Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati_Ko açılıyor az kaldı

Gothic

Öne çıkan mesajlar

Pati_KO sunucusu çok yakında açılıyor zaten gerekli bütün dosyalar hazırdı evde tek başıma harpy kesmekten sıkılıyordum ilk amaç-db yi düzelticem spawn yerlerini düzelticem,daha sonra exper gelimini normala indiricem dropları düzelticem interneti halledicez sanırım hostla görüşücez 15-20 kişi yeter yapıcaz siteyi arkadaş yapıyor herşeyi düzeltiyoruz yamları indiriyorum şuanda hack işine giren olmasın diye herşey siz değerli patilerimize account sistemi falan aramızda hallederiz siteden aman pişşttt sakın kimse duymasın sonra hapislik olmayalım euheuh biraz bekleyin GELİYORUZ :)[signature][hline][TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]
Sosyal ağlarda paylaş

1. bunu yapsan sistemın saglam olması lazım maddi durumun saglam olması lazım host u saglayan makina sadece oyun ıcın kullanılmalı eger baska processler olursa oyunda muthis lag olur klasik ks kufur olayları kacınılmaz olur bence....[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Hasmez lafım sana bana tahammülün yoksa yazı yazmak zorunda değilsin merak etmeyin maddi durumumda iyi grekirse orjinal lisansıda alırım sadece sanana inat açarım bu serveri ne kadar gereksiz bir insansın sen sadece laf sokmak için yazı yazıyorsun sanada acımıyorum seni yetiştiren anaya babaya acıyorum senin gibi pisliği her güç çekmek zorundalar yazık o insanlarar onların suçu neydi?
------------------------------------------------------------
Neyse maddi dururmum baya yerinde gerekirse orjinal lisansı alıcak kadar hiç sorun değil ben değil adamlar gelip kurdurturum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

+99 :) walla ne diyim bak 10 milyarar yakın para var biriktirdik 2 yıl buguneymiş demekki duy hasmez efendi duy biraz olayları ögrende öle karşıma gel 10 milyar bir hiçse ben onu 3 günde 20 milyarda yaparım sorun değil.ne demişler ummadık taş baş yarar.[signature][hline][TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler tartışmaya gerek yok bence. Eğer arkadaşımızın bu gücü varsa açsın. Bu güç sadece maddi değil aynı zamanda da sabır gücü. Dediğim gibi eğer yapabilirim diyorsan sen alt yağpıyı hazırla bizde elimizden ne gelirse yapalım. Maddi manevi. Ayrıca unutma ki bu yatırım çöpe gidecek bir yatırım değil...[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Sosyal ağlarda paylaş

Benim babamında ferrarisi var seni döfer.Napalım yani.

Serveri YASAL olarak açınca söylersiniz ki size yedirmezler.
Yasadışı olarak açarsanızda illegal bir serverin tanıtımını burada yapamazsınız.
Yanlışsam bknz paticik kuralları.
Ha pati ismini nasıl aldığında ayrı konu.
Hasmezi akıllı adamlar sever,buda sonuncusu.

[Bu mesaj Buzi tarafından 26 Ağustos 2005 10:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ok sidik yarıştırmam kimseyle ben bu serveri açarım gelen gelir gelmiyen gelmez adınıda bi anlık heyecanla pati yazmışımdır no problem değişritilmicek birşey değil.ben burda birşeyle uğraşıyorum sizler karşınızdaki insanın ancak hevesini kırmaya çalışıyorsunuz.NEDEN BİR TÜRK SERVERİ OLMASIN neyimiz eksik ? paraysa para,makinaysa makina ???? sorun nerde buzi ?
hasmezden banane eziğin tekiyle uğraşamam millete ota boka laf atıp muhalefet olacağına biraz insanlınlık öğrensin sizden...

Saygılarla....[signature][hline][TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış anlıyosun
Keşke açabilsen,keşke Türk serveri olsa,Keşke yabancılara dolar akıtmasak.
Ama olmadan burda acıyoruz demek,heleki bu oyunun serverini izinsiz açmak yasadışıysa,bu yanlış,bunu anlatmak istiyorum.
Bknz:wow bölümünde unoffical serverları konuşmak yasak,Lineage de aynı şekilde,diğerlerindede böyle.
Umarım açarsın tekrar söylüyorum.
Benim fikrim şuki,adamlar sen 10milyar versen dahi sana server lisansı vermezler,çünkü Türklerin üzerinden para kazanıyolar.
Lisanssız server açıp 40-50 kişi oynayarakta zevk almazsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...