Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ii Web Hostları

Mydonose

Öne çıkan mesajlar

Profocio.net var benim sahibi olduğum. Kurulma aşamasında. Fakat bu tür özel isteklerde satış yapıyoruz...

Paticik forumlarından profocio'yu kullanan kişileri sayarsak:
Zed, Berk, BonePart, MrMedia, Relovine(Azmi) ilk aklıma gelen isimler.

Dilersen, sana bir test hesabı açarım. Sunucuları, hızı, kontrol panelimizi test edersin. Sonra eğer beğenirsen satın alırsın, yoksa birbirimize teşekkür eder bırakırız.

Eğer bir test hesabı istiyorsan bana özel mesaj atabilirsin.

Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Prawler, sitenizde bir hata var. Typing hatası diyecem, fakat birkaç yerde oldugundan typing hatası diyemiyorum...

Bandwidth olacak onun doğrusu.
Aslında türkiyede bunu trafik yada transfer olarak kullanmak daha mantıklı ve anlamlı. Çünkü bandwidth kelimesi türkçeye çevrildiğinde bant genişliği anlamına geliyor. Ve söz konusu rakamların, bant genişliğiyle pek bir alakası yok.

Türkiye'deki hosting firmaları olarak buna ciddi anlamda özen gösteriyoruz. (29 Nisan'dan bu yana sektördeyim, ancak direk olarak yurt dışı satışlar hedeflediğimden açılış yapılana kadar çok zaman geçti. Daha da 1-2 hafta geçecek) Siz de aramıza katıldığınıza göre trafik yada transfer kelimelerini kullanmaya çalışın lütfen...

http://www.paticik.com/forum/view.php?id=31903 topicinde 20 Haziran'da açılacağımızı belirtmiştik. Dünya geneline satışa dönüldüğü için bu tarih gecikmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Merhabalar Eno,
Açıkçası Kadıköy'deki büromuza geçmeden yazmayacaktım siteyi sağa sola, neyse bu seferlik yazayım dedim, hem paticik tanıdık, tanıdıktan zarar gelmez olayı yüzünden.

Uyardığın için sağol bu arada kesinlikle typing hatası. Sanırım okuduğum okuldan da dolayı, gördüğüm ingilizce eğitiminden de dolayı band ve width kelimelerinin anlamını ayrı ayrı gayet iyi bilmem gerekir, biliyorum da..

Yazarken bir yazım hatası olmuş, siteyi hazırlarken öyle yazmışım hepsine herkesin başına gelebilir. Düzelttim sorunu bu arada senin de rica ettiğin gibi ''trafik'' diye tanımladım.

Bu arada sana başarılar diliyorum işlerinde ..[hline]Mixed Website
[email protected][/b][/i]
Sosyal ağlarda paylaş

Kullanıcılarımızın bizleri öneriyor olmasını görmek gerçekten güzel. Tam performansa ulaşmamış olmamızı ısrarla belirtmemize rağmen, verdiğimiz hizmetten memnunlar. Peki ya performansımız zirveye çıktığında ne olacak? :)

Kendilerine teşekkür ediyorum.
Enes Helvacı
Sosyal ağlarda paylaş

guvenli(!), ucuz(!), kaliteli(!)
www.niobeweb.net

FTP Hızını Hemen Test Edin
Niobeweb Hosting'in yüksek performanslı sunucuları ve altyapısı ile siteleriniz çok daha hızlı açılacaktır. Hızımızı test etmeden paketlerimizi almayınız. Test için 212.98.197.90 nolu ip ye kullanıcı: ftptest şifre: ftptest şeklinde bağlanabilirsiniz.

[hline]lllllllllllllll ATOMANT-[SeXeN6] lllllllllllllll
llllllllll SeXeN6 UO Shard Project llllllllll
.ıl SEXEN6.Net lı...ıl E-Mail lı...ıl ICQ lı.

[Bu mesaj ATOMKARINCA tarafından 14 July 2003 14:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...