Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matrix turk flash

Arkansis

Öne çıkan mesajlar

Yaw sayko matrix fistik.com damıydı, canım çekti yeniden izleyim dedim fistik.com a baktım ama bulamadım. var mı sayko matrix in nerde olduğunu hatırlıyan?[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

1- www.fistik.com'daki animasyonlar farklı. Flash ile yapılmış ve güzel ama farklı.
2- Sayko matrix, sayko ve imam efendinin maceralarından. Forumlarda Destroy cartoons, destroy onur, sayko, poke imam, diye aratırsanız belki birşey bulursunuz. destroycartoons.com vardı ama kapandı herhalde.
3- Evet forumlarda adı geçen Türk Matrix (sayko matrix değil) olayını spectator yapıcaktı, hatta ben dahil birçok kişi seslendirme felan da yapacaktı..[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.geocities.com/godlessfrog/

aradım şimdi hemen, sitesi de buymuş.

mp3 - atraksiyon memurları 'nı kesin çekin.

ama önce atraksiyon memurlarının flashını izleyin çoksa çekin[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...