az kaldı

Gothic

Öne çıkan mesajlar

bende onu diyorum legal serverle ben başa çıkamam ama diyorsanız yardımcı olurum neden olmasın anlatmak istedigim ben daha önceleri yazıştım firma ile ücretini ödedikten sonra nerde olursanız olun veririz dediler biliyorlardı benimde türkiyeden oldugum yazıştıgım tarih 2 ay önce falandı o kadar geçmedi yani zaten firma yetkilileri türkleri ayrı bir servere sokmak istemiyorlarmıydı işte fırsat ayaklarına geldi ? kendileri uğraşmıyolarmıydı türklerden ? e o zaman açmamak için hiçbir neden yokki burda kavgayada gerek yok türk evladı türk evladını küçük görmez hepimiz bu vatanın evlatlarıyız(hasmez)tekrar tekrar söylüyorum benimle boş yere sidik yarıştırma.[signature][hline][TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oynarım söyleyim k.e sistem olcak demi

Nick:NecrozaN
Nation:Karus
Job : Berserker Hero
lvl : 62 olcak scream scroll unutmayalım ^^
İtemler : 2x rol +6 ,2x roc +6 raptor +8/80
shell set +8/!5 str bide chitin shield istiyorum :D +8 olsun town bomb yaparken lasım olu
abarttım mı ne açılırsa böylemi olcak??!?[signature][hline]Türkmusun baba god gun meni kill baba
Sosyal ağlarda paylaş

tmm sen +10 dragon al roc ve rol vermesinler :D kurallar varr :D tek başıma town basıcam alalllala :D leerrroyy die de bağırırıs burdan :D

anam diğer itemleri unuttum

giga axe 1h
totemic spear +10/100
impact + 10/100 kim gelirse gelsin yiharııım ;) :D
bidee lupus +10 2x özel durumlar için[signature][hline]Türkmusun baba god gun meni kill baba
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 26 Ağustos 2005 10:41 tarihinde demiş ki:
hasmezden banane eziğin tekiyle uğraşamam millete ota boka laf atıp muhalefet olacağına biraz insanlınlık öğrensin sizden...
Saygılarla....

ugraştıgım sayılı insan var. tahmin bakalım niye ugraşıyorum?

buna ek olarak; sen orjinal serverı aç, videoya çekip intihar edicem. bak bu kadarda net söylüyorum, tamam mı jonem?[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu irc serverları yada basit server vari ortamlar ile karıştırıyorlar sanırım... bir diğer husus da, paticik yönetiminden destek aldın mı? Fikir beyan ettin mi? Bu düşünceni kabul edip tamam dediler mi? Her şeyden önce bir isim hakkı söz konusu dur "Pati Ko" dediğin zaman... ayrıca nereden biliyorsun, böyle bir şeyi zaten Pati bünyesinde yapmayı düşünüp düşünmediğimizi?(Official olarak)[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 26 Ağustos 2005 13:35 tarihinde demiş ki:
...ayrıca nereden biliyorsun, böyle bir şeyi zaten Pati bünyesinde yapmayı düşünüp düşünmediğimizi?(Official olarak)

"kakşi bir şeylermi ima ediyor acaba??" diye düşünmeden edemedim hani;)[signature][hline]Drink From Me And Live Forever..Love Never Dies
Sosyal ağlarda paylaş

hocam sen acabiliyorsan ac bu server ı
deneme mahiyetinde oynayacak arkadaslarada bi char ayarlayıver bi zahmet

lvl 70 veya 80 (kaç max yapılıyorsa cunku lvl1-30-60 bi anlamı yok ) ileriki seviyeleri gorebilecek bi char editle pls
yani oyuna denemeye giren arkadaslar 1 vurusta DM alabilsin
hic gormedigimiz itemları da bi gorelim
sonra sana tesekkur edelim :)

kendi sahsıma 1 saat oynasam bana yeter :D[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

Deneme mahiyetinde bile olsa bu yasal değil ve böyle yasal olmayan bir şeye Paticik forumlarının alet edilmesine izin vermeyiz. Kusura bakmayın. Legal olsun canımızı yiyin, ama illegal bir şey yapıyorda birilerine duyurmak istiyorsanız, foruma mesaj atmak yerine PM(ÖM) kullanabilirsiniz örneğin... Teşekkürler..[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

bende legal açıcam zaten o isim bi anlık dalgınlık korkmayın adını pati koymayız olur biter ben patiko derken pati userlarının girebilecegi birşey ima etmek istemiştim serverin ismini kalkıpda pati_ko koycam demedimki[signature][hline][TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
misanthrope, 26 Ağustos 2005 14:59 tarihinde demiş ki:
peki kakşi varmı böyle bir çalışmanız?? bi önceki sayfada sormuştum bak...ağzından bir şeyler kaçırdın gibi yada sadece bir örnek verdin ama bizi aydınlatırmısın:P

Ampul de aydınlatıcı bişi midir? Değil midir? :-) Eğer öyle bir imkanımız ve fırsatımız olursa neden olmasın?[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...